Πάρος Διακοπές στην Πάρο

kostaslivadi

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
εγω και η οικογενεια μου λεμε να παμε στην παρο 1 σεπτεμβριου μεχρι 8 σεπτεμβριου αλλα βλεπω στα sites οτι πολλα μαγαζια λενε μονο το καλοκαιρι ανοιχτα εναι οντος ετσι δηλαδη κλεινουν 1 σεπτεμβριου γιατι αν ειναι ωντος θα υπαρχει νεκρα
 

SteliosMts

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεισ σας,
Εγω με την παρεα μου 9-12 ατομα θελουμε να παμε διακοπες μετα απο τις πανελληνιες σε εναν νησακι...σκεφτηκαμε Παρο καθως πολλοι γνωστοι μας θα πανε...εχω καποιες αποριες...Παροικια ή Ναουσα??Η αληθεια ειναι οτι δεν μας ενδιαφερει η ηρεμια αλλα οι θαλασσες,τουρισμος και clubbing...Σε πια περιοχη προτεινετε ??Επισης ποια ειναι η καλυτερη τουριστικη περιοδος για διακοπες εκει για να εχει πιο πολλοι κοσμο?αρχες αυγουστου??Εχετε να μας προτεινετε καλα ενοικιαζομενα διαμερισματα σε προσιτες τιμες φυσικα?

Σας ευχαριστω εκ των προτερων!
 

geopap

Member
Μηνύματα
208
Likes
234
Ναουσα εννοείται. Απο 15/07 και μετά έχει πολύ κόσμο. 9-12 άτομα εεε, για κοιτάξτε κάποιο ενοικιαζόμενο σπίτι μπορεί να σας βολέψει.
 

SteliosMts

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Οκ,2 βραδιες ειναι καλες για να τις απολαυσουμε η θα ταν καλυτερο να τις επεκτεινουμε?η γνωστη παραλια punda με το beach bar που βρισκετε?στην Ναουσα?

Γεια σε ολους!
Στο θεμα: Ειμαστε κοριτσοπαρεα, εννια δεκαοχταχρονα και κλεισαμε εξι βραδια στην Παρο για το καλοκαιρι! Οταν λεω Παρο εννοω Ναουσα. Το ξενοδοχειο ειναι κοντα σε μια παραλια Πιπερι, η οποια απ'οτι διαβασα δεν ειναι απ'τις δημοφιλεις του νησιου. Το ζητουμενο ειναι οτι χρειαζομαστε βοηθεια απο καποιον γνωστη για το πως περιπου θα διαμορφωθουν οι διακοπες μας. Δηλαδη:
1) Ποια ειναι τα must μερη και παραλιες της Παρου, που οπωσδηποτε πρεπει να επισκεφτουμε? Εδω θα ηθελα να γινει ενας διαχωρισμος σε μερη που επισκεπτεται η νεολαια και σε ''αξιοθεατα'' γιατι εχουμε και κουλτουριαριες στην παρεα,..
2) Οι συγκοινωνιες ειναι ακριβες στο νησι? Ακουσα και για κατι καραβακια που σε πηγαινουν απο παραλια σε παραλια συμφερει?
3) Πληροφοριακα απλως, επρεπε πιστευετε να εχω κλεισει καπου αλλου? Φοβαμαι οτι θα μας βγει η πιστη με τα λεοφωρεια. Γενικα αυτο θα συνεβαινε οπου και να εκλεινα?
4) Ποια ειναι τα καλυτερα κλαμπακια, μερη για φαϊ, καφε και τετοια στη Ναουσα?
Ευχαριστω για το χρονο σας!
Γεια σου Σοφη,απο οτι ειδα πηγες περσυ στην Ναουσα,επειδη σκοπευω να παω και γω φετος με την παρεα μου σε στυλ,οπως ειχες παει και εσυ,μπορεις να μου πρεοτεινεις διαφορα πραγματα και να με συμβουλευσεις?
 
Last edited by a moderator:

Efikost

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους. Είμαστε οικογένεια με δύο παιδιά και αποφασίσαμε να κάνουμε τις διακοπές μας, αυτό το καλοκαίρι, στην Πάρο. Κλείσαμε ξενοδοχείο στη Νάουσα. Έχετε να μας προτείνετε παραλίες και μέρη για φαγητό (σε λογικές τιμές!) ή μέρη που πρέπει να επισκεφτούμε; Ευχαριστώ πολύ!!!!!
 

lenakor

Member
Μηνύματα
9
Likes
6
Γεια σας!Ειμαστε 18χρονων κοριτσοπαρεα και θελουμε να παμε για 6 μερες στην Παρο.Αλλα επειδη δουλευουμε το καλοκαιρι σκεφτομαστε να παμε Σεπτεμβριο.Θα εχει καθολου κοσμο τοτε?Σκεφτομαστε να μεινουμε παροικια για να βρισκομαστε κοντα στο λιμανι.Μήπως θα μπορειτε να μ προτεινετε κατι για ξενοδοχεια και γενικα για τη ζωη στην Παρο εκεινη τν περιοδο;Σας ευχαριστωωω εκ των προτερων!!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.960
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Γεια σας!Ειμαστε 18χρονων κοριτσοπαρεα και θελουμε να παμε για 6 μερες στην Παρο.Αλλα επειδη δουλευουμε το καλοκαιρι σκεφτομαστε να παμε Σεπτεμβριο.Θα εχει καθολου κοσμο τοτε?Σκεφτομαστε να μεινουμε παροικια για να βρισκομαστε κοντα στο λιμανι.Μήπως θα μπορειτε να μ προτεινετε κατι για ξενοδοχεια και γενικα για τη ζωη στην Παρο εκεινη τν περιοδο;Σας ευχαριστωωω εκ των προτερων!!
Καλησπέρα. Φυσικά και έχει κόσμο, δε τελειώνει η σεζον στα νησιά τον Αύυγουστο.
Αλλάζουν φυσικα τα δεδομένα ως προς το τουρισμό που θα συναντήσετε, ίσως δεν υπαρει τοσος κοσμος στην ηλικία σας, ή οχι τόσοι Έλληνες όσο τον Αύγουστο.
Θα πρότεινα να αναθεωρήσετε τη διαμονή, και να μεινετε Νάουσα. Πολύ καλύτερα, πιο όμορφα, και με νυχτερινή ζωη.
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Συμφωνώ ότι πρεπει να αναθεωρήσετε το θεμα της διαμονής. Η Νάουσα είναι πιο όμορφη, με καλύτερο κόσμο και νυχτερινή ζωή.
 

lenakor

Member
Μηνύματα
9
Likes
6
Σας ευχαριστωωω πολυυ!
Σκεφτηκαμε την Παροικια επειδη βρισκεται διπλα στο λιμανι κ δεν θα εχουμε αλλο μεσο.
Ξερετε αν υπαρχουν συγκοινωνιες στην Παρο που θα μας βοηθησουν να μετακινουμαστε στο νησι;
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.960
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Σας ευχαριστωωω πολυυ!
Σκεφτηκαμε την Παροικια επειδη βρισκεται διπλα στο λιμανι κ δεν θα εχουμε αλλο μεσο.
Ξερετε αν υπαρχουν συγκοινωνιες στην Παρο που θα μας βοηθησουν να μετακινουμαστε στο νησι;
Εμείς ευχαριστούμε. Μη μας μιλάτε στο πληθυντικό όμως, γιατί κομπλαρουμε, και νομίζουμε οτι είμαστε τίποτα παλιογεροι...
Οι συγκοινωνιες είναι από τις καλυτερες που θα βρείτε στις Κυκλάδες. Κανένα άγχος .
 

lenakor

Member
Μηνύματα
9
Likes
6
Χαχα ενταξει στον ενικο.
Ευχαριστώ και παλι!!
Αλλη μια ερωτηση θα ηθελα.
Απο παραλιες εχεις να μας προτεινεις καποιες;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.683
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom