ΗΠΑ Εισιτήρια NBA

IoannaTs

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Δεν σου έχει έρθει email με το εισιτήριο από την Ticketmaster ; Εγώ από τι θυμάμαι είχα τυπώσει την κράτηση και το εισιτήριο το παρέλαβα από το γήπεδο
Καλημερα οχι λέει στο σάιτ οτι ειναι mobile ticket το οποίο δεν τυπώνεται ούτε στέλνεται σε μειλ ήρθε μόνο το λινκ μέσω κινητού με έναν κωδικό.Το θέμα ειναι οτι η συσκευή μου δεν ανοίγει το λινκ λόγω παλαιότητα ή βλάβης.
 

IoannaTs

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Καλημερα και πάλι τελικα κατέβασα την εφαρμογή Madison square garden στο κινητό του άντρα μου και τα αποθήκευσα.Ευχαριστω πολυ
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
Το link ήρθε με μήνυμα;Αν κάνεις προώθηση του σε άλλη συσκευή/αριθμό και ανοίξει απο εκεί γιατί να υπάρχει πρόβλημα;Ρωτάω χωρίς να έχω πρακτική εμπειρία με τέτοιο εισιτήριο.Και εγώ το είχα πάρει από το γήπεδο με κράτηση.
 

IoannaTs

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Το link ήρθε με μήνυμα;Αν κάνεις προώθηση του σε άλλη συσκευή/αριθμό και ανοίξει απο εκεί γιατί να υπάρχει πρόβλημα;Ρωτάω χωρίς να έχω πρακτική εμπειρία με τέτοιο εισιτήριο.Και εγώ το είχα πάρει από το γήπεδο με κράτηση.
Ναι ήρθε με μήνυμα αλλά φοβόμουν να το προωθήσω μήπως μπλοκαριστεί αν άνοιγε από άλλο νούμερο τηλεφώνου.Τελικα κατέβασα την εφαρμογή σε άλλο κινητό και τα αποθήκευσα εκεί.Ευχαριστω πολυ!!!
 

tzenipan

Member
Μηνύματα
252
Likes
1.040
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινη
Καλησπέρα συμφορουμίτες... Ξέρετε κάποια καλή λύση για να κλείσω εισιτήρια για κάποιον αγώνα nba? κάποιο site η εφαρμογή; Ευχαριστώ!
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.570
Likes
12.761
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Εγω είχα πάρει από το stubhub αλλά έχει χρόνια. Για φιλικό αλλά μόνο 25 δολάρια. Δεν είχα θέμα πάντως.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Καλησπέρα συμφορουμίτες... Ξέρετε κάποια καλή λύση για να κλείσω εισιτήρια για κάποιον αγώνα nba? κάποιο site η εφαρμογή; Ευχαριστώ!
Ticketmaster.com και vividseats.com , έχουν και τα 2 εφαρμογές στο κινητό, πιο εύχρηστο έτσι γιατί κατεβάζεις το εισιτήριο στο wallet. Το vividseats εάν θυμάμαι καλά όταν κάνεις εγγραφή σου δίνει 10% έκπτωση στη πρώτη κράτηση.
 
Last edited:

Manos46

Member
Μηνύματα
590
Likes
2.463
Ταξίδι-Όνειρο
???
Μπες στο επίσημο σάιτ της ομάδας που σε ενδιαφέρει και έχει λινκ για τα εισιτήρια
 

tzenipan

Member
Μηνύματα
252
Likes
1.040
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινη
Αυτό το γνωριζω, ήθελα κάποια ιδέα όπως παραπάνω που μέσω εφαρμογής σου δίνει και έκπτωση
 

tzenipan

Member
Μηνύματα
252
Likes
1.040
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινη
Ticketmaster.com και vividtseats.com , έχουν και τα 2 εφαρμογές στο κινητό, πιο εύχρηστο έτσι γιατί κατεβάζεις το εισιτήριο στο wallet. Το vividseats εάν θυμάμαι καλά όταν κάνεις εγγραφή σου δίνει 10% έκπτωση στη πρώτη κράτηση.
πολύ χρήσιμη πληροφορία, ευχαριστώ!
 

Manos46

Member
Μηνύματα
590
Likes
2.463
Ταξίδι-Όνειρο
???
Αυτό το γνωριζω, ήθελα κάποια ιδέα όπως παραπάνω που μέσω εφαρμογής σου δίνει και έκπτωση
Έκπτωση λίγο δύσκολο να σου δίνουν, ίσα ίσα που μπορεί να έχουν και έξτρα χρέωση σε σχέση με το επίσημο της ομάδας. Η εφαρμογή της Ticketmasters.com δεν λειτουργεί στην Ελλάδα, κατέβασε την όταν θα είσαι Αμερική
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.384
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom