Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση ''9 Χρόνια Travelstories''

Δήλωση Συμμετοχής - Συνάντηση "9 χρόνια Travelstories"


  • Total voters
    29

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Ηταν μια πολυ ομορφη βραδια,με εκλεκτες παρουσιες,πολυ κεφι,πεντανοστιμα γλυκα-απο τα χερακια της επιτιμης σεφ του φορουμ @elenara88 -και ατελειωτων ταξιδιωτικων συζητησεων και μη.:)
Η παρουσια των mod μας,ευχαριστη και διακριτικη και με απωτερο σκοπο να αποφευχθουν τυχον εκτροπα.....
"τι;"..."γιατι;"...
ενα θα σας πω:στις 3 ηρθε και η αστυνομια....
"τι καναμε;".......
μην περιμενετε,δεν θα σας πω.....:D:D
Ας ερχοσασταν...:bleh:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Παρόλο που μας πέταξαν με τις κλωτσιές στο τέλος και έχω κοιμηθεί ελάχιστα κάνω την έκπληξη, ξυπνάω και δίνω πλήρη αναφορά!
Καταρχήν να πω οτι περάσαμε πολύ ωραία, χάρηκα πάρα πάρα πολύ που είδα αγαπημένους συμφορουμίτες αλλά και που γνώρισα και νέους, για άλλη μια φορά να ευχαριστήσω την @karfitsa που πρότεινε το μαγαζί και την @elenara88 που ανέλαβε να μας ανεβάσει το σάκχαρο στα ύψη!
Επίσης ιδιαίτερα να ευχαριστήσουμε και όσους μας έκαναν την τιμή και ήρθαν από μακριά!
Με κάποιους δεν πρόλαβα να μιλήσω όσο θα ήθελα αλλά με είχαν στριμώξει για δουλειές οι υπόλοιποι της διαχειριστικής για να με εκδικηθούν που τεμπελιάζω τελευταία...:D
Παρακαλώ να επισημανθούν οι ικανότητες μου στο σέρβις γιατί άνεργο κορίτσι είμαι ποτέ δεν ξέρεις...:p

Και πάμε και για τα ντοκουμέντα!

Στήνοντας το έγκλημα...
DSCN7501.jpg

DSCN7502.jpg

DSCN7503.jpg



Τύφλα να έχει η Μητρόπολη Αθηνών...:D
DSCN7512.jpg


DSCN7522.jpg




Πάλι τίποτα δε φάγαμε!
DSCN7513.jpg

DSCN7514.jpg


ΑΔΙΑΒΛΗΤΗ παρά τις κακές γλώσσες κλήρωση σε ποτήρι μπύρας με το @spor_os να κάνει τα μαγικά του...
DSCN7523.jpg


Τα παραπονά σας πάντως στον Admin εγώ απλά δειγμάτιζα!
DSCN7524.jpg


Προς ενημέρωση τους οδηγούς τους πήραν

Βοστόνη: @Krazykat

Πεκίνο: @karfitsa

Χονγκ Κονγκ: η ''τα παίρνω όλα κάθε συνάντηση'' @pigi_dikaiou :clap:

Επίσης να επιβεβαιώσω οτι όπως δείχνει και η παρακάτω τούρτα (είχαμε και εξτρά γενέθλια όταν άλλαξε ημέρα) οτι η εορτάζουσα έκλεισε τα 1...:bleh:
Τώρα για το τι αποκονίζει αυτή τι να πω...κακοήθειες...:haha:
DSCN7541.jpg


Να ευχαριστήσω όμως και δημόσια τα αγαπημένα συναδερφάκια από τη διαχειριστική ομάδα που με συγκίνησαν που με σκέφτηκαν και ειδικά το κουνέλι μας που όχι μόνο έφτιαξε την πιο τέλεια τούρτα λεμόνι αλλά δεν εξέθεσε και την ηλικία μου!:haha:

υ.γ τα ντοκουμέντα είναι λογοκριμένα όπως σας υποσχέθηκα, όποιος θέλει περισσότερα με πμ έναντι καφασίου μπύρας.:D

Α και στην επόμενη θέλουμε και εσένα @Defkalion !!!
 
Last edited:

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Ευχαριστούμε τη γλυκιά καρφίτσα για τον συντονισμό και την επιμέλεια της σύναξης καθώς και την (ακόμα πιο γλυκιά) ελενάρα για τα υπέροχα γλυκά. Ήταν μια πολύ όμορφη βραδιά! Και εις άλλα με υγεία!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Πολύ όμορφη βραδιά, πολύ φιλικό κλίμα από αξιόλογα άτομα (ακόμα κι εγώ η ακοινώνητη αισθάνθηκα πολύ ζεστά! :p ), ωραίο και ήσυχο μαγαζί και εξαιρετικά γλυκά! Πραγματικά πέρασα πολύ όμορφα! Μπράβο στους διοργανωτές και την pastry chef! :)
Απλά διαπιστώνω ότι τα καλύτερα σκηνικά συνέβησαν μετά που έφυγα! Τι να κάνουμε, κάποτε θα γίνει και το μετρό ολονύχτιο! :p
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Εκλεισε και το soda, αντε να δούμε πού θα γίνει το επόμενο after...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.785
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom