Κάρπαθος Διαμονή στην Κάρπαθο

Μηνύματα
16
Likes
1
2000 ευρω την βραδια...εγω δεν εκανα λαθος...Το αλλαξα μπας και...Tεσπα τους εστειλα email να μου απαντησουν.το αιολος παντως τα εχει στο 50ρι ευρω.Αυτο που μου αρεσε δηλαδη.Αν δεν βρω κατι αλλο βλεπω να κλεινω αυτο αν αποφασισω για πηγαδια και οχι αμμοωπη.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
2000 ευρω την βραδια...εγω δεν εκανα λαθος...Το αλλαξα μπας και...Tεσπα τους εστειλα email να μου απαντησουν.το αιολος παντως τα εχει στο 50ρι ευρω.Αυτο που μου αρεσε δηλαδη.Αν δεν βρω κατι αλλο βλεπω να κλεινω αυτο αν αποφασισω για πηγαδια και οχι αμμοωπη.
Τότε έκανε το booking το λάθος... Χαχαχαχα δεν έχω φίλους που να μπορούν να δώσουν 2.000€/βραδιά...Όπως δηλαδή το ζευγάρι που έμεινε πέρυσι σ'αυτό.

Πάντως τώρα που κοίταξα λίγο είδα κ το socrates έχει καλή τιμή. Είναι ξενοδοχείο, πρωινό, πισίνα, καινούριο, αρκετά καλό σημείο...τα έχει όλα νομίζω.

Αν θες, μπορείς να βρεις το τηλ του Aphrodite apartments από το application και να πάρεις εκεί τηλ να ρωτήσεις αμέσως να λυθεί η απορία. Είναι φανταστικά διαμερίσματα!

Α καλά το booking τα έχει παίξει δεν εξηγείται αλλιώς!!! Δείχνει κάτι τιμές ότι να'ναι... Χαχαχαχα Εντάξει, αυτό είναι φτηνά με 2.000, βλέπω κάτι αλλά με 3.000-4.000-10.000...:haha::haha::haha:
 
Last edited by a moderator:

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
αυτες οι τιμες εμφανιζονται σε πολλα καταλυματα ελληνικων νησιων. ενας ιδιοκτητης μου ειχε εξηγησει οτι βαζουν (οι ιδιοκτητες) αυτες τις τιμες για να μην κλειστουν απο booking τα δωματια κ αρα να μπορουν να τα διαθεσουν διαφορετικα, γλυτωνοντας ετσι τις προμηθειες του booking...
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
αυτες οι τιμες εμφανιζονται σε πολλα καταλυματα ελληνικων νησιων. ενας ιδιοκτητης μου ειχε εξηγησει οτι βαζουν (οι ιδιοκτητες) αυτες τις τιμες για να μην κλειστουν απο booking τα δωματια κ αρα να μπορουν να τα διαθεσουν διαφορετικα, γλυτωνοντας ετσι τις προμηθειες του booking...
Έχεις δίκιο! Σήμερα ρώτησα κάποιον και μου είπε κάτι για το booking και τα πρακτορεία, τα οποία δεν πολυκατάλαβα έτσι που τα έλεγε.

Φίλε ΜΗΤΣΟ 33, προτείνω να δείς απο το application+booking ότι σ'αρέσει, να μου φτιάξεις μια λίστα, να καταλήξουμε έτσι σε 2-3-4 υποφερτά και τότε να πάρεις ένα τηλ να ρωτήσεις.
Επίσης, να σου πώ και το petra studios, το πρωί το σκέφτηκα, δεν ξέρω αν θα μπορείς να το δείς στο booking, έχει κ site, απ'όσο γνωρίζω.
 

kalokairaki!

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα!Επειδή έχω κλείσει για διακοπές στην Κάρπαθο για μέσα Ιουλίου και με ενδιαφέρει η ενοικιάση ενός μικρού αυτοκινήτου, μπορείτε να με ενημερώσετε για το μέσο κόστος ενοικιάσης ανά ημέρα; Επίσης, θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιο αξιόπιστο γραφείο ενοικιάσεων;
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλησπέρα!Επειδή έχω κλείσει για διακοπές στην Κάρπαθο για μέσα Ιουλίου και με ενδιαφέρει η ενοικιάση ενός μικρού αυτοκινήτου, μπορείτε να με ενημερώσετε για το μέσο κόστος ενοικιάσης ανά ημέρα; Επίσης, θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιο αξιόπιστο γραφείο ενοικιάσεων;
Καλημέρα!

Απ'όσο γνωρίζω, όλα αξιόπιστα είναι, δεν έχω ακούσει κάτι άσχημο για κάποιο... Τώρα, εξαρτάται απο τις μέρες.
Με κάτι άλλα παιδιά του φόρουμ βρήκαμε το φτηνότερο που μπορέσαμε (για Αύγουστο όμως) 40€/μέρα, μία άλλη κοπέλα βρήκε μία online προσφορά που ήταν για ενοικίαση μιας εβδομάδας και έτσι πήγε 35€/μέρα.

Τώρα... δε νομίζω ότι μπορώ να γράψω εδώ ποιά γραφεία είναι, οπότε θα σου στείλω εισερχόμενο!
 

Vanessa Van

Member
Μηνύματα
18
Likes
10
Ταξίδι-Όνειρο
Περού & Αργεντινή
Γεια σε όλους! Βλέπω ότι έχει να γραφτεί από πέρυσι σχόλιο εδώ, εμείς όμως κλείσαμε φέτος διακοπές στην Κάρπαθο για 2 βδομάδες (δυστυχώς μέσα Αυγούστου, καταραμένη άδεια) και είμαι πολύ ενθουσιασμένη γιατί όλο ωραία λόγια διαβάζω για το νησί! Διαμονή λίγο έξω από τα Πηγάδια και Αρκάσα μισό-μισό. Δυο βδομάδες είναι πολλές; Με τόσες παραλίες που λέτε πως έχει, δε νομίζω ε.. Όπως και να'χει.. Ολέ!!!
 

tsopirs

Member
Μηνύματα
40
Likes
37
Μπα δεν θα βαρεθείτε καθόλου αν θέλετε ένα νησί με νορμάλ διασκέδαση και απίστευτη φυσική ομορφιά,όσο για παραλίες.... Θα δεις μόνη σου...Τώρα εάν θελετε clubbing κτλ λάθος νησί διαλέξατε..Εγώ πηγα πέρσι μια εβδομάδα Και φέτος 12 μέρες.το μεγάλο κακο του νησιού είναι το πολύ ακριβό αυτοκίνητο για ενοικίαση
 

tsopirs

Member
Μηνύματα
40
Likes
37
Αντώνη θα τα πούμε Και φέτος.. Και φέτος καρπαθαρα μόνος 12 μερούλες..ελπίζω να δω ακόμη περισσότερα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.276
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom