Διακοπές στους Μολαους Λακωνίας..

Sunrisep4

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία,Λονδίνο,Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβαη,Πράγα
Καλησπέρα και παλι...
Επειδη μετα το νησι μου θα παω διακοπές και σε εξοχικό το οποίο βρίσκεται στους μολαους της Λακωνίας και δεν εχω παει ποτε εκει...
Ηθελα. Να ρωτησω εκτος απο μερικες παραλιες που ξερω οτι εχει εκει..ελιά κτλ...
Παιζει κατι καλο απο άποψη φαγητού η διασκέδασης γιατι ξερω οτι ειναι καπως απομονωμένα...τα φώτα σας παιδια....επισης πως την παλεύουν έξι ώρες στο ΚΤΕΛ...χαχα..
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Στο Κτελ την παλευεις με βιβλια,μουσικη και υπνο ή την πεφτεις στον γοητευτικο συνταξιδιωτη διπλα σου,αν τυχει να υπαρχει .....:haha:
Οι Μολαοι ειναι ψιλομεγαλη πολη..δεν ειναι κατσικοχωρι εννοω ..σιγουρα θα εχει το κατιτις στη διασκεδαση.
Η Μονεμβασια ειναι κοντα ..μην τυχον και δεν πατε εκει..ειναι μεγαλο μαστ
Επισης μια ημερησια στις υπεροχες παραλιες της Ελαφονησου επιβαλλεται..
 

Sunrisep4

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία,Λονδίνο,Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβαη,Πράγα
Χαχα.ευχαριστω πολυ..αν και ειμαι παντρεμενη...:)
Βιβλία...δεν το ειχα σκεφτεί πολυ καλη ιδεα εκτος απο την μουσική που ειναι το κλασικό..Μονεμβασιά μου πε ο άντρας μου να πάμε οπωσδήποτε...
 
Last edited:

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.013
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Χαχα.ευχαριστω πολυ..αν και ειμαι παντρεμενη...:)
Βιβλία...δεν το ειχα σκεφτεί πολυ καλη ιδεα εκτος απο την μουσική που ειναι το κλασικό..Μονεμβασιά μου πε ο άντρας μου να πάμε οπωσδήποτε...
απο παραλιες:
  • κοντα στους μολαους ειναι η πλύτρα η οποια ειναι πολυ καλη. Ρηχη, αμμουδερη και με beachbar.
  • μεσα την μονεμβασια (νεα πολη), αριστερα απο το δρομο που οδηγει στο καστρο υπαρχει μικρη παραλια με βοτσαλα και θεα τον βραχο!
  • λιγο πριν την εισοδο του καστρου, κατεβαινεις τα βραχια και υπαρχει αποβαθρα με σκαλιτσα και βουτας απο εκει. Πολυ καλη!
  • κοντα στη μονεμβασια (λιγο μετα) ειναι ο ξυφιας. Επισης καλη,οχι οργανωμένη.
  • κοντα στη μονεμβασια (λιγο πριν) ειναι το πορι. Αμμουδερη, οχι οργανωμενη και θα ελεγα μετρια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.746
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom