Λουξεμβούργο Εκδρομές από Λουξεμβούργο

giannis1996

Member
Μηνύματα
34
Likes
12
Καλησπέρα παιδιά! 6 με 13 Φλεβάρη θα είμαι Λουξεμβούργο. Για την ακρίβεια κοντά στο Τριέρ. Τελοσπαντων γνωρίζω πως 2 μέρες είναι υπεραρκετές για Λουξεμβούργο οπότε θα ήθελα πληροφορίες για εκδρομές που μπορούν να γίνουν.
Αξίζουν τα τρένα ή η ενοικίαση αυτοκινήτου (2 άτομα)?
Στρασβούργο, Κολωνία έχουν σημειωθεί. Μετς και Άαχεν δεν έχω ακούσει να αξίζουν. Καμία άλλη ιδέα? Ίσως και για πιο μακριά.
Και μπόνους ερώτηση υπάρχει στο Λουξεμβούργο κάποιο value for money εστιατόριο, μαγειριο, οτιδήποτε που να μπορείς να φας με ένα 20ρικο ανά άτομο?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Καλησπέρα παιδιά! 6 με 13 Φλεβάρη θα είμαι Λουξεμβούργο. Για την ακρίβεια κοντά στο Τριέρ. Τελοσπαντων γνωρίζω πως 2 μέρες είναι υπεραρκετές για Λουξεμβούργο οπότε θα ήθελα πληροφορίες για εκδρομές που μπορούν να γίνουν.
Αξίζουν τα τρένα ή η ενοικίαση αυτοκινήτου (2 άτομα)?
Στρασβούργο, Κολωνία έχουν σημειωθεί. Μετς και Άαχεν δεν έχω ακούσει να αξίζουν. Καμία άλλη ιδέα? Ίσως και για πιο μακριά.
Και μπόνους ερώτηση υπάρχει στο Λουξεμβούργο κάποιο value for money εστιατόριο, μαγειριο, οτιδήποτε που να μπορείς να φας με ένα 20ρικο ανά άτομο?
Η Μετζ ειναι ονειρο, δεν ξερω απο που εχετε ακουσει κατι αλλο.
Το Ααχεν ειναι οικονομικη βαση για να δειτε το Μααστριχτ.
Στο Λουξεμβουργο εχει τουρκικα, φοβερα. Μη σου πω οτι τρως και με 10.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.435
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Το πήρε το μάτι μου κάπου εδώ στο forum
Το Άαχεν είναι πολύ όμορφο και γραφικό για ημερήσια. Ακόμα και να μην σας ενδιαφέρουν τα αξιοθέατα του και η ιστορία γενικά, αξίζει και για μία βόλτα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom