Δηλώσεις Συμμετοχής -''Κοπή Πίτας Θεσσαλονίκη''

Δήλωση Συμμετοχής - ''Κοπή πίτας Θεσσαλονίκη''


  • Total voters
    17
  • Poll closed .

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ονειρεμένο Ταξίδι
μαυρικιος
Με την σειρά μου να ευχαριστήσω πρώτα όλους τους παρευρισκόμενους σήμερα στη συνάντηση για τον πολύ θερμό τρόπο που μας δέχτηκαν σ΄αυτήν την τόσο όμορφη παρέα τους. Η αλήθεια είναι ότι ερχόμουν "μαγκωμένη" για το τί θα συναντήσω.. αλλά πάλι έλεγα "δεν μπορεί για να τους αρέσουν τα ταξίδια θα είναι ευχάριστοι άνθρωποι" και δικαιώθηκα βεβαίως βεβαίως γιατί γνώρισα πολύ ενδιαφέροντες και ζεστούς ανθρώπους οι οποίοι και μας καλοδέχτηκαν τόσο που δεν νοιώσαμε καθόλου "ξένοι" προς την ομήγυρη...Χαίρομαι που σας γνωρίσαμε όλους και κρίμα που τόσο καιρό δεν σας ήξερα.
Επίσης να ευχαριστήσω και γω τον Def για την προσφορά της πίτας και την Ermina για την όλη οργάνωση.
Ελπίζω να τα ξαναβρεθούμε σύντομα !!!:)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Σιγά μην περιμένουνε ως του χρόνου. Καθαροδευτέρα θα πίνουν ούζα και τσίπουρα και ντίρλα όπως είναι θα πετάξουν αετο και δεύτερη μέρα του Πάσχα θα μαζευτούν όλοι τους με τα περισσεύματα της προηγούμενης να κάνουν ένα τσιμπούσι.. έτσι για το καλό! Η φτώχεια θέλει καλοπέραση!
Καλά το πας αλλά ξέχασες την 25η Μαρτίου. Ήδη έχει δρομολογηθεί επίσκεψη σε οινοποιείο... ;)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου

mariath

Member
Μηνύματα
2.210
Likes
5.677
Ονειρεμένο Ταξίδι
Όλη η Νότια Αμερική
Να σας ευχαριστήσω και γω όλους για την όμορφη μέρα που περάσαμε μαζί, ιδιαίτερα βέβαια την Ermina και τον Babaduma που το ξεκίνησαν και το έφεραν σε πέρας αλλά και το αφεντικό μας για την ευγενική προσφορά του. Να είμαστε όλοι καλά να ανταμώνουμε και κάθε φορά να έχουμε όλο και πιο πολλές ταξιδιωτικές εμπειρίες να διηγηθούμε. Άντε και στα επόμενα τώρα...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
χαίρομαι που περάσατε όμορφα.δυστυχώς δεν μπόρεσα να παρευρεθώ στην συνάντηση για να ξαναδώ και εγώ τους φίλους και τις φίλες που ξέρω και να γνωρίσω νέα μέλη. επιφυλάσσομαι για την επόμενη συνάντηση.
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ούτε εγώ μπόρεσα να έρθω γι αυτό δε δήλωσα και συμμετοχή.:cry: Χρόνια πολλά σε όλους εύχομαι, να έχουμε μια όμορφη χρονιά, με υγεία σε εμάς και τους αγαπημένους μας, τύχη και αγάπη. Χαίρομαι που μαζευτήκατε και περάσατε όμορφα, ελπίζω στην επόμενη φορά.
Να είστε όλοι καλά και συγχαρητήρια στην τυχερή για το φλουρί.:clap:
Καλά ταξίδια. :)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Hmmm... you never know!

Αυτή τη φορά ίσως όχι αλλά τίποτα δεν αποκλείει μιαν επόμενη - με δεδομένο το εξαιρετικά ρευστό εργασιακό περιβάλλον της χώρας μας...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Χίλια μπράβο πάντως που καταφέρνετε και οργανώνετε αυτές τις συνάξεις, μακάρι να ήμουν εκεί αλλά οι αποστάσεις δεν μας ευνοούν... :rolleyes-80:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.116
Μηνύματα
880.708
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom