Διαμονή Τρίκαλα Κορινθίας

tigerakos

Member
Μηνύματα
70
Likes
2
Έχει κάποιος επισκευθεί καποιο ξενώνα .?Ψάχνω για 25-27 και οι περισότεροι κλείνουν από 24 και σε τιμες 160 το βράδυ, οποιαδήποτε πληροφορία απότην διαμονή στην περιοχή δεκτή. Ευχαριστώ.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
αμα ειναι 160 το βραδυ,τους λεω ευχαριστω και παω ευρωπη..που θα παει θα βαλουν μυαλο!Τρικαλα Κορινθιας ειπαμε...οχι Αλπεις!
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Πρόσφατα έμεινα στο Αρχοντικό Κεφαλάρι,Ορεινή Κορινθία,Ξενοδοχεία, Ξενώνας, Διαμονή Κορινθία,Φενεός,Στυμφαλία,Ζήρεια,Τρίκαλα με 80 τη βραδιά το δίκλινο στο Κεφαλάρι, 25 χλμ από το Κιάτο, ενώ επισκεφτήκαμε και το .:: Αρχοντικο Πρεδαρη Γκούρα Ορεινη Κορινθια Γκουρα Ζηρια Χελμος Ξενωνας Αρχοντικο Παραδοσιακος Φενεος Ορεινος Λιμνη Δοξα Πετρινο Πρεδαρη Ξενοδοχειο Βουνο Καταλλυμα Φραγμα Χιονι Πρεδαρης ΠΡΕΔΑΡΗΣ ΓΚΟΥΡΑ ΖΗΡΙΑ ΧΕΛΜΟΣ ΞΕΝΩΝΑΣ ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΣ ΦΕΝ στην Γκούρα, πολύ ωραίο και το αρχοντικό και το χωριό, αλλά δε γνωρίζω τιμές.
Γνωρίσαμε και την κυρία που έχει τις Πλειάδες Πλειάδες studios - ενοικιαζόμενα διαμερίσματα στους Καλιάνους Κορινθίας και μας είπε ότι τα δίνει 90-100 τη βραδιά.
Οι τιμές που σου λέω είναι ενός οποιοδήποτε Σαββατοκύριακου του Φεβρουαρίου, λογικά στα τριήμερα τα φουσκώνουν, αλλά και πάλι 160 μου φαίνονται πολλά...
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Πριν 3 χρόνια είχα μείνει στον ξενώνα "νύμφες" στα μεσαία τρίκαλα όταν είχα γυρίσει όλη την ορεινή κορινθία. Πολύ ατμοσφαιρικός ξενώνας με τσιμπημένη τότε τιμή. Τώρα κάνω συχνά μονοήμερες εξορμήσεις στην περιοχή με standard επίσκεψη στην πανέμορφη λίμνη Δόξας!
http://www.xenonasnymfes.gr/index.html
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Πριν δύο με τρία χρόνια έμεινα εδώ
katafigio - Ermis - hotel - trikala korinthias - winter tourism
και ήταν πολύ καλή επιλογη.
Αν θυμάμαι καλά είχα δώσει γύρω στα 100 για τέλη Οκτώβρη.
Τώρα ιδίως για τριήμερα δεν ξέρω τι παίζει.
 

tigerakos

Member
Μηνύματα
70
Likes
2
Αλπεις πριν 2 χρόνια είχα δώσει για 100 με πρωίνο ο έλληνας θέλει 150 και καμία σχέση η ποιότιτα με την αξία.
 

PAPI_9

Member
Μηνύματα
138
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Είμαστε στην έρευνα....
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΛΑΚΕΡΟΣ!!!
Έχει κάποιος επισκευθεί καποιο ξενώνα .?Ψάχνω για 25-27 και οι περισότεροι κλείνουν από 24 και σε τιμες 160 το βράδυ, οποιαδήποτε πληροφορία απότην διαμονή στην περιοχή δεκτή. Ευχαριστώ.
Για να σου πω την αλήθεια, πήγαινα συχνά τα Π/Σ/Κ έως πριν 2 χρόνια. Είναι ωραία και μικρή απόσταση από την Αθήνα. Αλλά είχαν από τότε ξεφύγει με τις τιμές τους, άσε που αν τους έλεγες ότι θέλω μόνο για Σάββατο βράδυ δεν σου νοικιάζανε.
Έχω μείνει στη στη Χελυδορέα, στις Δρυάδες, στον Ερμή και ουτε που θυμάμαι που αλλού. Όλα τα καταλύματα ήταν καλά αλλά όλα "τσιμπημένα".
www.trikala-korinthias.gr. Ρίξε μια ματιά στο site και πάρε τους αμπάριζα. Άλλη εναλλακτική να googlaρεις γενικά για Ορεινή Κορινθία που θα βρεις καταλύματα και λίγο πιο μακρυά από τα Τρίκαλα σε ποιο ανθώπινες τιμές.
 

tigerakos

Member
Μηνύματα
70
Likes
2
Εχώ αρχίσει και ψάχνω και ολα είναι στα 100-150 Το πολύχρομο πολύ ωραίο,..!να ρωτήσω και κατι άλλο πιστευέτε πρέπει να παρω αλυσίδες? γιατί δεν εχω βάλει ποτέ.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Εχώ αρχίσει και ψάχνω και ολα είναι στα 100-150 Το πολύχρομο πολύ ωραίο,..!να ρωτήσω και κατι άλλο πιστευέτε πρέπει να παρω αλυσίδες? γιατί δεν εχω βάλει ποτέ.
Η λογική λέει ότι δεν θα της χρειαστείς, αλλά νομίζω το σωστό είναι να έχουμε πάντα αλυσίδες στο αμάξι μας σε ορεινές περιοχές
 

tigerakos

Member
Μηνύματα
70
Likes
2
Ακόμα δεν έχω αποφασίσει γιατίει πολυ τσιμπιμένα για ελλαδα 150 την βραδυά...Στα τρικαλα και τριγύρο τι αλλο μπορείς να κάνεις?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.811
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom