Διεθνές διπλωμα

agmi

Member
Μηνύματα
504
Likes
2.448
Καλησπερα @Marios_K, γιατι κανεις την ζωη σου δυσκολη, το πλαστικο Ελληνικο εχω χρησιμοποιησει σε ολη την Ευρωπη, μεχρι και Αμερικη. Ανεβασε το στην εταιρεια ενοικιασης και ρωτησε τους. Γιατι αμα σου πω οτι κανει και ΔΕΝ φταιω εγω η ο Πολυχρονης. Δεν ξερω τι διαφορα εχει το δικο σου πλαστικο που ισως να εχει βγει και στο ιδιο μερος με το δικο μου (Χολαργος). Εγω προσωπικα σου λεω οτι κανει, αλλα στην Green Motion δεν δουλευω! Ολοι ψαχνουνε ονοματεπωνυμο με λατινικους χαρακτηρες να ταιριαζει με διαβατηριο/ταυτοτητα, ικανοτητα/κατηγορια, και ημ. ληξης , αριθμος κλπ. Αν και αυτα αντιστοιχουν σε ολη την Ευρωπη σε αριθμους. Ο της Μπανανιας εχει τον ιδιο κωδικο πχ με τον Ιταλο κλπ.
 

Marios_K

Member
Μηνύματα
68
Likes
185
Καλησπερα @Marios_K, γιατι κανεις την ζωη σου δυσκολη, το πλαστικο Ελληνικο εχω χρησιμοποιησει σε ολη την Ευρωπη, μεχρι και Αμερικη. Ανεβασε το στην εταιρεια ενοικιασης και ρωτησε τους. Γιατι αμα σου πω οτι κανει και ΔΕΝ φταιω εγω η ο Πολυχρονης. Δεν ξερω τι διαφορα εχει το δικο σου πλαστικο που ισως να εχει βγει και στο ιδιο μερος με το δικο μου (Χολαργος). Εγω προσωπικα σου λεω οτι κανει, αλλα στην Green Motion δεν δουλευω! Ολοι ψαχνουνε ονοματεπωνυμο με λατινικους χαρακτηρες να ταιριαζει με διαβατηριο/ταυτοτητα, ικανοτητα/κατηγορια, και ημ. ληξης , αριθμος κλπ. Αν και αυτα αντιστοιχουν σε ολη την Ευρωπη σε αριθμους. Ο της Μπανανιας εχει τον ιδιο κωδικο πχ με τον Ιταλο κλπ.

Καλημερα, ο λόγος που μπήκα στη διαδικασία να ζητήσω τη γνώμη σε ενα φόρουμ είναι γιατί αυτό που παρέθεσα είναι η απάντηση της green motion αφού τους έστειλα το δίπλωμα μου και τους ρώτησα εάν τους κάνει. Αντί να καθίσει να το δει και να απαντήσει εάν του κάνει μου έστειλε τους όρους....
 

agmi

Member
Μηνύματα
504
Likes
2.448
Re: @Marios_K: Όταν μια εταιρεία δεν σε εκτιμάει για μελλοντικό πελάτη, ενώ τους έχεις στείλει το ευρωπαϊκού τύπου δίπλωμα σου, δεν τους αξίζει να γίνεις πελάτης τους, δίνοντας σου μια γενοσημη/αυτοματοποιημενη απάντηση. Σε ένα φόρουμ προσπαθούμε να βοηθήσει η να δώσει ο ένας στον άλλο ακόμα και να μοιράσει μέρος των γνώσεών τους και εμπειριών τους. Έιναι εκαντοντάδες εταιρείες ενοικίασης και φυσικά την ακριβή απάντηση δεν έχω. Αλλά εγώ εάν ήμουνα στη θέση σου θα χτυπούσα και άλλη πόρτα, γιατί όπως λένε στην την άλλη του ωκεανού "money talks, bullshit walks".
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.867
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom