Ουγγαρία Εισιτήρια Όπερα Βουδαπέστης

iolh

Member
Μηνύματα
35
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος ΗΠΑ
σοβαρα μιλας?κι εμεις δεν καναμε αιτηση για αποζημιωση γιατι ακουσαμε οτι δεν την παιρνει κανεις!πηρατε 500 ε???
που μπορω να βρω το σχετικο θεμα?(ειμαι νεα στο φορουμ) ευχαριστω πολυ :)
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
σοβαρα μιλας?κι εμεις δεν καναμε αιτηση για αποζημιωση γιατι ακουσαμε οτι δεν την παιρνει κανεις!πηρατε 500 ε???
που μπορω να βρω το σχετικο θεμα?(ειμαι νεα στο φορουμ) ευχαριστω πολυ :)
http://www.travelstories.gr/%E1%E5%...%E7-%F0%F4%E7%F3%E5%F9%ED-%EC%E5-ryanair.html

Ναι όλοι μας σοκαριστήκαμε όταν άρχισαν να έρχονται οι αποζημιώσεις. Εννοείται με δικά μας φαξ διαμαρτυρίας κλπ κλπ, όχι από μόνοι τους.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
μην το αφησεις! ειναι κριμα!
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
για ιουλιο δεν μου δινει παραστασεις.ξερετε αν κλεινει η οπερα τοτε;
Βρε alkistismaria:lol:, είπαμε ότι η σεζόν τελειώνει το πολύ μέχρι τέλος Ιουνίου. Αυτό ισχύει παντού. Μετά αρχίζουν τα θερινά φεστιβάλ. Αν θέλεις ντε και καλά να παρακολουθήσεις όπερα μέσα στο καλοκαίρι, μην ξεχνάς ότι η Εθνική Λυρική Σκηνή δίνει παραστάσεις σε έναν από τους εντυπωσιακότερους/επιβλητικότερους χώρους, στο Ωδείο Ηρώδου του Αττικού. Και μάλιστα με δυο από τις πιο γνωστές όπερες, Τροβατόρε του Τζουζέππε Βέρντι και Τόσκα του Τζάκομο Πουτσίνι.
 

alkistismaria

Member
Μηνύματα
528
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Σ'ευχαριστώ bahari.Στο Ηρώδειο πάω κάθε χρόνο απλά έλεγα μήπως πηγαίναμε κι έξω και δεν ήξερα οτι όλα και παντού σταματάνε τον Ιούνιο.
 

tasos1994

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Καλησπέρα σας παιδιά,
Αρκετός καιρός μετά από το τελευταίο post. Απλά ήθελα να ρωτήσω επειδή σκοπεύω να πάω στη Βουδαπέστη την Τρίτη και θέλω να παρακολουθήσω την Bank Ban όπερα, μήπως χρειάζεται κάποια συγκεκριμένη ενδυμασία. Θα είναι η πρώτη μου φορά σε όπερα οπότε δεν γνωρίζω τι πρέπει να έχω
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Μπα...οχι κατι ιδιαιτερο.Οταν ειχα παει,ειδα αρκετους τουριστες ντυμενους,οπως ναναι.Τζην,αθλητικα κλπ...
 

tasos1994

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
απλά επειδή ταξιδεύω με την wizzair και επιτρέπει χειραποσκευή μόνο να ξέρω αν πρέπει να πάρω κατάλληλο ρουχισμό ή όχι
 

papariskonst

Member
Μηνύματα
208
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Δεν υπάρχει dress code για την όπερα της Βουδαπέστης.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.676
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom