Δευκαλιωνα ενα μεγαλο Ευχαριστω!

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Άντε....Ας πω κι εγώ με τη σειρά μου ένα μεγάλο ευχαριστώ στον def αλλά και σε όλα τα μέλη του forum διότι το site δεν έχει γίνει αυτό που είναι σήμερα μόνο από τους δημιουργούς του(κατά το ήμισυ μεν)αλλά από όλους εμάς....(τώρα γτ βάζω τον εαυτό μου μέσα....:roll:ιδού η απορία!)Βρήκα το site πριν από 1 χρόνο περίπου googlάροντας για πληροφορίες -σχετικά με τί δεν θυμάμαι...Μου άρεσε γιατί μπορούσες να διαβάσεις ιστορίες από προορισμούς δημοφιλείς και μη...Για μεγαλο διάστημα επισκεπτόμουν το site διχως να γίνω μέλος μιας και δεν είχα πάει ποτέ μου ταξίδια...Ζήλευα-τ ομολογώ!-:Dδιάφορα μέλη που είχαν κάνει τόσα ταξίδια και είχαν τόσες εμπειρίες και τότε......είπα...Θ αρχίσω κ εγώ!Όσο μπορώ βέβαια..Αυτή τη στιγμή έχω στο μυαλό μου ένα πρόγραμμα 10ετίας για ταξίδια που θέλω να κάνω και όλα αυτά χάρη σε εσάς ANEL, Ant1, asim, athina15, axinos, Blondeamon, Dafni, Defkalion, deja vu, Elenik, elpihonmar, eva kas, GTS, ikons, irini_20, kalspiros, kokolaki, lefteris, leon00, mariamaraki, Nas, nteri, PASCAL, preacher, rethimno, Rosa, Samion, sapienza, sotisdiv, spor_os, Taxidiwtis, teo, teti, tham, toumpiotis, varis81, xalara, ευαγγελια και όλα τα υπόλοιπα 3700κάτι μέλη...(έβαλα τα μέλη που ήταν online!)
Σας ευχαριστώ όλους!!!!!!!!!!!!Τravelstories rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzz:xalara:
 
Last edited by a moderator:

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Όταν κάνεις πολλά ταξίδια μπερδεύονται εικόνες στο μυαλό σου. Κάθεσαι σπίτι σου και εμφανίζονται εντελώς ασυναίσθητα εικόνες μπροστά στα μάτια σου. Άλλες φορές, μπερδεύεις τοπία, μαγαζιά, εικόνες. Έχεις ταξιδέψει πολύ και έχεις βρει κάτι να το ονομάζεις «νόημα» στην πορεία σου. Με την ιστοσελίδα αυτή, όλα τα παραπάνω συμπτώματα όλο και θα αυξάνονται. Γιατί αυτή η όμορφη παρέα που δημιουργήθηκε από τον πνευματικό (!) def, στο forum αυτό, μας ωθεί και γι’ άλλα ταξίδια. Συνέχεια. ευχαριστούμε
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Def:clap::clap::clap: καθώς και τα υπόλοιπα παιδιά που ασχολούνται με το site.
Πραγματικά, οι πληροφορίες που μου έχουν δοθεί από τους συνφορουμίτες με έχουν σώσει και με έχουν γλιτώσει από πολύ κόπο και άστοχες επιλογές.
Επίσης σε ευχαριστώ που μου έδωσες την ευκαιρία να έχω αυτή την ωραία παρέα.....
Φιλαράκια...:kiss:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τι να πω, με συγκινείτε, μέχρι τώρα όποτε κάποιος έκανε κάποιο σχόλιο για την ιστοσελίδα -είτε δημόσια είτε με pm- ήταν γιατί είχε απαιτήσεις/νεύρα/παράπονα/γκρίνιες/βρίσιμο, και ότι άλλο μπορώ να φανταστώ. Έχουν γίνει μηνύματα μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού τέτοιου ύφους όπως τα παραπάνω, και γι'αυτό εγώ αλλά και η υπόλοιπη διαχειριστική ομάδα του TravelStories σας ευχαριστούμε πολύ.

Εξάλλου, μισό μπράβο δικό μου, μισό δικό σας. Εγώ έφτιαξα το site αλλά κι'εσείς του δώσατε αξία με την αφήγηση των προσωπικών σας Ταξιδιωτικών Ιστοριών.

:)
 

Giotap17455

Member
Μηνύματα
95
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Να πω κι εγώ με τη σειρά μου ένα μεγάλο μπράβο και ευχαριστώ σε όλους σας, τα παιδιά που διαχειρίζονται το site και όλους όσους γράφουν τις καταπληκτικές ιστορίες που με κάνουν να μαθαίνω γεωγραφία και να σχεδιάζω ταξίδια ..
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Τι να πω, με συγκινείτε, μέχρι τώρα όποτε κάποιος έκανε κάποιο σχόλιο για την ιστοσελίδα -είτε δημόσια είτε με pm- ήταν γιατί είχε απαιτήσεις/νεύρα/παράπονα/γκρίνιες/βρίσιμο, και ότι άλλο μπορώ να φανταστώ. Έχουν γίνει μηνύματα μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού τέτοιου ύφους όπως τα παραπάνω, και γι'αυτό εγώ αλλά και η υπόλοιπη διαχειριστική ομάδα του TravelStories σας ευχαριστούμε πολύ.

Εξάλλου, μισό μπράβο δικό μου, μισό δικό σας. Εγώ έφτιαξα το site αλλά κι'εσείς του δώσατε αξία με την αφήγηση των προσωπικών σας Ταξιδιωτικών Ιστοριών.

:)
...δυστυχώς τα άσχημα και αρνητικά σχόλια κλπ ..."είχε απαιτήσεις/νεύρα/παράπονα/γκρίνιες/βρίσιμο..." κάνουν ..."θόρυβο" κι ας είναι και λίγα. Η μεγάλη όμως πλειοψηφία αποδεικνύει καθημερινά, με την παθιασμένη συμμετοχή της, την εκτίμηση που έχει για το travelstories.gr, τον δημιουργό του και τους διαχειριστές του. Σας ευχαριστώ !!!
 

SARAH

Member
Μηνύματα
221
Likes
27
Να ευχαριστησω κι εγω με την σειρα μου πρωτα το boss κι αμεσως μετα ολα τα παιδια-την τρελλη αυτη παρεα...Θαρρουσα πως ημουν μονη ολα αυτα τα χρονια που ταξιδευα και αποδειχθηκε πως οχι!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Να προσθεσω επιπλεον οτι αυτο το site με εφερε κοντα σε πολυ ενδιαφεροντες ανθρωπους που αλλιως δε θα ειχα την ευκαιρεια να γνωρισω. Και αυτος ειναι ενας πολυ σοβαρος λογος να πω ξανα "ευχαριστω".
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Να προσθεσω επιπλεον οτι αυτο το site με εφερε κοντα σε πολυ ενδιαφεροντες ανθρωπους που αλλιως δε θα ειχα την ευκαιρεια να γνωρισω. Και αυτος ειναι ενας πολυ σοβαρος λογος να πω ξανα "ευχαριστω".

Συμφωνώ απολυτα με την Ερση ....

και εγω σε ευχαριστω Δευκαλιωνα για το φορουμ που δημιουργησες ..
Ειναι τελειο .
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Εγώ ευχαρίστησα;; όχι ακόμα και από μένα λοιπόν ευχαριστώ σε όλους όσους εχουν βοηθήσει στην δημιουργία αυτού του φόρουμ. Είμαι άσχετη από φόρουμ και δεν θα παρακολουθούσα κανένα αν δεν υπήρχε αυτό, μου κάνετε πολύ καλή συντροφιά κάθε μέρα και με βοηθάτε να δημιουργήσω την λίστα των επόμενων διακοπών μου. Γι αυτό λοιπόν :kiss::kiss::kiss:σε όλους σας ( επίσης ευχαριστώ για αυτό το smily έχω πορωθεί μαζί του)
 

xrisa

Member
Μηνύματα
110
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
λατινικη αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
περού
Ένα μεγάλο ευχαριστώ και ένα μεγαλύτερο μπράβο σε όλους όσους συμμετέχουν στο σαιτ. από τον ιούνιο που σας ανακάλυψα είναι ελάχιστες οι μέρες που δεν ταξίδεψα μαζί σας. Καθημερινά ξετυλίγονται μπροστά μου ιστορίες, εικόνες και αντε να μαζέψω τα μυαλά μου. κάθε μέρα -ανάλογα τι διαβάζω ή βλέπω, αλλάζω τα μελλοντικά ταξιδιωτικά μου σχέδια. Μου έχετε κάνει μεγάάάάάάάαλη ζημιά. Σε όλους εύχομαι να είστε πάντα καλά.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.271
Μηνύματα
885.849
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom