Δήλωση Συμμετοχής - Συνάντηση Θεσσαλονίκης 2/11/2013

Δήλωση Συμμετοχής - Συνάντηση Θεσσαλονίκης 2/11/2013


  • Total voters
    23

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Καλά να περάσετε. Δυστυχώς δεν μπορώ να είμαι μαζί σας ( ας όψονται οι γνωστοί λόγοι) . Καλώς να ορίσουν και οι φίλοι απ την πρωτεύουσα ( παρκαλώ υποβάλλετε εσεις στον hydronetta τις 456 ερωτήσεις που θα του έκανα....)
Μπα vagantos στην Αθήνα ξέμεινα
Μάλλον θα ξανάρθω Βέροια για να ρίξω εκείνη τη κλεφτή ματιά στις ανασκαφές της Βεργίνας οπότε μπορείς να ρωτήσεις ότι θες
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.839
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
μόλις επέστρεψα στο σπίτι από τη συνάντηση μας και έχω να πω τα εξής.
η παρέα ήταν υπέροχη, οι οικοδεσπότες (babaduma και bahari ) ήταν άψογοι,όπως και η FRIDA πού έκαναν τα πάντα για να περάσουμε υπέροχα. η μεγαλύτερη όμως τιμή για μας ήταν οι φίλοι μας από την Αθήνα που μας τίμησαν με την παρουσία τους. (Samion,Taver, Ευαγγελία malysa...κ.α.
τα φαγητά και το κρασί ήταν υπέροχα (αισθανθήκαμε Έλληνες ) τέτοιο κρέας και πιοτό ούτε στη ρούμελη το πάσχα δεν γίνετε,το λιμοντσέλο και τα γλυκά δια χειρός bahari ήταν όλα τα λεφτά.
σας ευχαριστώ από καρδιάς όλους.
 
Last edited by a moderator:

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.757
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Τέλεια και η σημερινή συνάντηση! Και γιατί μας τίμησαν οι φίλοι από το νότο και γιατί η Frida μας περιποιήθηκε άψογα και για τα τραταρίσματα της Bahari και γιατί είχαμε πολύ καιρό να βρεθούμε με τους παλιούς και γιατί γνωρίσαμε καινούργιους φίλους! Πάντα τέτοια παιδιά!
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Δεν περίμενα κάτι λιγότερο.... πάντα όταν βρισκόμαστε είναι πάρα πολύ ωραία.

Σήμερα όμως ήταν ξεχωριστά ωραία γιατί μας τίμησαν φίλοι από Αθήνα, μεγάλη χαρά που ξαναείδα όσους γνώριζα και που γνώρισα τα μέλη που ως τώρα δεν είχε δοθεί η ευκαιρία.
Φυσικά ευχαριστούμε τους οικοδεσπότες Babaduma και Bahari (το λιμοντσέλο αξίζει πολλών συγχαρητηρίων, για τα γλυκά δεν έχω προσωπική γνώμη αλλά άκουσα τα καλύτερα) .
Χάρηκα πολύ που σας είδα όλους, με το καλό να τα ξαναπούμε.
Και θα κλείσω με την πρόποση του Babaduma : "Πάντα τέτοια".
 
Last edited:
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Τα κατάφερα ευτυχώς να ρθω κι εγώ! Χάρηκα πάρα πολύ που σας είδα όλους! Να ξανακανονίσουμε σύντομα, και αυτή τη φορά ίσως ξεσηκωθούν κι άλλοι αθηναίοι :)

Ευχαριστούμε πολύ τους διοργανωτές babaduma και bahari αλλά και τη frida! Μας περιποιηθήκατε άψογα
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Ηταν δεδομένο πως θα περνούσατε καλά. Πάντα έτσι γίνεται αφού έχουν δώσει εξετάσεις από παλιότερα και η Frida και η Bahari αλλά κι ολοι οι συμμετεχοντες σε τετοιες συνάξεις...
  • Οσοι εχουν δοκιμάσει τα γλυκά απ τη Bahari λένε ( κι εχουν δίκιο) οτι ειναι ανώτερα κι απ το χιούμορ του Babaduma.
  • Αν υποψιαστώ πως οι εκ καταγωγής " χαμουτζήδες" θα μπορουσαμε να μαστε όσοι και οι "καρντάσηδες" θα πρεπε να ερχομουν οπωσδήποτε ( ανευ συζύγου) για να είχαμε πλειοψηφία...
  • Χαιρετίσματα σε όσους ήρθαν απ την Αθήνα και ιδιαίτερα σε Ευαγγελία και Malysa που εχουμε γνωριστεί παλιότερα.
  • Πάντα τέτοια.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Μπα vagantos στην Αθήνα ξέμεινα
Μάλλον θα ξανάρθω Βέροια για να ρίξω εκείνη τη κλεφτή ματιά στις ανασκαφές της Βεργίνας οπότε μπορείς να ρωτήσεις ότι θες
Θα στα ρωτήσω επιτόπου.
Οι δικές μου όμως πληροφορίες για τα μελλοντικά σου πλάνα, με οδήγησαν εδώ:
a4.bp.blogspot.com__uJeAjxHhQoM_Um11VIGMMqI_AAAAAAAADn0_3VcEvXVHHHs_s1600_Hydronetta.jpg
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Παιδια τι να πω.. ολα υπεροχα.. το κρασι ερρεε αυθονο, τα καλουδια στο τραπεζι πλουσια, η γλυκεια εκπληξη της γλυκειας μας Bahari υπερ πασης προσοδοκιας, η περιποιηση των διοργανωτων (Baba & Bahari) και της Φριντουλας αψογη απο καθε αποψη.. Χαρηκα πολυ που σας ειδα ολους μετα απο πολυ καιρο, ελπιζω να το ευχαριστηθηκαν εξισου με εμας και οι εκλεκτοι καλεσμενοι εξ Αθηνων.. Παντα τετοια παιδια κ ελπιζω να μη χρονισουμε για την επομενη συναντηση..
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Σήμερα αισθάνθηκα πόσο χαρούμενη είμαι από χθες με τη συνάντηση. Τελικά μεγάλη υπόθεση το διαδίκτυο. Αισθανόμουν λες και τους γνώριζα όλους τόσο καλά. Βέβαια κάποιους μετά από τόσες συναντήσεις νομίζω πως ισχύει. Ευχαριστώ για τη άψογη διοργάνωση Bahari Babaduma Frida και σ'όλους ξεχωριστά εύχομαι τα καλύτερα. Περιμένω σύντομα την επόμενη!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom