ΕΥΧΕΣ

nanaki

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΥΑΛΑ ΛΟΥΜΠΟΥΡ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΟΛΩΝΙΑ- ΕΣΘΟΝΙΑ
Καλημέρα σε όλους σας και Χρόνια Πολλά με πολλά ταξείδια.Θέλω να γιορτάσω και να κάνουμε δώρο στον εαυτό μας ενα ταξείδι για τα εικοσι πέντε χρόνια γάμου μας.Εχετε καμμιά ιδέα.Θέλουμε να έχει κάτι ερωτικό και ομορφο .:xmas_rolleyes:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Θέλω να γιορτάσω και να κάνουμε δώρο στον εαυτό μας ενα ταξείδι για τα εικοσι πέντε χρόνια γάμου μας.Εχετε καμμιά ιδέα.Θέλουμε να έχει κάτι ερωτικό και ομορφο
Mε τόσες απαιτήσεις μια ειναι η ταξιδιωτική πρόταση:
ΜΗΝ πάτε μαζί:xmas_mrgreen:
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Mε τόσες απαιτήσεις μια ειναι η ταξιδιωτική πρόταση:
ΜΗΝ πάτε μαζί:xmas_mrgreen:
Παρτον στο γαμο σου να σου πει και του χρονου:xmas_mrgreen::xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:

Στην ουσια συμφωνω με τον vagantos. Tι θα λεγατε για Περου ο ενας Σκανδιναβια ο αλλος?
Δεν ειναι ερωτικα ή ρομαντικα αλλα ειναι αδυνατο να συναντηθειτε
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Παρτον στο γαμο σου να σου πει και του χρονου:xmas_mrgreen::xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
Μπα! Στις επετειους κτυπαει!
Για να αναθερμανετε τη σχεση σας θα σας συμβουλευα να μην πατε επ' ουδενι σε προορισμους resort τυπου Μαλδιβες κλπ. Παρτε κανενα adventure tour σε καμια Αλασκα η Ανταρκτικη, αναλογου της περιοδου: Πλοια για να δειτε παγετωνες, ελκηθρα με σκυλια για να διασχισετε παγωμενες πεδιαδες κλπ. Αμα εχει κρυο, οπως και να εχει το πραγμα θα κρυνωσετε, θα χουχουλιαζετε λιγο ο ενας διπλα στον αλλο για να ζεσταθειτε, οποτε κατι ερωτικο ειναι πιθανον να βγει συνεπικουρουμενοι και απο ολιγον οινοπνευμα. Ασε που και σε αυτα τα μερη μονο πολικες αρκουδες, πινγκουινους και φωκιες μπορει να βρει κανεις: Ενω στη Λατινικη Αμερικη βριθει ο τοπος απο λατινους και λατινες και η Σκανδιναυια απο Σουδεζες (και Σουηδους). Αυτη η τοπικη πανιδα δεν ενδεικνυται για τον σκοπο του ταξιδιου για καμια απο τις δυο πλευρες. Αλλωστε η Ανταρκτικη δεν εχει καθολου επιφοβη πανιδα, ενω απο τους Εσκιμωους τι να φοβηθει κανεις;
 

raniasamos

Member
Μηνύματα
15
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
μαδριτη
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
Συμφωνω απολυτα,στελνοντας μαζι και τις καλυτερες ευχες για να περασετε ωραια.επισης στελνω σε ολους ευχες για παμπολλα ταξιδια,χρονια πολλα,γεματα υγεια και χαρες.και αλλες 2011 ευχες,για τον καινουργιο χρονο... να εκπληρωσει καθε επιθυμια μας.
 

nanaki

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΥΑΛΑ ΛΟΥΜΠΟΥΡ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΟΛΩΝΙΑ- ΕΣΘΟΝΙΑ
:xmas_evil::xmas_evil::xmas_evil::xmas_evil::xmas_evil::xmas_evil: Καλό αλλά για οχι για τώρα......
Mε τόσες απαιτήσεις μια ειναι η ταξιδιωτική πρόταση:
ΜΗΝ πάτε μαζί:xmas_mrgreen:
 

nanaki

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΥΑΛΑ ΛΟΥΜΠΟΥΡ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΟΛΩΝΙΑ- ΕΣΘΟΝΙΑ
Σας ευχαριστώ όλυς σας για το ενδιαφέρον.....Θα δούμε... Τα λαμβάνω όλα υπόψη μου και σας ευχαριστώ.Θα αξιολογηθούν όλα με τη δέουσα προσοχή.:xmas_smile::xmas_smile::xmas_smile::xmas_smile::xmas_smile::xmas_smile:
 

Pokahontas

Member
Μηνύματα
40
Likes
6
Καλημέρα σε όλους σας και Χρόνια Πολλά με πολλά ταξείδια.Θέλω να γιορτάσω και να κάνουμε δώρο στον εαυτό μας ενα ταξείδι για τα εικοσι πέντε χρόνια γάμου μας.Εχετε καμμιά ιδέα.Θέλουμε να έχει κάτι ερωτικό και ομορφο .:xmas_rolleyes:
Βιεννη εχετε παει; Αλλα εγω πιστευω οπου και να πατε μαζι θα περασετε τελεια, για να ειναι μαζι 25 χρονια ενα ζευγαρι θα'ναι σιγουρα πολυ αγαπημενοι. Ευχομαι να ζησετε αλλα τοσα!!!!!!!!!!!
 

nanaki

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΥΑΛΑ ΛΟΥΜΠΟΥΡ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΟΛΩΝΙΑ- ΕΣΘΟΝΙΑ
Ναι...ναι Βιέννη 2 φορές, αλλά η εξαιρετική ηταν πέρισυ του Αγίου Βαλεντίνου και ήταν πολύ όμορφα.Πήγαμε και χορέψαμε στο πιο κοσμικό ball , για όποιον ενδιαφέρεται μπορώ να δώσω πληροφορίες......:kiss:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Δεν μας ειπες αν θες εντος Ευρωπης η εκτος.
Για Ευρωπη =οι ιταλικες πολεις εχουν ρομαντισμο(πχ Βενετια-Φλωρεντια)
Επισης αν δεν εχετε παει Πραγα.(Μην αρχισετε να λετε για τις Τσεχες τωρα οι υπολοιποι..θα σας βαλω τιμωρια.)
 

nanaki

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΥΑΛΑ ΛΟΥΜΠΟΥΡ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΟΛΩΝΙΑ- ΕΣΘΟΝΙΑ
Φίλη μου , όλοι αυτοί οι προορισμοί επειδη είναι εδω γύρω γύρω μου είναι γνώριμοι.Για το λόγο αυτό θέλω να ανοιξω φτερα σε μακρινούς προοροσμούς. Λέω για Μαλαισία-Βιρμανία -Βιετνάμ.Εχει κ'αποιος επισκεφθεί τα μέρη αυτά....Πάντως σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και μου είναι πολυτιμη η επικοινωνία σας..:xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.772
Μέλη
39.002
Νεότερο μέλος
nekpapagiannis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom