Δηλώσεις Συμμετοχής - Συνάντηση ''9 Χρόνια Travelstories''

Δήλωση Συμμετοχής - Συνάντηση "9 χρόνια Travelstories"


  • Total voters
    29

greco

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
3.320
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Πολυ ομορφη βραδυα.Τελεια οργανωση,νοστιμα γλυκα...Και πανω απ ολα αξιολογοι και γλυκεις ανθρωποι κι ατελειωτες συζητησεις για ταξιδια.Τι παραπανω να ζητησει κανεις?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Αμέρικαν μπαρ το κάνατε!!! Χάθηκαν και άλλα ρούχα;;;; Εμ,για αυτό ήρθαν οι αστυνομίες;;Ομολογήστε!
Σωστο...πρεπει να ξανασυναντηθουμε για να δωσουμε τα ρουχα,που πηραμε πισω...:D
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.782
Likes
18.174
Θα ηθελα επισης να δηλωσω οτι η τουρτα λεμονι που δοκιμασα εγω τουλαχιστον, ηταν έξοχη:) Στο travelstories εχουμε κι αλλα πολλα ταλεντα φαινεται, αλλα αυτο της ζαχαροπλαστικης εμενα με ιντριγκαρει περισσοτερο:D
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Εεεχμ.. Μήπως βρήκατε κάποιο μαύρο κασκόλ??
Εεεχμ... σήμερα το πρωί στο σωρό με τα ρούχα που πέταξα προχτές τα ξημερώματα (νοικοκυρά πάνω από όλα) βρήκα ένα μαύρο κασκόλ...:haha:

Θα ηθελα επισης να δηλωσω οτι η τουρτα λεμονι που δοκιμασα εγω τουλαχιστον, ηταν έξοχη:) Στο travelstories εχουμε κι αλλα πολλα ταλεντα φαινεται, αλλα αυτο της ζαχαροπλαστικης εμενα με ιντριγκαρει περισσοτερο:D
Όχι και δοκίμασες τη μισή μου τούρτα έφαγες...αλλά χαλάλι!:D


υ.γ για το έγινε τις πρώτες πρωινές ώρες δε μπορώ ούτε εγώ να αποκαλύψω...υπάρχει ομερτά!
πάντως όχι άλλα ρούχα δε χάθηκαν...νομίζω δηλαδή, θα ψάξω και λίγο καλύτερα...:bleh:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Σήμερα που συμπλήρωσα κάποιες ώρες ύπνου, είμαι σε θέση να γράψω δυο λόγια για το προχθεσινό πάρτι που θα βγάζουν ένα νόημα:p.

Πολύ χαίρομαι που γνωρίζω τα μέλη του travelstrories σιγά - σιγά. Δεν μίλησα αρκετά με όλους, αλλά εντάξει πρώτη φορά ήταν, στις επόμενες θα καλύψω τα κενά.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην @karfitsa για την οργάνωση και τα χρέη υποδοχής που ανέλαβε και βεβαίως στην @elenara88 για τις τέλειες τούρτες που έφτιαξε και τα γλυκά που ετοίμασε. Με @Nedelja στο σερβίρισμα και @spor_os σε κλήρωση και πανηγυρικό ημέρας, δεν θέλεις τίποτα άλλο :haha:. Το άτιμο το μετρό με κράτησε μακριά από το θριαμβευτικό κλείσιμο της βραδιάς!

Πέρασα πολύ ωραία και ανυπομονώ για την επόμενη φορά:).
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Εεεχμ... σήμερα το πρωί στο σωρό με τα ρούχα που πέταξα προχτές τα ξημερώματα (νοικοκυρά πάνω από όλα) βρήκα ένα μαύρο κασκόλ...:haha:
Όχι ρε γαμώτο, τώρα πρέπει να σε ξαναδώ, για να μου δώσεις το κασκόλ! :D:xalara:
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μπράβο ρε παιδιά. Ομολογώ ότι ζήλεψα αρκετά!
Να είστε όλοι καλά...Πάντα να ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε.
Εύχομαι στην επόμενη συνάντηση να καταφέρουμε να έρθουμε και εμείς οι ξενιτεμένοι.

Σωστο...πρεπει να ξανασυναντηθουμε για να δωσουμε τα ρουχα,που πηραμε πισω...:D
Τι έγινε ρε παιδιά; Τι έκτροπα έχασα; Επειδή οι συνμοδερατόρισσες είναι Σφίγγες και δεν μολογάνε τίποτα, περιμένω από εσάς βροχή από pm...ε καρφιτσούλα; :p
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.472
Likes
7.935
Μπραβο σε ολους οσους συμμετειχαν στην διοργανωση της πολύ ομορφης βραδυας!!
Προσωπικα ειχα πανω από 1-1,5 χρονο να βρεθω σε συναντηση και πραγματικα ηταν πολύ ωραια να ξαναβλεπεις ανθρώπους που εκτιμάς και να γνωρίζεις καινούρια πολύ αξιόλογα μελη!! :)

Υ.Γ. Μα τι εγινε όταν φυγαμε κι εμεις οι Σταχτοπούτες πριν το μετρο μεταμορφωθεί σε κολοκυθα?? :p
 

stavros2

Member
Μηνύματα
44
Likes
330
Δυστυχως δεν ειχα πολυ χρονο για να γνωριστουμε καλυτερα αλλα χαρηκα που ειδα ανθρωπους που τους ηξερα μονο ως ψευδωνυμα. Την επομενη φορα ελπιζω ο χρονος να ειναι αρκετος για να πουμε περισσοτερα.

Συγχαρητηρια στους διοργανωτες!
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Α,εγώ κι αυτό με το οποίο συστήνομαι πάλι ψεύτικο είναι....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom