Εκπομπές Travelstories - Podcast

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Από σήμερα οι εκπομπές που φτιάχνουμε για το κανάλι μας στο YouTube θα είναι διαθέσιμες και με τη μορφή Podcast 🎧

Το podcast μπορείτε να το βρείτε εδώ: https://travelstoriesgr.podbean.com/ ή στις υπηρεσίες που ακούτε τα podcast σας - είναι ήδη διαθέσιμο στο Spotify και στο Apple Podcasts (ψάξτε με το λήμμα travelstories ή travelstories.gr), ενώ αναμένεται η έγκριση για το Google Podcasts.

Αν υπάρχει κάποια άλλη υπηρεσία που ακούτε podcast και δεν βρίσκετε το podcast μας γράψτε τη εδώ να το προσθέσουμε. Όλα τα νέα επεισόδια θα γίνονται και podcast και θα ανεβαίνουν αυτόματα στις υπηρεσίες αυτές :)

Επεκτεινόμαστε σε όλα τα μέσα όπως βλέπετε - επόμενο στάδιο, εφημερίδα και κανάλι στην τηλεόραση. :haha:
 

BillKar

Member
Μηνύματα
12
Likes
12
Καλησπέρα!!!
Ήθελα να ρωτήσω από περιέργεια λοιπόν, αυτά τα υπέροχα podcasts τα οποία εμένα προσωπικά μου κρατούν συντροφιά στα ταξίδια μου και περνάει ο χρόνος νεράκι, γιατί σταμάτησαν;

εάν υπάρχει διάθεση και θέληση για ν συνεχιστούν, ίσως αν μαζευτούμε κάποιοι να αναβιώσουν;
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.875
Likes
14.366
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Καλησπέρα!!!
Ήθελα να ρωτήσω από περιέργεια λοιπόν, αυτά τα υπέροχα podcasts τα οποία εμένα προσωπικά μου κρατούν συντροφιά στα ταξίδια μου και περνάει ο χρόνος νεράκι, γιατί σταμάτησαν;

εάν υπάρχει διάθεση και θέληση για ν συνεχιστούν, ίσως αν μαζευτούμε κάποιοι να αναβιώσουν;
Εχουμε και τις εκπομπές μελών. Μπορείς να κανεις κι εσυ ένα ποντκαστ αν το θες!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλησπέρα!!!
Ήθελα να ρωτήσω από περιέργεια λοιπόν, αυτά τα υπέροχα podcasts τα οποία εμένα προσωπικά μου κρατούν συντροφιά στα ταξίδια μου και περνάει ο χρόνος νεράκι, γιατί σταμάτησαν;

εάν υπάρχει διάθεση και θέληση για ν συνεχιστούν, ίσως αν μαζευτούμε κάποιοι να αναβιώσουν;
Κυρίως χρόνος και διάθεση είναι οι λόγοι που σταμάτησαν οι εκπομπές. Εάν υπάρχουν άτομα που έχουν ιδέες για το πώς θα μπορούσαν να συνεχιστούν και που ίσως είχαν ενδιαφέρον να συμμετέχουν είμαι ανοιχτός σε προτάσεις.
 

BillKar

Member
Μηνύματα
12
Likes
12
Κυρίως χρόνος και διάθεση είναι οι λόγοι που σταμάτησαν οι εκπομπές. Εάν υπάρχουν άτομα που έχουν ιδέες για το πώς θα μπορούσαν να συνεχιστούν και που ίσως είχαν ενδιαφέρον να συμμετέχουν είμαι ανοιχτός σε προτάσεις.
Εγώ είμαι μέσα. Μπορεί να μην έχω άπλετο χρόνο, έχω όμως άπλετη διάθεση
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom