Βέλγιο Διαμονή στις Βρυξέλλες

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.

coco_

Member
Μηνύματα
1.332
Likes
1.809
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Το εχουμε ηδη προτεινει 2 ατομα.Αλλα ειναι ακριβο.
To είχα δεί ότι το έχετε ξαναπροτείνει, απλώς μπερδεύτηκα με την παράθεση. Η φίλη μου πάντως έδωσε 110Ε που της φάνηκαν οκ για αυτό το ξενοδοχειο
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
To είχα δεί ότι το έχετε ξαναπροτείνει, απλώς μπερδεύτηκα με την παράθεση. Η φίλη μου πάντως έδωσε 110Ε που της φάνηκαν οκ για αυτό το ξενοδοχειο
100 euros τον Απριλιο του 2010. Value for money
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
To πρόγγραμμμα βγήκε...2 ημέρες Μπριζ και 2 ημέρες Βρυξέλες....Τι αξίζει να δω σε κάθε πόλη...?
 
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Για Βρυξέλες κάποιος που έχει πάει μπορεί να μου πει 2 ημέρες τι αξίζει να δω...?
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Γράφω εδώ γιατί στο άλλο θέμα που πόσταρα ("Χειμωνιάτικο Βέλγιο") δεν ήταν το κατάλληλο..Φεύγω Βρυξέλλες σε 2 βδομάδες για ένα τριήμερο και ψάχνω ξενοδοχείο κέντρο, ιδανικά τριγύρω από Palais de Congres. Την πόλη τη γνωρίζω, το πρόβλημα είναι ότι δεν έχω ιδέα από τα ξενοδοχεία της! Είδα αρκετά από αυτά που προτείνετε εδώ αλλά για τις μέρες που το θέλω είναι γύρω στα 150-200 το βράδυ (επειδή είμαι ο κλασικός γκαντέμης, εννοείται ότι ακριβώς τη μέρα αναχώρησης αρχίζει η προσφορά της Accor με τα ίδια ξενοδοχεία 50% κάτω).
Έχετε καμιά πρόταση για την περιοχή;
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Γιάννης κερνάει Γιάννης πίνει...άκυρη η ερώτηση γιατί βρήκα ξενοδοχεία που με καλύπτουν. Σας τα παραθέτω κι εδώ μήπως χρειαστεί κανείς, με τη σημείωση ότι δεν έχω προσωπική άποψη ακόμα για κανένα. Απλώς τα βάζω γιατί βολεύουν οι τοποθεσίες, μου φάνηκαν πολύ καλά και με καλές κριτικές και ελπίζω να διευκολύνω την έρευνα κάποιου άλλου.

Εγώ θα κλείσω το Suite Home Stephanie ή το Pantone, θα σας γράψω μετά εντυπώσεις..

Suite Home | Flat Hotels - Brussels (περίπου 90 το βράδυ, κέντρο, 10 λεπτά με τα πόδια από Grand Place)

Brussels Hotel (περίπου 100 το βράδυ, δίπλα στο κέντρο, βολική περιοχή)

Rooms (περίπου 95 ευρώ με πρωινό, κέντρο - κοντά στο Mannequin Pis)

Dame de Carreau, Bed & Breakfast (B&B) in Brussels (Koekelberg), a few steps away from the very heart of Brussels (Β&Β, 60 ευρώ με πρωινό, πολύ καλές κριτικές σε trip advisor, εκτός κέντρου αλλά απέναντι από μετρό)

To book - Chez Dominique the guest house at heart (B&B, 90 ευρώ, 100 μέτρα από Central Station, νο1 σε αξιολόγηση από trip advisor)
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Booking.com: Radisson Blu Royal Hotel, Brussels, Belgium - 1042 Guest reviews. Book your hotel now!

μαλλον για τις ημερομηνιες σου βαλιτσουλα σε σουπερ προσφορα!:roll:
ΤΕΛΕΙΑ τιμή elenara, ευχαριστώ!! Αλλά επειδή ξαναείπαμε, είμαι γκαντέμης, πιάνει σχεδόν όλο το Δεκέμβρη και όλες τις τριγύρω ημερομηνίες εκτός από τις 8/12 που φτάνω!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
το x2 που το βρηκες 95?εγω δε το εχω δει να πεφτει κατω απο 120 ευρω πουθενα
Έβαλα ενδεικτικές ημερομηνίες 8-9/1. Για τις δικές μου δεν έχει διαθεσιμότητα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom