Διαγωνισμός Καλύτερης Ταξιδιωτικής Ιστορίας: Ευρώπη

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Παρακαλώ τους 3 νικητές να με ενημερώσουν για την πρόοδο των παραγγελιών των δώρων τους, καθώς και για την παραλαβή τους ώστε να είμαστε οκ. :)
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
η κάθε μία άξιζε μια πρωτιά σε ένα τομέα. Άλλη για το σύντομο και ευκολοδιάβαστο, άλλη για το εκτενές και περιγραφικότατο, άλλη για το αυθόρμητο και ανεπιτήδευτο του ύφους, ως λογοτέχνημα, ως πηγή πληροφοριών κλπ<O></O>
Εγώ λοιπόν προτείνω στον επόμενο διαγωνισμό αντί για πρώτο-δεύτερο-τρίτο να έχουμε μις/μίστερ λογοτέχνημα, μις/μίστερ πηγή πληροφοριών, μις/μίστερ σύντομη ιστορία, μις/μίστερ μυθιστόρημα κλπ :haha::haha::haha:

Συγχαρητήρια σε όλους για τις όμορφες ιστορίες που μας ταξίδεψαν σε μέρη μαγικά. Στεναχωρήθηκα μόνο που δεν ανέβηκε στο βάθρο η αγαπημένη μου σκωτία που την ψήφισα δις.
 

zaniko

Member
Μηνύματα
117
Likes
26
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπρόβνικ
Ταξίδι-Όνειρο
Νοτια Αμερικη-Ανδεις
Εγώ λοιπόν προτείνω στον επόμενο διαγωνισμό αντί για πρώτο-δεύτερο-τρίτο να έχουμε μις/μίστερ λογοτέχνημα, μις/μίστερ πηγή πληροφοριών, μις/μίστερ σύντομη ιστορία, μις/μίστερ μυθιστόρημα κλπ :haha::haha::haha:.
Γειά σου ρε Μαίρη με τις ιδεάρες σου!! :clap:Δεν τάλεγες πριν αρχίσει ο 2ος διαγωνισμός; Τώρα πάλι θα προβληματιζόμαστε μεταξύ λογοτεχνημάτων, πληροφοριακών δελτίων κλπ. αααχ, και δε μου φτανε ο προβληματισμός των ημερών..:roll:
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Συγχαρητήρια σε όλους
΄Ολοι οι ταξιδιώτες νικητές είναι...
Εγώ δεν ψήφισα....
δεν μπορώ να ξεχωρίσω τίποτε... όλα μ ου φάινονται τέλεια.....
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Συγχαρητήρια σε όλους.
Και μόνο που μας δίνετε τη χαρά να ονειρευόμαστε μέσα από τις ιστορίες σας είναι πολύ σημαντικό.
Αν και τις ιστορίες σας τις έχω διαβάσει όλες δυστυχώς δεν πρόλαβα να ψηφίσω.
Στον επόμενο διαγωνισμο.
 

zaniko

Member
Μηνύματα
117
Likes
26
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπρόβνικ
Ταξίδι-Όνειρο
Νοτια Αμερικη-Ανδεις
Τα δώρα γίνανε πραγματικότητα πριν μια βδομάδα (ήθελα βλέπεις κοντομάνικο μπλουζάκι μες το καταχείμωνο...)!! Ειμαι πολύ χάπυ και σας ευχαριστώ όλους για το νιου λουκ μου, με.. ταυτότητα στην πλάτη!:bleh::clap:
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
εστω και καθυστερημενα, λογω περιστασεων... και 2800 αδιαβαστων μηνυματων... τα συγχαρητηρια κι απο μένα στους νικητές και ευχομαι ακομα περισσότερες ενδιαφερουσες ταξιδιωτικές ιστορίες και ταξιδια για ολους μας!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom