Εγινε μικρή τραβελστορική συνάντηση!

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Η συναντηση ηταν super πολυ επικοδομητικη και πολλα αλλα:D:bleh:
Πανδωρα η τοποθεσια της συναντησης που διαλεξες ηταν τελεια.
Και εδω πρεπει να πουμε οτι απο πριν ειχες παρει τηλεφωνο και ρωτησες αν επιτρεπεται το καπνισμα...αλλιως θα γινομασταν..........καπνος:cool:

Θα κανονισουμε και παλι οποτε μπορεσουμε.

ΥΓ.Ο Τσιλιμπουρδακης ποιος ειναι ρε παιδια??Ο δωδεκατος συζυγος της Ρενατας??:shock::roll:
Αααα δεν στο ειπε??? ειναι ενας που του γυαλισε οταν ηταν στο χαμαμ στην Δαμασκο!!:haha::haha:
Ευθυτενης Ελλην!!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Αφού τον είχες το λόξυγγα, τί ρωτάς ?:bleh:
Απλά....δεν είχε βγει ακόμη η Espresso και ήθελα να τα μάθω πριν δημοσιευθούν! :haha:

ΥΓ.Ο Τσιλιμπουρδακης ποιος ειναι ρε παιδια??Ο δωδεκατος συζυγος της Ρενατας??:shock::roll:
Έλεος...δεν γνωρίζεις τον Τσιλιμπουρνιδάκη; Βάλε Σταρ σου λέω!!! :haha:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Και γω σημερα ειχα μια σουπερ μινι συναντηση των 2 ωρων με μελος του γκρουπ σας! Με την ΚΙΚΙ στο Γυθειο! Πολυ ωραιο τυπακι αλλα και ο κουβανος επισης,ειμασταν η αφεντια μου,ο βασκος,η ΚΙΚΙ και ο αντρας της !!! Βεβαια η ΚΙΚΙ εκανε τα στριφτα της χωρις να μας ενοχλει και σας πληροφορω ειναι πολυ κουλ ατομο και βεβαια οι 2 ωρες περασαν γρηγορα και φυγαμε γιατι επρεπε να την κανουμε για Μυστρα.
να πω και εγω οτι χαρηκα πολυ που η καταπληκτικη getxo με τον συμπαθεστατο Βασκο της μου εκαναν τη τιμη να παρακαμψουν απο τη πορεια τους προκειμενου να γνωριστουμε ...
Ευχαριστηθηκα πολυ την συντομη συναντηση μας ..και ελπιζω και σε προσεχη στο Μπιλμπαο (ευκαιρια να ξεκολλησω λιγο απο την Βαρκελωνη !!)
Ευχαριστω πολυ ... εισαστε φοβερο ζευγαρι:clap:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
με την ευκαιρια των μινι συναντησεων θα ηθελα να αναφερω οτι πριν λιγο καιρο ,ειχα μια παρομοια συναντηση με την dafni και τον συζυγο της leon00 ..
ευρισκομενοι και αυτοι στην ευρυτερη περιοχη της Λακωνιας με επισκεφτηκαν και χαρηκα αφανταστα που τους γνωρισα ..
καταπληκτικο ζευγαρι και η dafni πανεμορφη κοπελλα ...:clap:
Ευχαριστω πολυ παιδια που μου κανατε αυτη τη τιμη ,γιατι η αληθεια ειναι οτι αισθανομαι καπως "απομονωμενη" εδω στο Νοτο...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom