Διαγωνισμός: Τι σημαίνει για σας TravelStories?

chrisva

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Travelstories!!!! Ειναι ενα ονειρο που ζω καθημερινα περιπλανωμενος εδω μεσα.
Μακαρι να μπορω ακομα να τα πραγματοποιω!!!
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
678
Likes
851
Travelstories για μένα σημαίνει ένα κίνητρο, ένα τσίγκλισμα για ταξίδια που πάντα ήθελα να κάνω και δεν έπαιρνα την απόφαση!
 

saly922

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
για μένα είναι οτι σε αυτήν την σελίδα βρείσκω την φαντασία μου, τις αναμνίσεις μου,και τα όνειρα μου.:D
 
Μηνύματα
101
Likes
145
Επόμενο Ταξίδι
Κένυα
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ,Κίνα και ξανά Νεπάλ
Μια καλή παρέα όταν δεν ταξιδεύω και μερικές φορές και χρήσιμες ιδέες και πληροφορίες!
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
TravelStories για μένα σημαίνει ταξίδια, επικοινωνία, συζήτηση και ανταλλαγή απόψεων με τα υπόλοιπα μέλη, οργάνωση ενός ταξιδιού μου, συγκέντρωση και ανταλλαγή εμπειριών, διασκέδαση, ενημέρωση, "κόλλημα" και πολλάάάά πολλάάάά άλλα που θα μπορούσα να γράψω και να πιάσουν δύο σελίδες :haha:
 

marakizio85

Member
Μηνύματα
160
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΏΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ- ΚΟΥΒΑ
Λοιπόν ακου να δεις τι γίνεται....είμαι νεούδι στη σελίδα και προέκυψε καθώς προσπαθούσα να οργανώσω ένα έρμο ταξίδι στην πόλη του Φωτός, είχα χάσει την μπάλα προσπαθώντας να βρω πληροφορίες για όλα και να σου το travelstories.... ήταν έρως με την πρώτη ματιά, μου κατσαν οι πληροφορίες με την μία, και έχω άμεση ανταπόκριση και βοήθεια από τους φίλους μέλη του site, οπότε τι είναι για εμένα: φίλος φίλων άρα δυο φορές φίλος, ταξιδιωτικός οδηγός σίγουρα και απ τους καλούς γτ έχει φρέσκο πράγμα απο ταξιδιάρηδες με εμπειρία και εκτός των άλλων είναι και ένα τύπου ημερολόγιο - απομνημονεύματα αφού μετά από κάθε μου ταξίδι θα γράφω το story μου ετσι για να χω να θυμάμαι......;););)
Και επειδή σκοπεύω να γυρίσω τον κόσμο ετοιμάστε servers με μνήμη:haha::haha::haha::haha::haha:
 

djvangelis

New Member
Μηνύματα
1
Likes
4
Να "ταξιδεύεις" ακόμα κι όταν δεν ταξιδεύεις. Να βλέπεις ακόμα κι αν δεν είσαι εκεί. Να ονειρεύεσαι και να προετοιμάζεσαι.
 

kostasbraz

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
travelstories for ever

TravelStories για μένα σημαίνει ταξίδια, επικοινωνία, συζήτηση και ανταλλαγή απόψεων με τα υπόλοιπα μέλη, οργάνωση ενός ταξιδιού μου, συγκέντρωση και ανταλλαγή εμπειριών, διασκέδαση, ενημέρωση και τελικά επιλογή τόπου και τρόπου ταξιδιού.
 

Lia-Kostas

Member
Μηνύματα
24
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Βραζιλία
διάβασα πρόσφατα κάπου το εξής "Η ζωή δεν μετριέται από το πόσες αναπνοές παίρνουμε, αλλά από τα μέρη και τις στιγμές που μας κόβουν την ανάσα". Αυτό θα πεί για μένα και το travelstories. Σου δίνετε η ευκαιρία μέσα από άλλους να ζήσεις και να γευτείς μια εμπειρία που απλά θα σου κόψει την ανάσα....
 

giorgos_o

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Χριστούγεννα στην Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδιβες..
αρχικά σημείο εύρεσης πληροφοριών για κάποιο ταξίδι που είχα αποφασίσει να κάνω, τωρα ένα "μέρος" για συναναστροφή με ανθρώπους που έχουν το ίδιο χόμπυ και συλλογή εμπειριών μέσα απο αυτούς...!!
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Το Travelstories είναι .... από αυτές τις ιστοσελίδες του Σατανά!!!!
Μην το διαβάζετε.

Επιρροή από την Αγορά Μαγείας στη Λα Παζ μάλλον.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom