Διαδηλώσεις στη Βαρκελώνη

Μηνύματα
11
Likes
1
Καλησπέρα. Έχω κανονίσει την επόμενη εβδομάδα ταξίδι στη Βαρκελώνη. Με όλα αυτά που γίνονται μήπως είναι κάποιος εκεί τώρα να μου πει τί γίνεται?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.297
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλησπέρα. Έχω κανονίσει την επόμενη εβδομάδα ταξίδι στη Βαρκελώνη. Με όλα αυτά που γίνονται μήπως είναι κάποιος εκεί τώρα να μου πει τί γίνεται?
Ρώτα τον @panpan αλλά με φίλη μου μένει εκεί σήμερα κι εργάζεται στον τουρισμό που μίλησα, μου είπε πως λόγω απεργιών, καταλήψεων και ξύλου δεν μπόρεσε ούτε να πάει να παραλάβει τους πελάτες της. Βέβαια μια εβδομάδα είναι μεγάλο διάστημα, θα πρέπει κάπως να έχει ομαλοποιηθει το πράγμα.
 
Μηνύματα
11
Likes
1
Ρώτα τον @panpan αλλά με φίλη μου μένει εκεί σήμερα κι εργάζεται στον τουρισμό που μίλησα, μου είπε πως λόγω απεργιών, καταλήψεων και ξύλου δεν μπόρεσε ούτε να πάει να παραλάβει τους πελάτες της. Βέβαια μια εβδομάδα είναι μεγάλο διάστημα, θα πρέπει κάπως να έχει ομαλοποιηθει το πράγμα.
Ευχαριστώ πολύ.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα εδώ,με αποκορύφωση η σημερινή ημέρα.Ήδη έχουν κλείσει πολλοί
δρόμοι.Θα ξέρουμε μέχρι αύριο τι συνέχεια θα υπάρξει.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
IMG_20191018_174021.jpg

Υπάρχει απίστευτα πολύς κόσμος.Ήδη υπάρχουν φωτιές και πέφτει ξύλο.Ο κόσμος λέει ότι θα μείνει στους δρόμους επ αόριστο.
 

fraulina

Member
Μηνύματα
217
Likes
402
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Επ'αόριστο;; Πάω Βαρκελώνη το δεύτερο ΣΚ του Νοέμβρη (που συνειδητοποίησα ότι θα είναι και οι εκλογές..) και έχω αρχίσει να ανησυχώ πολύ για το τι κατάσταση θα βρούμε..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.648
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom