Διαγωνισμός Lufthansa Spin the Globe!

vpg

Member
Μηνύματα
91
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στην Αμερική
Έχει δοκιμάσει κανείς μετά τη καταχώρηση των στοιχείων του να κάνει login; Όσες φορές προσπάθησα, μου λέει ότι τα στοιχεία που του δίνω είναι λανθασμένα! Όταν ζητάω να μου κάνει υπενθύμιση του κωδικού,μου λέει ότι δεν υπάρχει χρήστης με αυτό το e-mail. Το ίδιο ακριβώς συμβαίνει και με τη συμμετοχή του άντρα μου.
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Έχει δοκιμάσει κανείς μετά τη καταχώρηση των στοιχείων του να κάνει login; Όσες φορές προσπάθησα, μου λέει ότι τα στοιχεία που του δίνω είναι λανθασμένα! Όταν ζητάω να μου κάνει υπενθύμιση του κωδικού,μου λέει ότι δεν υπάρχει χρήστης με αυτό το e-mail. Το ίδιο ακριβώς συμβαίνει και με τη συμμετοχή του άντρα μου.
Ναι, γιατί πρέπει να κανεις λογαριασμό στο spin the world και όχι στη lufthansa. Είναι ξεχωριστά.Πάτα εκεί που λέει εγγραφή.
 
  • Like
Reactions: vpg

North66

Member
Μηνύματα
4.304
Likes
5.040
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Α δεν παιζω .....και γω το αφησα εκει που σταματησε με την πρωτη.
Γυρνα και ξαναγυρνα ...ειδα αλλους προορισμους και ζηλεψα....
Δεν πειράζει... μπορείς να δηλώνεις συμμετοχή κάθε βδομάδα.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Έχει δοκιμάσει κανείς μετά τη καταχώρηση των στοιχείων του να κάνει login; Όσες φορές προσπάθησα, μου λέει ότι τα στοιχεία που του δίνω είναι λανθασμένα! Όταν ζητάω να μου κάνει υπενθύμιση του κωδικού,μου λέει ότι δεν υπάρχει χρήστης με αυτό το e-mail. Το ίδιο ακριβώς συμβαίνει και με τη συμμετοχή του άντρα μου.

Μήπως κάτι κάνεις λάθος?

Εγώ έκανα login νωρίτερα και μια χαρά φαίνεται η καταχώρηση.

Και του άντρα μου επίσης, για Buenos Aires. :D
 
  • Like
Reactions: vpg

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Πηγα να δω τους νικητες των προηγουμενων εβδομαδων αλλα δεν εβγαζε τιποτα. Αυτη ειναι η πρωτη βδομαδα του διαγωνσιμου ή μηπως αγχωνομαστε τζαμπα;;;
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Κι εγώ ότι μου έβγαλε με την μία άφησα, Κροατία. Εντάξει θα προτιμούσα κάτι άλλο αλλά πάντα ήθελα να κλείσω τα μάτια, να γυρίσω την υδρόγειο και το δάκτυλο μου στην τύχη να επιλέξει τον επόμενο προορισμό! :D
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
διαβασε κανεις τους ορους....????????
η συμμετοχη ειναι εγκυρη οταν εχει συμπληρωθει ο αριθμος του κινητου...το οποιο δεν ηταν στα υποχρεωτικα σημεια!!!

  1. Στη Φόρμα Συμμετοχής ο συμμετέχων στο Διαγωνισμό θα πρέπει να συμπληρώσει υποχρεωτικά τον αριθμό κλήσης (MSISDN) του κινητού του τηλεφώνου....


επισης για να παρεις το δωρο

χρειαζεται επιδειξη πρόσφατου λογαριασμού κινητής τηλεφωνίας, από τον οποίο να προκύπτει ότι ο αριθμός κλήσης (MSISDN) τον οποίο αποτύπωσε ο νικητής στη Φόρμα Συμμετοχής του, έχει εκχωρηθεί από την εταιρεία κινητής τηλεφωνίας στην οποία ο νικητής είναι συνδρομητής στον ίδιο.....
 

XrisAround

Member
Μηνύματα
59
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
.....Κρήτη.....
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΓΡΟΙΛΑΝΔΙΑ
...έπαιξα και γώ!!
Χωρίς όρους και προυποθέσεις ετοιμάζω βαλίτσες για Guangzhou :shock:
...έμαθα και που ειν τούτο!!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Πηγα να δω τους νικητες των προηγουμενων εβδομαδων αλλα δεν εβγαζε τιποτα. Αυτη ειναι η πρωτη βδομαδα του διαγωνσιμου ή μηπως αγχωνομαστε τζαμπα;;;
Σύμφωνα με τους όρους, ο διαγωνισμός ξεκίνησε 9/5 και λήγει 5/6.
Η κλήρωση της πρώτης εβδομάδας είναι σήμερα. Και οι υπόλοιπες κάθε Παρασκευή. Τελευταία κλήρωση στις 10/6.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.802
Likes
18.738
Ένιωθα πιο τυχερός το μεσημέρι και ξαναδοκίμασα..Χονγκ Κονγκ πρώτα (τρώγεται), ξαναγύρισμα και μετά Μπογκοτά!!! :clap::clap:

Έφυγα σούμπιτος (αν δε πάω το φθινόπωρο πρώτα) :clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.241
Μηνύματα
884.622
Μέλη
38.931
Νεότερο μέλος
sylvia Boufea

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom