Διπλή συνάντηση.

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Κι εγώ εννοείται θα έρθω όπως και να έχει, δεν έχει και CL αλλά και πάλι για σένα @panpan θα το θυσίαζα!

Για το μέρος κι εγώ προτείνω κάπου κεντρικά προς Μοναστηράκι αλλά και σχετικά ήσυχα ώστε να μπορούμε να μιλήσουμε σαν άνθρωποι!
Πρόφατα άνοιξε κι αυτό αλλά δεν το έχω τσεκάρει ακόμα.
http://www.k8point.gr/

Εκεί κοντά παίζει και το Couleur Locale και το Λουκούμι
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.033
Likes
41.032

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Έκτακτα και τα δύο, αλλά συνήθως γίνεται λαικό προσκύνημα από κόσμο. Πως θα εξασφαλίσουμε ότι θα εξασφαλίσουμε ότι θα καθόμαστε κάπου;
Θα μπορούσαμε να πάρουμε ένα τηλέφωνο όταν θα έχουμε μια εικόνα για το πόσοι θα είμαστε να ζητήσουμε να μας κρατήσουν κάποια τραπέζια, το couleur locale έχει κι αυτούς τους μεγάλους πάγκους αλλά δεν ξέρω με τον καιρό τι θα παίξει γιατί η ταράτσα αξίζει, ο κάτω χώρος είναι πολύ περιορισμενος!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.033
Likes
41.032
1 Δεκεμβρη ειναι δυσκολο να παιξει ταρατσα....
Βαζω και μια αλλη προταση: ειναι για τους φιλους της μπυρας, αλλά είναι μεγάλος χώρος και δε θα εχει κόσμο απόγευμα καθημερινής και μπορεί να γίνει συνέχεια με μεζεδάκια, έχει μεγάλους πάγκους για παρέες , είναι οικονομικό και πολύ κεντρικό. Φυσικά υπολείπεται τραγικά σε θέα σε σχέση με τις παραπάνω προτάσεις
http://www.athensvoice.gr/guide/restaurant/barley-cargo
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
^ Εγκρίνω!

Ας πούνε και οι υπόλοιποι και αν καταλήξουμε στο μέρος να ανοίξω κι ένα θρεντ με τις συμμετοχές να ξέρουμε να οργανωθούμε!;)
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.610
Likes
12.433
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Προτείνω να ρίξεις μια ματιά σε αυτα που προτάθηκαν και να αποφασίσεις εσύ ως τιμώμενο πρόσωπο και οι υπόλοιποι θα ακολουθήσουμε!
Εξάλλου όλα είναι πολύ κεντρικά και σχετικά κοντά, πάντως και η ιδέα της @paefstra για μπυράκια εμένα με ψήνει, ντροπή να έρθεις και να πιούμε καφέ!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.033
Likes
41.032
Ε μα, θα μαζευτουμε μετα τις 7, πες 8 οι περισσοτεροι. Ειναι ωρα αυτη για καφεδες;; :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.673
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom