Δήλωση Συμμετοχής - Συνάντηση Θεσσαλονίκης 2/11/2013

Δήλωση Συμμετοχής - Συνάντηση Θεσσαλονίκης 2/11/2013


  • Total voters
    23

babaduma

Member
Μηνύματα
5.053
Likes
7.802
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Δε σας βλέπω και πολύ ενεργούς για δηλώσεις συμμετοχών... Θα φάτε τη σκόνη της Αθήνας μου φαίνεται :)
Δεν πειράζει, θα περισσέψει κι αγριογούρουνο για ... το σπίτι! :haha:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.053
Likes
7.802
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
ρε παιδιά που είναι οι υπόλοιποι οεεοοοοοοο;;;;
Ξέρω κάποιους/ες που δεν δηλώνουν συμμετοχή επειδή η συνάντηση έχει (και) φαγητό. Εάν, λοιπόν, διαβάζουν αυτό το μήνυμα, να τους πούμε ότι δεν είναι υποχρεωτικό ντε-και-καλά να συμ-φάγουν. Μπορούν απλώς να συμ-πιούν - έστω κι αν είναι ένας απλός καφές. Άλλωστε, η συνάντηση δεν γίνετε για να φάμε αλλά ... αφού θα βρεθούμε που θα βρεθούμε, ε, ας του δώσουμε την αίγλη συμποσίου! :bleh:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.053
Likes
7.802
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ένα τελευταίο update: Φανερά σίγουρα "ναι" 12, συν τα "τρέιλερ", συν οι "guests" φτάνουμε τους 20. Ε, αν κάποια "ίσως" γίνουν "ναι" τις τελευταίες μέρες, "κάτσει" και κανένας που δεν δήλωσε, μπορεί να φτάσουμε και τους 25.
Να ενημερωθεί ο σεφ σχετικά, παρακαλώ!
 

thessaris

Member
Μηνύματα
599
Likes
871
Το "ίσως" το δικό μου γίνεται "ναι" και παίζεται με μικρές πιθανότητες και η σύζυγος!
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Το "ίσως" το δικό μου γίνεται "ναι" και παίζεται με μικρές πιθανότητες και η σύζυγος!
εγώ χωρίς τον σύζηγο τελικά, αλλά με ένα άλλο μέλος του φόρουμ που δεν το δήλωσε :hug:
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Το δικό μου το ναι γίνεται ίσως γιατί μια κοινωνική υποχρέωση που είχαμε κανονίσει για σήμερα υπάρχει περίπτωση να μεταφερθεί αύριο.:(
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.053
Likes
7.802
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Το δικό μου το ναι γίνεται ίσως γιατί μια κοινωνική υποχρέωση που είχαμε κανονίσει για σήμερα υπάρχει περίπτωση να μεταφερθεί αύριο.:(
Το καλό που σου θέλω εσύ... Κοινωνική υποχρέωση είναι κι αυτή και μάλιστα υψηλής προτεραιότητας! :bleh: Σε παρακαλώ πολύ να τους επαναφέρεις άμεσα στην τάξη!
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Το καλό που σου θέλω εσύ... Κοινωνική υποχρέωση είναι κι αυτή και μάλιστα υψηλής προτεραιότητας! :bleh: Σε παρακαλώ πολύ να τους επαναφέρεις άμεσα στην τάξη!
Ελπίζω ότι θα μπορέσω, έστω και για λίγο.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Καλά να περάσετε. Δυστυχώς δεν μπορώ να είμαι μαζί σας ( ας όψονται οι γνωστοί λόγοι) . Καλώς να ορίσουν και οι φίλοι απ την πρωτεύουσα ( παρκαλώ υποβάλλετε εσεις στον hydronetta τις 456 ερωτήσεις που θα του έκανα....)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.208
Μηνύματα
883.794
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom