Ηνωμένο Βασίλειο Εδιμβούργο

vasnikos

Member
Μηνύματα
37
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
αιγυπτος
Ταξίδι-Όνειρο
νεα υορκη
καλησπερα ταξιδιωτες!εχω προγραμματισει ταξιδι στο εδιβουργο τν δεκεμβριο.εχωντασ κλισει αεροπορικα ψαχνω το ξενοδοχειο που θα μεινουμε.εχεται να μου προτεινεται καποια σελιδα για να κλεισω ξενοδοχειο?ποια η γνωμη σας για τν otel.com δινει εκπτωση 10% στους νεουσ χρηστες αλλα ειναι αξιοπιστη?
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
καλησπερα ταξιδιωτες!εχω προγραμματισει ταξιδι στο εδιβουργο τν δεκεμβριο.εχωντασ κλισει αεροπορικα ψαχνω το ξενοδοχειο που θα μεινουμε.εχεται να μου προτεινεται καποια σελιδα για να κλεισω ξενοδοχειο?ποια η γνωμη σας για τν otel.com δινει εκπτωση 10% στους νεουσ χρηστες αλλα ειναι αξιοπιστη?

Το πρώτο πράγμα που κάνω είναι μετά από μία αναζήτηση ξενοδοχείων στο ίντερνετ, να στέλνω ένα e-mail σε αυτά που με ενδιαφέρουν, ρωτώντας αν μπορούν να προσφέρουν την τιμή που υπάρχει στο ίντερνετ ή και λίγο χαμηλότερη. Αν δείτε ότι αυτό δεν ευδοκιμεί, δοκιμάστε άλλες ιστοσελίδες, αρκεί να είναι αξιόπιστες. Το otel.com είναι αρκετά αξιόπιστο έχω κλείσει κάποιες φορές μέσω αυτού. Απλά να προσέξετε ότι στην πλειονότητα των κρατήσεων υπάρχει προπληρωμή εξαρχής όλου του ποσού, με δυνατότητα ακύρωσης και πλήρους επιστροφής 3 μέρες πριν την άφιξη.
 

vasnikos

Member
Μηνύματα
37
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
αιγυπτος
Ταξίδι-Όνειρο
νεα υορκη
ευχαρηστω πολυ για τσ πληροφοριεσ σου φιλε θα μου φανουν χρησιμες...;)
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
σου προτείνω το site της scottish accommodation //http://www.scottishaccommodationindex.com/

με ενδιαφέροντα b&b και guest houses (κατα τη γνώμη μου η καλύτερη επιλογή για δαιμονή στη σκωτία).
 

kostasSTi

Member
Μηνύματα
61
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
South Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Tokyo
Δε θα έχει πολύ άσχημο καιρό εκείνη την εποχή στο Εδιμβούργο; Το σκέφτομαι κι εγώ αλλά με σταματάει λίγο ο καιρός.
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Φέτος που βρέθηκα, το Εδιμβούργο είχε πολύ αέρα κι υποφερτό κρύο. Όσο πιο βόρεια ανεβαίναμε, τόσο πιο χαμηλές θερμοκρασίες.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
εχω προγραμματισει ταξιδι στο εδιβουργο τν δεκεμβριο.
Θεωρώ λάθος το κλείσιμο εισιτηρίων μισό χρόνο πριν εκτός και αν πρόκειται για τις γιορτές (αν και αυτό παίζεται).

ποια η γνωμη σας για τν otel.com δινει εκπτωση 10% στους νεουσ χρηστες αλλα ειναι αξιοπιστη?
10% δεν κερδίζουν μόνο οι νέοι χρήστες αλλά και όσοι κάνουν κράτηση μέσω του facebook. Η έκπτωση υφίσταται, την έχει χρησιμοποιήσει γνωστή μου πρόσφατα και όλα πήγαν καλώς.

Otel.com - Reizen/Vrije tijd - New York, NY - 10% Discount Code! | Facebook
 

vasnikos

Member
Μηνύματα
37
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
αιγυπτος
Ταξίδι-Όνειρο
νεα υορκη
Δε θα έχει πολύ άσχημο καιρό εκείνη την εποχή στο Εδιμβούργο; Το σκέφτομαι κι εγώ αλλά με σταματάει λίγο ο καιρός.
φιλε κωστα η αληθεια ειναι οτι το ρισκαρω να μπλεξω με τν μουχλα τς εποχης αλλα θελω να επωφεληθω απο το κλιμα της εποχης προ χριστουγεννων...:)
North66 γιατι το λες αυτο?οσο νωριτερα τοσο καλυτερα πιστευω και απο αποψη χρηματων αλλα και οργανωσης.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.017
Likes
40.988
οσο νωριτερα τοσο καλυτερα πιστευω και απο αποψη χρηματων αλλα και οργανωσης.
Μην το λες! Έκλεισα με Aegean 5 μήνες νωρίτερα να προλάβω εισιτήριο saver και 3 μήνες πριν το ταξίδι το έβγαλε σε προσφορά με χαμηλότερη τιμή. Και μη μου πεις ότι 3 μήνες δεν φτάνουν να οργανώσεις ένα ταξίδι!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
North66 γιατι το λες αυτο?οσο νωριτερα τοσο καλυτερα πιστευω και απο αποψη χρηματων αλλα και οργανωσης.
Aυτό θέλει να σε κάνει να πιστέψεις η κάθε εταιρεία ώστε να σου πουλήσει ακριβότερα εισιτήρια. Αντιθέτως, όταν φτάσει δύο-τρεις μήνες πριν την πτήση και οι πληρότητες δεν είναι οι αναμενόμενες τότε θα αρχίσει τις προσφορές για να γεμίσει τις θέσεις (ώστε να βγάλει τουλάχιστον τα έξοδα για το καύσιμο).
 

panahss

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Μετά απο πολύ σκέψη και την προτροπή ενός φίλου αποφάσισα να κάνω το παρθενικό μου ταξίδι στην Σκωτία.
Επειδή το καλοκαίρι σχεδόν πέρασε κ δεν υπάρχει χρόνος κ χρήμα για να πραγματοποιηθεί άμεσα το ταξίδι σκεφτόμαστε να το πραγματοποιήσουμε το Μάιο του 2013. Θα μου πείτε πολύ νωρίς ρωτάω αλλά θα ήθελα να μάθω τι συνθήκες επικρατούν εκείνο τον καιρό και ποια είναι τα must αξιοθέατα που δεν πρέπει να χάσω. Να σημειώσω ότι για τις εκτός Εδιμβούργου μετακινήσεις θα νοικιάσουμε αυτοκίνητο έτσι να έχουμε πιο ευέλικτο πρόγραμμα κ χωρίς την πίεση του χρόνου των πρακτoρίων day trip!

Ανυπομονώ για τις απαντήσεις σας !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.314
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom