Τουρκία Διαμονή στην Κωνσταντινούπολη

Marios_K

Member
Μηνύματα
68
Likes
185
Καλησπέρα! Ναι ναι θα παραμείνουμε σε αυτή την επιλογή. 27/8 ταξιδεύω.. αν δεν έχεις πάει θα σε ενημερώσω
Εμείς 11 με 16 Σεπτεμβρίου και στη συνέχεια Καππαδοκία, οπότε αναμένω ενημέρωση. Καλα να περάσετε συμφορουμιτη!!!
 
Μηνύματα
4
Likes
0
εχω μεινει στο Barnathan και ειναι υπεροχο!!
Ευχαριστω ,πηρα τιμη και το σκεφτομαι σοβαρανα να καταληξω σε αυτοαυτο

Σε δικλινο δωματιο; ποσο το βραδυ; γιατι στην αρχη μου δωσανε60€ και τωρα μου λενε αλλα..

Hotel Fresia Istanbul, Κωνσταντινούπολη, Τουρκία
Τέλειο και οικονομικό. Όλα στα πόδια σου. Στην ταράτσα έχει και ένα μπαράκι με θέα στον Βόσπορο. Είχα μείνει το μακρινό 2015.
Λιγο χαμηλη βαθμολογια φοβαμαι για την καθαριοτητα..
 
Last edited by a moderator:

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Ευχαριστω ,πηρα τιμη και το σκεφτομαι σοβαρανα να καταληξω σε αυτοαυτο

Σε δικλινο δωματιο; ποσο το βραδυ; γιατι στην αρχη μου δωσανε60€ και τωρα μου λενε αλλα..


Λιγο χαμηλη βαθμολογια φοβαμαι για την καθαριοτητα..
Ευχαριστω ,πηρα τιμη και το σκεφτομαι σοβαρανα να καταληξω σε αυτοαυτο

Σε δικλινο δωματιο; ποσο το βραδυ; γιατι στην αρχη μου δωσανε60€ και τωρα μου λενε αλλα..


Λιγο χαμηλη βαθμολογια φοβαμαι για την καθαριοτητα..
To Μerrodi Barnathan εννοουσα, εχει κι αλλα 2 νομιζω. Απο τιμες δεν ξερω γιατι μας φιλοξενησαν αλλα ειναι υπεροχο, εχει δωματια που βλεπουν και θαλασσα και το Γαλατα και γενικα τα παντα, και η ταρατσα που παιρνεις πρωινο το βραδυ γινεται καφε μπαρ πολυ ωραιο.
 
Μηνύματα
4
Likes
0
To Μerrodi Barnathan εννοουσα, εχει κι αλλα 2 νομιζω. Απο τιμες δεν ξερω γιατι μας φιλοξενησαν αλλα ειναι υπεροχο, εχει δωματια που βλεπουν και θαλασσα και το Γαλατα και γενικα τα παντα, και η ταρατσα που παιρνεις πρωινο το βραδυ γινεται καφε μπαρ πολυ ωραιο.
90 ευρω ενω πριν ενα μηνα 60 μολις πηγα να κανω κρατηση μου αλλαξανε την τιμη!!!
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
90 ευρω ενω πριν ενα μηνα 60 μολις πηγα να κανω κρατηση μου αλλαξανε την τιμη!!!
Οπως σας ειπα τα Barnathan ειναι 3-4 ξενοδοχεια, το Barnathan ειναι το 4* τους και δε νομιζω να ειχε ποτε 60 ευρω. Πραγματικα αξίζει παραπανω γαιυτο σας το λεω δεν εχω καποιο οφελος, εννοείται. Η Πολη εχει εξαιρετικα ξενοδοχεια αναλογα τη θεση και τη θεα τους. Θα βρειτε άνετα αυτο που θελετε.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.549
Likes
3.997
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία

gkalla

Member
Μηνύματα
1.241
Likes
6.700
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Δεν είναι καθόλου καλή γειτονιά. Μακρυά...
OK ευχαριστώ.
Από ποιά άποψη; Ρωτώ γιατί βλέπω ότι είναι σε αρκετά "κομβικό" σημείο για τα διάφορα αξιοθέατα της πόλης καθώς και την περιοχή με τα εστιατόρια, μαγαζιά κλπ.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Δε θα έλεγα ότι είναι Karakoy (άσχετο αν ως τέτοιο αναγράφεται στο όνομα), είναι πιο μακρυά. Δεν είναι πολύ βολική τοποθεσία, η κοντινότερη συγκοινωνία είναι 10 λεπτά από το κατάλυμα (η περιοχή δεν είναι φλατ εξάλλου).
Δες κάτι λίγο ανατολικότερα στο χάρτη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.651
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom