Διαγωνισμός: Τι σημαίνει για σας TravelStories?

mariamaska

Member
Μηνύματα
6
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Nέα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Βανουατου
Αυτοκίνητα, αεροπλάνα, καράβια, τραίνα. Η γη από ψηλά, από δίπλα , από μέσα. Και το φεγγάρι να τραμπαλίζεται στην διπλή γραμμή ενός ανηφορικού δρόμου που δεν θέλω να τελειώσει...
 

apostolos-doc

Member
Μηνύματα
11
Likes
8
Χρήσιμες συμβουλές για ταξίδια, πηγή έμπνευσης για μελλοντικά ταξίδια και μεταφορά με το μυαλό σε μέρη μαγικά...
Πολύ καλή δουλειά!
Συγχαρητήρια!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.348
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
To travelstories ειναι η αιτία :
1. που τα ταξιδια εγιναν ενα μεγααααααλο κομματι της ζωης μου!!!
2. που ερωτευτηκα τη Νεα Υορκη!!!!
3. που τρομάζει ο αντρας μου μολις του ζηταω να παμε καπου!!!
 

valk

Member
Μηνύματα
48
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι!
Ταξίδι-Όνειρο
Πολυνησία
Tο απόλυτο ταξιδιωτικό σάιτ...

Η αιτία να συνηδητοποιήσω και να κάνω πράξη την ανάγκη, γιατί περί ανάγκης πρόκειται, του ταξιδιού...
 

skoura

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Ολος ο κοσμος μεσα απο τα ματια των άλλων αφου εγω δεν εχω τη δυνατοτητα να ταξιδεψω!
 

evi_kpln

Member
Μηνύματα
50
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Η απόλυτη ταξιδιωτική εμπειρία , είτε προγραμματίζεις κάτι είτε απλά ονειρεύεσαι..
 

Kleanthis

Member
Μηνύματα
54
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ροή.
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερική
Πληροφόρηση,όμορφες εικόνες-ιστορίες...
 

nteri

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Πάρος
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ
travelstories σημαίνει να παίρνεις τις τέλειες απαντήσεις σε όλες σου τις ταξιδιωτικές απορίες!
 

Georgia Marina M

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
:)χαίρομαι που μου δόθηκε η ευκαιρία προσωρινά να αποκτήσω εμπειρίες και να γυρίσω νοητά το κόσμο μέσω της σελίδας σας. Μ αρέσουν υπερβολικά τα ταξείδια για εμένα σημαίνουν διάσταση στο σκέπτεσθαι επέκταση γνώσεων ανάταση ψυχής δυστυχώς υποχρεώσεις και ατυχείς καταστάσεις μου επιτρέπουν ελάχιστα να ταξιδεύω ευελπιστώ έστω και αργά να μου δοθεί η ευκαιρία να απολαύσω ευχαριστώ
 

DSastra

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κόσμος ολόκληρος!!!
Όταν είσαι διακοπές σε ενα πανέμορφο νησί των Κυκλάδων και οργανώνεις το επόμενο ταξίδι σου για τα Χριστούγεννα, όταν γυρνώντας στην πίκρα της Αθήνας συνειδητοποιείς οτι αργούν ακόμα οι γιορτές και κανονίζεις και ένα τριήμερο 26-28/10 για να μη σε πιάσει το στερητικό σου μέχρι τότε, όταν στα ενδιάμεσα πηγαίνεις νοερά ταξίδια μέσα απο τις ιστορίες σας και οργανώνεις ολόκληρα ταξίδια με αεροπλάνα και τρένα ή ακομα και με το αυτοκίνητο σε Βαλκάνια και Ευρώπη μόνο και μόνο γιατί μεθάς στη σκέψη, τότε ξέρεις ότι είσαι Travelholic... Sorry αλλά δε θέλω να γίνω καλά...

_______________________________________________________________________

Πάρε τη βαλίτσα σου και πάμε...
 

evita

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Travelstories για μένα είναι καινούργιες εικόνες, καινούργιοι φίλοι, όμορφες αναμνήσεις και πολλά όνειρα για το μέλλον! Δύναμη και κουράγιο μέχρι το επόμενο ταξίδι! Ταξίδια με τη φαντασία χάρη στις ιστορίες των φίλων απο το Travelstories!Πολιτισμός, ανανέωση και ευτυχία!Τι άλλο να ζητήσει κανείς?!! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.414
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom