Γαλλία Διαμονή στο Παρίσι

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μετα το Λονδίνο τωρα χτυπάτε παρεούλα και στο Παρίσι ????? μπράβο συνεργασία !!!

Ξενοδοχεία στο Παρίσι σε εξαιρετικό location

hotel Clement � Saint Germain

Hotel du Petit Moulin ? Official Site - Hotel luxe Paris Marais

Hotel Saintonge le Marais - Le Marais, Beaubourg, Place des Vosges - Paris Hotel Guide
Χρηστο η κοπελα ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ψαχνει..... Σπαμμερ
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Θα ηθελα να σε ρωτησω tripakia για το yeego.com.Eιναι αξιοπιστο? Ξερω οτι ειναι τουρκικο κι αυτο με προβληματιζει λιγο. Επισης θα ηθελα την αποψη σου για το hotelsclick.com το οποιο ειναι ιταλικο.Σ'ευχαριστω προκαταβολικα.
το hotelsclick ειναι φτηνο, (ειδικα για ιταλια πολυ φτηνο και με το voucher -10% οι τιμες του γινονται σουπερ) αλλα ταυτοχρονα ειναι και αξιοπιστο. Δυο φορες εκανα κρατηση, κανενα προβλημα..
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Σπάμερ ειναι αυτός που ποστάρει παντού και χωρίς λόγο
Εγω πρότεινα 3 ξενοδοχεία

αν οι admins θεωρούν οτι το μνμ μου ειναι spam να το διαγράψουν !!!!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.139
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ναι ρε, να σε διαγραψουν. Ή μαλλον αφηστε παιδια, τον διαγραφω εγω.

ai56.tinypic.com_157esyu.jpg
 

gmavrom

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Χαιρετώ κι εγώ την παρέα...

Θα ήθελα όμως την βοήθεια σας.. Σκέφτομαι για Παρίσι το καλοκαίρι... Προς Ιούλιο... Ναι ειναι νωρίς αλλά καθώς τα οικονομικά είναι περιορισμένα θέλω να κλείσω από τωρα τα αεροπορικά εισιτήρια...

Ωστόσο, θα πρέπει πρώτα να βρω και φτηνή διαμονή ειδάλλως θα είναι δύσκολο για εμένα...

Τώρα, λοιπόν θέλω την βοήθεια σας... Θα είμαστε εγώ και η κοπέλα μου και σκεφτόμαστε να πάμε για περίπου 5 ημέρες... Θα με ενδιέφερε κάτι στο κέντρο ή και αν δεν είναι κέντρο κάπου που να είναι καλά, ασφαλή και με εύκολη πρόσβαση... Θα ήθελα κάτι στα 50-60 ευρώ την ημέρα το δωμάτιο.. Ναι ξέρω ότι είναι λίγο, αλλά αυτή είναι δυστυχώς η κατάσταση...:(

Λοιπόν??
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.139
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
50-60 ευρω μονο σε hostel αμα βρειτε ή κανενα δωματιο στη σοφιτα επταωροφου κτιριου εννοειται χωρις ανσανσερ και με ξυλινη σκαλα διχως καγκελο και λεκανη τουαλετας μεσα στο υπνοδωματιο και κοινοχρηστο ντουζ στο ισογειο:D καλη διαμονη!

Ψαξε στις μηχανες και ευχομαι να εισαι τυχερος και να πετυχεις καποια προσφορα.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
γιατι δεν σκεφτεστε κανεναν πιο οικονομικο προορισμο και να αφησετε το Παρισακι για οταν θα ειστε πιο ανετοι ?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom