Είμαι αρχηγός - συνοδός γκρουπ...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

melinina

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επειδή traveladdict υποστηρίζεις ότι ΕΓΩ κάνω κακό στα τουριστικά γραφεία και δηλώνεις επαγγελματίας του χώρου, για ρίξε μια ματιά σε παλαιότερα θέματά σου και πες μου ποιός ξεμπροστιάζει τα τουριστικά γραφεία διαλαλώντας ότι κοροϊδεύουν τον κόσμο με ψεύτικες τιμές, κτλ, κτλ....

http://www.travelstories.gr/%F0%F1%...%FE%ED-%F0%F1%E1%EA%F4%EF%F1%E5%DF%F9%ED.html

Τέλος πάντων, επειδή παρατράβηξε το θέμα,
κι επειδή ΚΑΙ ζήτησα συγγνώμη για το γεγονός ότι πόσταρα το θέμα μου παραπάνω από 1 φορα,
ΚΑΙ εξήγησα νομίζω αναλυτικά τον λόγο ύπαρξης του blog μου (και επαναλαμβάνω του BLOG μου - γιατί δεν είναι site)
κι επειδή μου χάλασε η διάθεση με όλο αυτό,
αποχαιρετώ την παρέα σας και

ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ!!!!
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
Επειδή traveladdict υποστηρίζεις ότι ΕΓΩ κάνω κακό στα τουριστικά γραφεία και δηλώνεις επαγγελματίας του χώρου, για ρίξε μια ματιά σε παλαιότερα θέματά σου και πες μου ποιός ξεμπροστιάζει τα τουριστικά γραφεία διαλαλώντας ότι κοροϊδεύουν τον κόσμο με ψεύτικες τιμές, κτλ, κτλ....

http://www.travelstories.gr/%F0%F1%...%FE%ED-%F0%F1%E1%EA%F4%EF%F1%E5%DF%F9%ED.html

Τέλος πάντων, επειδή παρατράβηξε το θέμα,
κι επειδή ΚΑΙ ζήτησα συγγνώμη για το γεγονός ότι πόσταρα το θέμα μου παραπάνω από 1 φορα,
ΚΑΙ εξήγησα νομίζω αναλυτικά τον λόγο ύπαρξης του blog μου (και επαναλαμβάνω του BLOG μου - γιατί δεν είναι site)
κι επειδή μου χάλασε η διάθεση με όλο αυτό,
αποχαιρετώ την παρέα σας και

ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ!!!!
λυπαμαι πολυ που επιλεξατε να αποχωρησετε.υπηρξαν και πολλοι που σας υποστηριξαν μεσα στο φορουμ.πιστευω οτι θα μπορουσαμε να ανταλλαξουμε πολλες πληροφοριες.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.857
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
κριμα κ δυσαρεστο να αποχωρούν οικοιοθελώς νεα μέλη του φορουμ επειδη καποιοι παλιοτεροι εκφράστηκαν με ακρως άκομψο τρόπο!
κ πάλι κρίμα!:(
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
:roll::roll::roll:

Αυτή η συμπεριφορά τώρα μου φαίνεται περίεργη...

Ξεψάχνισε όλο το φόρουμ για να βρει να πει κάτι εναντίον του traveladdict? Που στην τελική στο συγκεκριμένο θέμα νομίζω ότι αναφέρει απλά τις παγίδες των κακών επαγγελματιών του χώρου και πως να τους διακρίνουμε, επειδή παντού υπάρχουν και καλοί και κακοί!

Επίσης...δεν καταλαβαίνω την διαφορά του αν είναι blog ή site... η ουσία και των δύο είναι ίδια.....και μας αποχαιρετά κι από πάνω σαν να φταίξαμε σε κάτι..έχοντας τόσους ένθερμους υποστηρικτές της.

Τι να πω... καλή τύχη και σε σένα! :roll::roll::roll:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.484
Likes
7.962
Μέχρι να αποχωρήσεις θεωρούσα ότι αδικήθηκες από άκομψα σχόλια και επιθετική συμπεριφορά.... με την αποχώρησή σου αναθεώρησα και με έκανες να πιστέψω ότι στο travelstories μπήκες όχι από αγάπη για τα ταξίδια αλλά προκειμένου να κάνεις προώθηση της επαγγελματικής σου ιδιότητας (εξ' ου και το πολλαπλό ποστάρισμα).....
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Αυτο που πρεπει να θυμομαστε ολοι, παλιοι και καινουργιοι, ειναι οτι ολοι ειμαστε διαφορετικοι. Σιγουρα υπαρχουν ολων των ειδων οι χαρακτηρες και ο καθενας μας εχει διαφορετικες αποψεις, το βλεπει αλλιως ρε παιδι μου! Αυτος δεν ειναι λογος να κρινουμε ετσι ευκολα ολοι μας ολους τους υπολοιπους μεσα απο μερικα μνμ, ειναι αδικο στην τελικη. Δεν συμφωνουμε και προχωραμε... Δεν κανουμε επιθεση αλλα ουτε και τα παραταμε και φευγουμε. Και προς Θεου, δεν βγαζουμε συμπερασματα για το χαρακτηρα κανενος, χρειαζεται πολλα περισσοτερα απο εναν αριθμο μνμ για να καταλαβουμε τι κουβαλαει ο καθενας μας. Ας μην κρινουμε ελαφρα την καρδια... (για τον χαρακτηρα μιλαω παντα) και ας μενουμε να σχολιαζονται τα οσα λεγονται.
Αλλωστε, δεν λενε οτι η αληθεια βρισκεται παντα καπου στην μεση???:roll::roll::roll:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.484
Likes
7.962
Αυτο που πρεπει να θυμομαστε ολοι, παλιοι και καινουργιοι, ειναι οτι ολοι ειμαστε διαφορετικοι. Σιγουρα υπαρχουν ολων των ειδων οι χαρακτηρες και ο καθενας μας εχει διαφορετικες αποψεις, το βλεπει αλλιως ρε παιδι μου! Αυτος δεν ειναι λογος να κρινουμε ετσι ευκολα ολοι μας ολους τους υπολοιπους μεσα απο μερικα μνμ, ειναι αδικο στην τελικη. Δεν συμφωνουμε και προχωραμε... Δεν κανουμε επιθεση αλλα ουτε και τα παραταμε και φευγουμε. Και προς Θεου, δεν βγαζουμε συμπερασματα για το χαρακτηρα κανενος, χρειαζεται πολλα περισσοτερα απο εναν αριθμο μνμ για να καταλαβουμε τι κουβαλαει ο καθενας μας. Ας μην κρινουμε ελαφρα την καρδια... (για τον χαρακτηρα μιλαω παντα) και ας μενουμε να σχολιαζονται τα οσα λεγονται.
Αλλωστε, δεν λενε οτι η αληθεια βρισκεται παντα καπου στην μεση???:roll::roll::roll:

Συμφωνώ απόλυτα!!! Γι΄αυτό και είπα πως και δίκιο να είχε, το έχασε με το να αποχωρήσει! Κρίμα!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αφού ο topic starter αποφάσισε να μη συνεχίσει, το θέμα κλειδώνεται. Ολοι έβγαλαν τα συμπεράσματά τους.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.189
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom