Διακοπές μετά τις πανελλήνιες

iolh

Member
Μηνύματα
35
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος ΗΠΑ
α και καλη επιτυχια στις πανελληνιες βεβαιως! :)
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Καλή σου επιτυχία σε σένα και σε όλη σου την παρέα!!!!!
Πες μας από που θα ξεκινήσετε... αν και λίγη σημασία έχει όταν είσαι 18 χρονών! Δεν σε ξέρουμε καθόλου οπότε όλοι προτείνουμε Πάρο/Ιο (είναι σιγουράκια) αλλιώς η Σίφνος ειναι αυτο που θα διάλεγα εγώ!
 

AngelaAlex

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Κι εγώ ψηφίζω Πάρο... Αγαπημενο νησί!!! Πρόπερσι καμαρωνα τις παρεες της ηλικιας σου!!! Στη Ναόυσα φυσικά!!!:D
Καλή σου επιτυχία στις εξετάσεις:clap::clap:
 

mangellan

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Belgium!
Ταξίδι-Όνειρο
Worldwide tour
Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές για καλή επιτυχία αλλά και εννοείται για τις ιδέες που προτίνετε! Δεν περίμενα ειλικρινά να έχουν τόση πέραση η Πάρος κ η Ίος!! Ξεκινάμε απο Καβάλα αλλα οπως ειπες skoympi δεν έχει σημασία αχαχα
:D
 

iolh

Member
Μηνύματα
35
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος ΗΠΑ
ε αμα ειναι απο καβαλα πατε σκιαθο ρε παιδια...εχει πλοια απο βολο σιγουρα και ισως και απο θεσσαλονικη αναλογα την περιοδο.trust me,δεν θα το μετανοιωσεις! :)
 

mangellan

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Belgium!
Ταξίδι-Όνειρο
Worldwide tour
ε αμα ειναι απο καβαλα πατε σκιαθο ρε παιδια...εχει πλοια απο βολο σιγουρα και ισως και απο θεσσαλονικη αναλογα την περιοδο.trust me,δεν θα το μετανοιωσεις! :)
Ναι υπαρχει μεγαλη πιθανότητα να καταλήξουμε εκει καθως εχουμε το μεσο για Βόλο :cool:
 

hypatia

Member
Μηνύματα
74
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
Southern Italy
Ταξίδι-Όνειρο
Σεράγεβο, Λίβανος, Περού
ΙΟΣ BY FAR και απο μένα με όλο τον καλό τον κόσμο, εγχώριο και αλλοδαπό, να συχναζει by day στο Μυλοπότα και by night στη χώρα.
Η Πάρος είναι λίγο έως πολύ mainstream πια και πλησιαζει τη Μύκονο για μένα. Γούστα είναι αυτα βέβαια.
Τώρα απο Καβάλα προφανώς και πιο κοντά είναι οι Σποράδες με Σκιαθο και Σκόπελο ως τα πιο πολυσύχναστα (αν και εγώ αγαπώ την Αλόννησο αλλά οκ,είπαμε).
Και ένα άλλο που εμένα μου άρεσε πολύ ήταν η Σέριφος που μάλλον θα πάω και φέτος αλλά δεν ξέρω αν είναι η φάση που ζητάτε.
have fun:clap:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.497
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές για καλή επιτυχία αλλά και εννοείται για τις ιδέες που προτίνετε! Δεν περίμενα ειλικρινά να έχουν τόση πέραση η Πάρος κ η Ίος!! Ξεκινάμε απο Καβάλα αλλα οπως ειπες skoympi δεν έχει σημασία αχαχα
:D
Αν γυρνούσα το χρόνο πίσω σε κείνη την ηλικία (αχ) θα επέλεγα να πάω με τις κολλητές μου Χαλκιδική, δεύτερο πόδι σε camping . Ετσι, στο χύμα έχω ζήσει τα πιο ωραία καλοκαίρια της ζωής μου και μιας και ξεκινάτε από Καβάλα, δεν είστε και αρκετά μακριά.
Αν πάλι θέλετε νησί προτείνω κι εγώ Σκιάθο.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Κατσε διαβασε τωρα και ασε τις σκεψεις για μετα.

Ολα στη θεση τους θα μεινουν και θα σε περιμενουν.

Συγκεντρωσου στο στοχο σου.

Φιλικα!
 

mangellan

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Belgium!
Ταξίδι-Όνειρο
Worldwide tour
Αν γυρνούσα το χρόνο πίσω σε κείνη την ηλικία (αχ) θα επέλεγα να πάω με τις κολλητές μου Χαλκιδική, δεύτερο πόδι σε camping . Ετσι, στο χύμα έχω ζήσει τα πιο ωραία καλοκαίρια της ζωής μου και μιας και ξεκινάτε από Καβάλα, δεν είστε και αρκετά μακριά.
Αν πάλι θέλετε νησί προτείνω κι εγώ Σκιάθο.
:) το καμπινκ ειναι καλη ιδεα αλλα εχουμε κ κοντα σε μας κ χαλκιδικη νομιζω παει ολη η θεσ/νικη
παντως πρεπει να ναι τελια οποτε θα το δοκιμασουμε κ αυτο ;)
 

mangellan

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Belgium!
Ταξίδι-Όνειρο
Worldwide tour
Κατσε διαβασε τωρα και ασε τις σκεψεις για μετα.

Ολα στη θεση τους θα μεινουν και θα σε περιμενουν.

Συγκεντρωσου στο στοχο σου.

Φιλικα!
αληθεια προσπαθω :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.366
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
Vis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom