Εκπομπή Travelstories - επεισόδιο 2 - Μελβούρνη Top 5 & Bottom 5

fraulina

Member
Μηνύματα
217
Likes
402
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Όσον αφορά το Philip island ισχύει ότι είναι αμφίβολο το αποτέλεσμα, εγώ ήμουν τυχερή και βγήκαν χιλιάδες πιγκουίνοι. Επίσης γενικά ήμουν πολύ τυχερή με τον καιρό, οπότε δεν κρύωσα όσο τους περίμενα. Η εκδρομή που είχα κλείσει βέβαια περιλάμβανε και τα ξύλινα μονοπάτια με τις τεχνητές φωλιές και μια παραλία σέρφερ, οπότε δεν ήταν μόνο το pinguin parade..για το eureka συμφωνώ επίσης.
το sorrento κι εμένα μου άρεσε, οι συγγενείς μου πριν από αυτό με πήγαν και σε μια άλλη κοντινή περιοχή, το portsea.
στα συν θα προσέθετα και το Melbourne Museum που ήταν αρκετά μεγάλο και είχε πολύ μεγάλο κομμάτι και για την ιστορία της πόλης και για τους Αβορίγινες συγκεκριμένα, μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον.
Γενικά η Μελβούρνη μου άρεσε πολύ, και σίγουρα πιο πολύ από το Σίδνευ. Έχω όμως ακόμα εκκρεμότητες με Αυστραλία, ελπίζω να επιστρέψω κάποια στιγμή :)
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.773
Likes
1.099
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
πολύ ωραίο το δεύτερο επεισόδιο, ένα μικρο παράπονο: ο defk δεν ακούγεται στην ίδια ένταση με τον ακατονόμαστο με αποτέλεσμα να μην ακούγεται εύκολα, να πρέπει να ανεβάσεις ένταση και μετά να σε ξεκουφαίνει με την αγριοφωνάρα του αυτός ο traveller :p
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Στο επόμενο επεισόδιο που θα ανέβει χρησιμοποίησα καλό μικρόφωνο και θα πρέπει να ακούγεται σαφώς καλύτερα. Ε τώρα αν ο άλλος φωνάζει σα να είναι σε γήπεδο τι να του κάνω, είναι λίγο χούλιγκαν.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.773
Likes
1.099
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
Στο επόμενο επεισόδιο που θα ανέβει χρησιμοποίησα καλό μικρόφωνο και θα πρέπει να ακούγεται σαφώς καλύτερα. Ε τώρα αν ο άλλος φωνάζει σα να είναι σε γήπεδο τι να του κάνω, είναι λίγο χούλιγκαν.
καντου ενα ban να τελειωνουμε ή να εχεις καρτες μαζί σου κιτρινη και κοκκινη, άντε όλα εγω θα στα λέω...

ευτυχώς οι ηλικιωμένοι κοιμούνται νωρίς και δεν έχει πάρει χαμπάρι ότι τον κακολογώ, μέχρι να ξυπνήσει η φήμη του θα έχει πέσει στα τάρταρα... (μόλις μου πρότειναν να γίνω παρατηρητής στην γειτονιά μου αν έχεις υπόψιν σου...)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Βλέπω ανταπόκριση στα βίντεο και με χαροποιεί, έχουμε ήδη 1500 άτομα που έχουν δει περισσότερες από 160 ώρες των δύο πρώτων εκπομπών, ενώ και οι συνδρομητές στο κανάλι μας στο YouTube αυξήθηκαν από 75 σε 330 μέσα σε 2 μέρες :clap:
 

AERAS

Member
Μηνύματα
759
Likes
1.118
ανυπομονούμε για το επόμενο , άντε και στο netflix ...
θα υπάρχει κάποια συγκεκριμένη μέρα που θα ανεβαίνει σε τακτική βάση επεισόδιο?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Σε μακροπρόθεσμο πλάνο ναι, μόλις έχουμε μια πιο οργανωμένη παραγωγή.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ποιος ειναι ρε παιδια αυτος ο Traveller;
10 χρόνια στο φόρουμ και δεν θυμάσαι τέτοιο όνομα/δεν έχεις πετύχει ποτέ γραφόμενά του; Αποκλείεται. Κάνε μια αναζήτηση.
(Εμένα το ερώτημά μου είναι πώς κι εξαφανίστηκε, εκτός αν έχω χάσει επεισόδια)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.053
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.694
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom