Διακοπές για νέους 2016 (επιλογη και προτασεις?)

Lexuss

Member
Μηνύματα
314
Likes
169
σιγα ρε φιλε τι ψωνια και βλακειες! παντου εχει ψωνια! εσυ ειπες οτι θες beach bar κοριτσακια και clubs και γενικα διασκεδαση. ε μυκονο θα πας για διασκεδαση με τα φιλαρακια και θα περασετε και super. θα νοικιασετε και κανενα atv η scooter να κανετε βολτα τις ιταλιδες !
 

Antony2198

Member
Μηνύματα
11
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη, Λος Αντζελες
σιγα ρε φιλε τι ψωνια και βλακειες! παντου εχει ψωνια! εσυ ειπες οτι θες beach bar κοριτσακια και clubs και γενικα διασκεδαση. ε μυκονο θα πας για διασκεδαση με τα φιλαρακια και θα περασετε και super. θα νοικιασετε και κανενα atv η scooter να κανετε βολτα τις ιταλιδες !
ρε Lexus 19 ειμαστε οικονομικα ειπαμε..:D τι atv και scooter σιγα μην νοικιασουμε και γιοτ χαχα...Ενταξει οτι και να λεμε η Μυκονος εχει παραπανω ψωνια και ειναι λιγο αλλη φαση...οι περισσοτεροι-ες πανε για να δειχτουν εκει οχι για να περασουν καλα...ολα για τα Like στο Fb Instagram κλπ κλπ
 

Lexuss

Member
Μηνύματα
314
Likes
169
κοιτα αμα θες να το παιξεις καποιος και να πουλησεις μουρη και καλα θα πας στο nammos που εχει αρκετα ψωνια μαζευει celebritys . τωρα το super paradise και το tropicana πχ. εχουν πιο απλο κοσμο. μυκονο αν δεν νοικιασεις scooter η atv δεν πας πουθενα δυστηχως. εσεις ποσα ατομα ειστε και τι bugdet διαθετεται ?
 

Antony2198

Member
Μηνύματα
11
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη, Λος Αντζελες
κοιτα αμα θες να το παιξεις καποιος και να πουλησεις μουρη και καλα θα πας στο nammos που εχει ερκετα ψωνια. τωρα το σθπερ παραδισε και το tropicana πχ. εχουν πιο απλο κοσμο. μυκονο αν δεν νοικιασεις scooter η atv δεν πας πουθενα δυστηχος. εσυς ποσα ατομα ειστε και τι bugdet διαθετεται ?
4 η 5 δεν ειναι σιγουρο ακομα μπατζετ αναλογως ποσες μερες θα κλεισουμε(5-8περιπου) δεν ξερω ακομα....αναλογα ποσο θα βγουν τα ξενοδοχεια και τα μεταφορικα :)
 

Lexuss

Member
Μηνύματα
314
Likes
169
μια χαρα ειστε , σας ζηλευω ρε μαγκες ιδανικη ηλικια και ειστε και μεγαλη παρεα θα περασετε ωραια!
 

Antony2198

Member
Μηνύματα
11
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη, Λος Αντζελες
μια χαρα ειστε , σας ζηλευω ρε μαγκες ιδανικη ηλικια και ειστε και μεγαλη παρεα θα περασετε ωραια!
χαχαχα αυτο θελουμε φιλε μου!! Ελα μαζι μας δεν υπαρχει ιδανικη ηλικια χαχα :D
 

Lexuss

Member
Μηνύματα
314
Likes
169
αα εγω το εχω ριξει στο extreme τωρα τελευταια, θα παω για ορειβασια σε 1 εβδομαδα. πες τα φιλαρακια σου να μαζεψουνε λεφτα και να παμε στο las vegas να βγαλουμε γουστα.

εγω 27 ειμαι αλλα ολοι μου η φιλοι σκορπισαν , ο ενας δινει τα λεφτα του στο αμαξι ο αλλος στο μηχανακι, ο αλλος δεν παει διακοπες με αντροπαρεα γιατι παει διακοπες την γκομενα και ξυλωνεται εκει και καπως ετσι εχει η κατασταση αλλα δεν πτοούμαι 2 φορες αμερικη μονος πηγα.
 
Last edited by a moderator:

Antony2198

Member
Μηνύματα
11
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη, Λος Αντζελες
εγω 27 ειμαι αλλα ολοι μου η φιλοι σκορπισαν , ο ενας δινει τα λεφτα του στο αμαξι ο αλλος στο μηχανακι, ο αλλος δεν παει διακοπες με αντροπαρεα γιατι παει διακοπες την γκομενα και ξυλωνεται εκει και καπως ετσι εχει η κατασταση αλλα δεν πτοούμαι 2 φορες αμερικη μονος πηγα.
Πλακα κανεις ετσι...μας ζηλευεις και πας Αμερική...μακαρι και εγω στα 27 να μην γινω οπως οι περισσότεροι και να εχω χρονο και ορεξη για ταξίδια :) όνειρο η Αμερικη ειδικα λας Βεγκας-λος Άντζελες σαν πολεις αλλα και για road trip αριζονα νεβαδα καλιφορνια...μακαρι να καταφερουμε να μαζεψουμε λεφτα να παμε καποια στιγμη
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.377
Likes
3.479
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
εε οχι και Μυκονο ρε φιλεε :p δεν μας αρεσουν εμας αυτα...ολα τα ψωνια εκει πανε...


η για Παρο μας βλεπω η Σαντορινη η Χερσονησο ειμαστε σε διλημμα τωρα :p Μυκονο οχι ειναι φουλ στα ψωνια :p


Η Χερσονησος απο οτι βλεπω ειναι φαβορι για εμας αλλα τωρα με εβαλες σε σκεψεις με την Αντιπαρο :) τι παιζει εκει απο κοσμο? απο παρο περνεις καραβι για εκει?
Συγγνώμη φίλε μου που άργησα να απαντήσω. Ναι με καραβάκι από την Πούντα της Πάρου, πας. Αρκετά νεανικό νησί και ψιλοχίπστερ-καμία σχέση με τους κάγκουρες άλλων νησιών. Εγώ δυστυχώς μονοήμερη είχα πάει από Πάρο παλιά. Απ'ότι μου είπε φίλος που πήγε πέρσι έχει μπαράκια στον κεντρικό δρόμο της χώρας που παίζουν καλή ξένη μουσική. Υπάρχει και μια cult retro disco ονόματι Λα Λούνα. Εάν σε ψήνει η φάση της, σε συμβουλεύω να δεις την ταινία Suntan που βγήκε στις αίθουσες φέτος την άνοιξη με το Μάκη Παπαδημητρίου.:) Θα πάρεις μια καλή γεύση του στυλ του νησιού και θα δεις και τις παραλίες του. Η ταινία πρέπει να έχει κατέβει για downloading. Εννοείται πως πολλές πληροφορίες θα πάρεις και στα αντίστοιχα thread για την Αντίπαρο στο παρόν φορουμ:)
 

Antony2198

Member
Μηνύματα
11
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη, Λος Αντζελες
Παιδια σορρυ που αργησα να απαντησω τελικα κλεισαμε στην Χερσονησο σε απιστευτη τιμη για 5βραδια 4ατομα!! Και να φανταστειτε το ξενοδοχειο ειναι πολυ ωραιο απλα για καποιο λογο ειναι φθηνο..δεν ξερω ισως η περιοχη γενικα ειναι φθηνη. Λογω λοιπον των οικονομικων κρατησεων κλπ θα παμε καπακι με το που γυρισουμε Πειραια..Ιο δεν βρηκα καλες προσφορες για 4 ατομα παιδια Αντιπαρο που λεγατε :)
Να φανταστειτε θα γυρισουμε Αθηνα 6 το πρωι με πλοιο και το μεσημερι στις 2 φευγουμε για Ιο 5ημερη-4βραδια 5ατομα οποτε ειμαστε κομπλε νομιζω :D :D
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.377
Likes
3.479
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Είστε ωραίοι πραγματικά ρε μαγκακια !!! ☺Να περάσετε τέλεια κ στα δύο .... που θα περάσετε. Θα ήθελα να σας δώσω ένα μικρό αλλά σημαντικό tip. Το Ηράκλειο συνδέεται με την Ίο ακτοπλοϊκά με ταχύπλοο. Γιατί γυρνάτε Πειραιά κ κάνετε ίσως τα διπλάσια εξοδα?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.730
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom