Δραστηριότητες στα Γρεβενά

PopiTzil

Member
Μηνύματα
89
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
...........
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία,Κούβα..
Γεια σας και από εμένα!! Διαβάζω καιρό το forum και επειδή λατρεύω τα ταξίδια το έχω αγαπήσει και με έχει βοηθήσει (ευχαριστώ πολυυυυ:clap:). Θα ήθελα λοιπόν αν μπορείτε να με βοηθήσετε σε κάτι...θα πάω στα Γρεβενά το σαβ/κο και ψάχνω να βρω τι δραστηριότητες θα μπορούσα να κάνω (θα έχω πολύ ώρα ελεύθερη). Σκεφτόμουνα για ιππασία, πεζοπορία κ.α. Αν γνωρίζατε κάτι συγκεκριμένο θα με βοηθούσατε πολύ!!
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.422
Καλωσήρθες στην παρέα!!
Λοιπόν, από δραστηριότητες έχει αρκετές, δεν ξέρω αν είναι η κατάλληλη εποχή για να πας, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα περάσεις ωραία.
Το χιονοδρομικό κέντρο της Βασιλίτσας είναι ωραίο, δε θα έχει βέβαια χιόνι αυτή την εποχή, αλλά αν έχεις χρόνο πήγαινε μια βόλτα, έστω για καφέ...
Στη Βάλια Κάλντα (προς Γιάννενα) έχει υπέροχη φύση (να ψαχτείς για εκεί όπωσδήποτε)!!
Μπορείς να ρωτήσεις επίσης για rafting, trekking κλπ. αυτές οι δραστηριότητες θαρρώ πως είναι περισσότερο για Απρίλιο-Μάιο, αλλά δε χάνεις τίποτα να πάρεις ένα τηλέφωνο...
Trekking Hellas: Trekking Hellas Δυτ.Μακεδονίας
Venetikos
Μην ξεχάσεις να φας ντόπια κρέατα και να προμηθευτείς κάποιο σπάνιο είδος μανιταριού!!!
Καλά να περάσεις!!!
 

PopiTzil

Member
Μηνύματα
89
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
...........
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία,Κούβα..
Σ'ευχαριστώ για τις πληροφορίες...ελπίζω να καταφέρω να δω αρκετά πράγματα!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom