Διαγωνισμός: Τι σημαίνει για σας TravelStories?

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Κάτι αντιπαθητικοί τύποι, άλλοι τρελλαμένοι, άλλοι κολλημένοι, άλλοι εθισμένοι, που τους αρέσει να "τη λένε" στους άλλους, που δεν βάζουν (ή δε θέλουν να βάλουν) κwλο κάτω κι όχι μόνο αυτό, μας λένε και τι ωραία πέρασαν εκεί που πήγαν και δεν πήγαμε εμείς, την τύχη και αφραγκία μου μέσα, και μας κάνουν να τους αντιπαθούμε ακόμη περισσότερο. Ε, καμμιά φορά, μαζεύονται κι όλας και τα λένε όλοι μαζί να τα πούνε και να μπεκρουλιάσουν, ευτυχισμένοι για τα κατορθώματά τους, κι από τσιτσί τίποτα, νιέντε, νάδα... Αίσχος, δηλαδή!

Κι εμείς, σαν καθυστερημένοι, να (τους) γουστάρουμε και να κολλάμε ακόμη περισσότερο! Τι να πεις? Άβυσσος...
 

ILARIA

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Ευχάριστη απόδραση απο την καθημερινότητα!
Άνοιγμα σε καινούριους κόσμους!
Δικαίωμα στο όνειρο παρά την...κρίση!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.130
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Το travelstories το ανακάλυψα τυχαία, μια αυγουστιάτικη μέρα του 2010 όταν έψαχνα στο google για κάτι τελείως άσχετο: τις μέδουσες του Κορινθιακού (ό, τι να 'ναι).

Ως ταξιδιάρα ψυχή που είμαι έκανα απευθείας λογαριασμό, χωρίς όμως να κολλήσω αμέσως και να ασχοληθώ πολύ ενεργά. Δεν ήθελε και πολύ όμως!

Εδώ και ένα χρόνο και κάτι το forum έχει γίνει το ένα από τα 3 μονίμως ανοιχτά tabs του browser μου, μια όμορφη παρέα που με βοηθά να χαλαρώσω, μια πολύτιμη πηγή πληροφοριών!

Το forum μου άνοιξε τους ταξιδιωτικούς ορίζοντες σε μεγάλο βαθμό, με έκανε να βρω ενδιαφέρον σε προορισμούς που δεν είχα δώσει ποτέ σημασία, με ξεσήκωσε να κλείσω αυθόρμητο ταξιδάκι Πολωνία 3 εβδομάδες πριν από ένα σημαντικότατο deadline (αναγκάζοντάς με να κοιμάμαι 5ωρα μετά για κερδίσω τον χαμένο χρόνο-και να μην μετανιώνω :D ), ενώ ταυτόχρονα μου έδωσε την ευκαιρία να κάνω ενδιαφέρουσες συζήτήσεις με αξιόλογα άτομα (προσωπικές γνωριμίες ως τώρα όχι πολλές όπως οι περισσότεροι συμφορουμίτες, είμαι ντροπαλό κοριτσάκι, αλλά επιφυλάσσομαι για το μέλλον). :)
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ονειρεμένο Ταξίδι
Whole Africa,Cuba
Ο επίσημος θάνατος του ήδη πενιχρού τραπεζικού μου λογαριασμού, χιλιάδες ιδέες για ταξίδια που στριμώχνονται στο μυαλό μου, κορυφαίες ατάκες και διαξιφισμοί που με κάνουν να γελάω την ώρα που δολοφονώ ξεδιάντροπα το εργασιακό μου 8ώρο...
και εννοείται αλκοολικές βραδιές με γερά ποτήρια συμφορουμίτες.
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
.... σημαίνει πολλές χαμένες ώρες δουλειάς κάθε φορά που ετοιμάζω ταξίδι, κουρασμένα μάτια από την ανάγνωση των φοβερών ταξιδιών των μελών, ευχάριστη παρέα και καινούριες ιδέες για ταξίδια. Και το σημαντικότερο πολλές χρήσιμες πληροφορίες από΄τα πρόθυμα μέλη του, που γνωρίζουν και σε κατατοπίζουν και ας ρωτάμε 100 φορές τα ίδια πράγματα:mad:. Καλή συνέχεια σε όλους μας και καλά ταξίδια!:D
 

vickytorino

Member
Μηνύματα
33
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
ΜΗΛΟΣ-ΚΙΜΩΛΟΣ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
O "απολυτος" ταξιδιωτικος οδηγος.......!!!!!!
 

mitnic

Member
Μηνύματα
92
Likes
481
Επόμενο Ταξίδι
Ουκρανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Οδικώς Ινδια, Βιετναμ
Ταξιδιάρικο φόρουμ για ανταλλαγή απόψεων και ενημέρωση σε σχέση με την κοινή αγάπη μας για το ταξίδι...
 

CELIA

Member
Μηνύματα
27
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
ΔΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αμαζόνιος
...travel stories είναι...οι ιστορίες απ΄τις οποίες θα ήθελα να είναι γεμάτη η ζωή μου...
 

Saviperrr

Member
Μηνύματα
10
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Το travelstories είναι ο πιο οικονομικός τρόπος να βρεθείς σε κάθε γωνιά της γης...έστω και νοερά, διαβάζοντας απλά τις ιστορίες των μελών του..!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom