Ισπανία Διαμονη σε..Santiago de Compostela-Porto

AnnyAnny

Member
Μηνύματα
17
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Σ'ευχαριστω πολυ Αννυ για την βοηθεια!! :D Το ξενοδοχειο που μου εστειλες φανταστικο!!! Τελικα ομως εχει λιγες μερες που εκλεισα σ'ενα αλλο λογω αρκετα χαμηλης τιμης κ τοποθεσιας οπως γραφουν τα σχολια, Booking.com: hotel Residencial Belo Sonho, Porto (Porto), Portugal - 151 Guest reviews. Book your hotel now!.

Το book για το Παρισι ειναι super!!!! Πολυ ωραιες φωτογραφιες!!!! Το λατρευω το Παρισι!!!!!!

Μιας και πηγες ηδη Πορτο,εχεις να μου προτεινεις κανενα μερος που σου εμεινε αξεχαστο απο την πολη??? (κ συμβουλες δεκτες)
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου

AnnyAnny

Member
Μηνύματα
17
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Πολυ ομορφη αφηγηση!!!
Και γω με τρενο θα παω,αλλα απο Σαντιαγο.. ακομα βεβαια δεν εχω ψαξει για δρομολογια και τιμες! Να ρωτησω, για το αεροδρομιο.. υπαρχει αλλη συγκοινωνια για να παω εκτος του ταξι? (υποθετω πως οικονομικα δε με συμφερει το ταξι,επειδη ειμαι ενα ατομο)
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Διπλοσυνονόματη, ρίξε μια ματιά στο παρακάτω

To and From the Airport.com - Portugal: Porto/Oporto

Δε θυμάμαι πόσο είχαμε πληρώσει τότε στο ταξί, αλλά σίγουρα δεν ήταν απαγορευτικό το νούμερο γιατί το αεροδρόμιο είναι σε κοντινή απόσταση.
Πάντως είναι πιο ακριβό από το λεωφορείο.
 

AnnyAnny

Member
Μηνύματα
17
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Πολυ καλο!! Αλλα τωρα που ξαναβλεπω τα χαρτια,πεταω απο Πορτο 6.30πμ, οποτε μαλλον θα παρω ταξι αν δεν υπαρχει νυχτερινο λεωφορειο! Ευχαριστω και παλι Αννυ.. :LOL:
 

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
158
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Εχει ενα παγκοσμιο συνεδριο τον Ιουλιο στο Santiago de Compostela αλλα οι πτησεις απο Μαδριτη με ryanair ειναι ηδη στα 150ευρω με επιστροφη. Καποιο πιο οικονομικο τροπο μηπως εχετε να προτεινετε? Ψαχνοντας στο google για δρομολογια τρενων βρηκα το site της RENFE.COM, ειναι το καταλληλο για αγορα εισιτηριων?
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Το Renfe δυστυχώς είναι το κατάλληλο site για τα ισπανικά τρένα.Το δυστυχώς το λέω γιατί αναγνωρίζεται εν γένει ως μια από τις χειρότερες και πιο ανοργάνωτες ιστοσελίδες ΜΜΜ.
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Αν θες να εχεις περισσοτερες επιλογες για το πως θα πας κοιτα και με το λεωφορειο: www.alsa.es και εχω αγορασει αρκετες φορες ονλαιν εισητηρια.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Επειδή μάλλον θα χρειαστώ τρίκλινο και δεν έχω τόσες επιλογές, αυτό πως σας φαίνεται; Booking.com : Ξενώνες Pensi
Aφου το θετεις ετσι , να το κλεισεις
Ειναι το δρομακι που βγαζει στο πισω μερος του Καθεδρικου οπως το κατεβαινεις . Λιγα μετρα πιο κατω βρισκεται και το San Martin Pinario
Μια χαρα ειναι και η τοποθεσια και η τιμη
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.447
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom