Διακοπές μετά τις πανελλήνιες

mangellan

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Belgium!
Ταξίδι-Όνειρο
Worldwide tour
Γεια σας παιδιά! Μπορεί να μοιάζω καινούρια στο σάιτ όμως το έχω επισκεφτεί επανειλημμένα καθώς έχει πραγματικές πληροφορίες κ ιστορίες ανθρώπων κ όχι απρόσωπων τουριστικών οδηγών! Πολύ καλή δουλειά ;)

Το θέμα μας λοιπόν... Τελειώνω φέτος το λύκειο κ μετά από τόση καταπίεση στις πανελλήνιες, μαζί με την παρέα μου θέλουμε να πάμε διακοπέέές...

Θα ήθελα να μου προτείνεται ελληνικούς προορισμούς όπου να συχνάζει η νεολαία, να έχει σχετικά κίνηση που να μην αγγίζει όμως τα όρια του χαμού (π.χ. Μύκονο) κ όσο γίνεται οικονομικά υποφερτά :rolleyes:

Ευχαριστώ προκαταβολικά :clap:
 

hera

Member
Μηνύματα
132
Likes
28
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική..
Γεια σας παιδιά! Μπορεί να μοιάζω καινούρια στο σάιτ όμως το έχω επισκεφτεί επανειλημμένα καθώς έχει πραγματικές πληροφορίες κ ιστορίες ανθρώπων κ όχι απρόσωπων τουριστικών οδηγών! Πολύ καλή δουλειά ;)

Το θέμα μας λοιπόν... Τελειώνω φέτος το λύκειο κ μετά από τόση καταπίεση στις πανελλήνιες, μαζί με την παρέα μου θέλουμε να πάμε διακοπέέές...

Θα ήθελα να μου προτείνεται ελληνικούς προορισμούς όπου να συχνάζει η νεολαία, να έχει σχετικά κίνηση που να μην αγγίζει όμως τα όρια του χαμού (π.χ. Μύκονο) κ όσο γίνεται οικονομικά υποφερτά :rolleyes:

Ευχαριστώ προκαταβολικά :clap:
Με το καλό!! :)
Λοιπόν προσωπικά θεωρώ ότι η Πάρος είναι μία καλή ιδέα. Για την ακρίβεια, τα πρώτα 3 χρόνια μετά το σχολείο, πηγαίναμε κάθε χρόνο στην Νάουσα, και έχω πολύ όμορφες αναμνήσεις.
Μαζεύει νεολαία, έχει κ χαμό και πιο ησυχία, μπορείς να κινηθείς με τα καραβάκια και το ΚΤΕΛ για τις παραλίες βολικά, ενώ τόσο στη Νάουσα όσο και στην Παροικιά έχει πολλά μαγαζιά για φαγητό και διασκέδαση, σε απόσταση περπατήματος και από τιμές βρίσκεις τα πάντα.
Ότι και να αποφασίσετε, είμαι σίγουρη ότι θα περάσετε τέλεια! Απλά αν πάτε στην Πάρο, κάνε μου μια χάρη... πήγαινε στην Χρυσή Ακτή για μια βουτιά! 3 φορές στο νησί και οι ανεπρόκοπες οι φίλες μου μια φορά δεν με πήγαν :bleh:
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.313
Likes
1.416
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Δεν θελω να ακουστω "καπως" απλα μην κολλησετε στις διακοπες και δεν ειστε αφοσιωμενοι στο διαβασμα σας...
Καλο ειναι που προετοιμαζετε καποια πραγματα (μη τα αφησετε και για τελευταια στιγμη) αλλα καλυτερα να ειστε συγκεντρωμενοι στο στοχο σας (Πανελληνιες)... Θα εχετε μετα χρονο για πολλα ταξιδια...
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.313
Likes
1.416
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Για να μην εχει μπει τοση ωρα θα διαβαζει οποτε ακυρο το σχολιο μου... Μια χαρα συγκεντρωμενη ειναι η κοπελα....
Πολλοι πανε Παρο μετα το λυκειο! ή Ιο? ή Ζακυνθο; Ή Λευκάδα;
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Πάρο πάει η μισή Ελλάδα μετά τις πανελλήνιες, πηγαίντε καμιά Ίο ή Χανιά καλύτερα
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Παρο οντως παει η μιση Ελλαδα ..αλλα νομιζω οτι σε αυτες τις ηλικιες αυτο θελουν ...να γινουν πολλοι κ πολλες:D:D
Καλη επιτυχια στις εξετασεις!
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.333
Likes
1.811
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Όταν τελειωσα το σχολείο είχα πάει Πάρο, περασα φοβερα αν και δεν είμαι του στυλ club klp εκεί μου άρεσαν όλα, τότε!
Εκτοτε όποιον γνωρίζω στην ηλικία μου, εκεινη την χρονιά ήταν εκεί. Που σημαίνει ότι δεν θα πάει η μισή Ελλάδα, θα πάει σχεδόν όλη στην ηλικία σας!! Αλλά μωρε σε αυτή την ηλικία δεν σε ενοχλεί ουτε η πολυκοσμία, ουτε τίποτα.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Εννοείται Ίος.

Sent from my awesome iPad using fabulous Travel stories app
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
ίος και απο μένα!!:clap::clap:

και καλή επιτυχία!!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.313
Likes
1.416
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Χαλκιδικη; (πευκοχωρι)
 

iolh

Member
Μηνύματα
35
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος ΗΠΑ
Λοιποοοοον...Συμφωνω με τα παραπάνω για Πάρο,Ιο είναι πολυ καλες επιλογές.Η Ιος ειναι ισως λιγο πιο ροκ νησι.Κάτι αντίστοιχο της Παρου που πηγα φετος με τις φιλες μου και περασαμε φανταστικα ειναι η Σκιαθος με υπεροχες παραλιες και γεματη νυχτερινη ζωη (δεν θα γυρνας σπιτι πριν τις 7 στο εγγυωμαι)
Για πιο χυμα καταστασεις νεολαιας μπορείς να επιλέξεις κάποιο από τα camping της χαλκιδικής για παράδειγμα (ποσείδι η αρμενιστης) που ειναι στην κυριολεξία ο παράδεισος των νεων.
have fun! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.705
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom