Εκπομπή Travelstories - επεισόδιο 3 - Τοπ-5 Αυστραλίας

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Ταρατατζούμ. Μετά από το πρώτο και το δεύτερο επεισόδιο που αποδείχθηκαν μεγάλα hit στο παγκόσμιο box office, ορίστε το τρίτο επεισόδιο, στο οποίο συζητάμε τις αγαπημένες μας προτάσεις για την Αυστραλία, σε ένα αφράτο τοπ-5, αλλά και μια μια αντιπρόταση- δηλαδή τι να αποφύγετε με κάθε τρόπο.

Θυμίζω επεισόδιο 1 εδώ, επεισόδιο 2 εδώ, ενώ σας παρακαλώ κάντε μια εγγραφή στο κανάλι μας στο YouTube εδώ.

Φύγαμε:

 

danev

Member
Μηνύματα
518
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Evia pass!
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Σας ευχαριστουμε για αλλη μια φορα! Συμφωνω με ολα! Ειδικα για +Ταζμανια και -Καμπερα.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.763
Likes
1.084
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
πολύ ωραία η εκπομπή! σε κάνει να θες να πας Αυστραλία.. πολύ ποιο ισορροπημένος και ο ήχος
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.314
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ωραίο κι αυτό το επεισόδιο!
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ονειρεμένο Ταξίδι
All over the world
Πηραμε φορα και δεν σταματιομαστε!!!! :D
 
Last edited:
Μηνύματα
239
Likes
2.648
Ομολογώ ότι, αν και αργεί πολύ η ώρα της Αυστραλίας, τη Μελβούρνη δεν την είχα τόσο στα υπόψη (πέρα από τους 12 αποστόλους). Σίδνευ, Τασμανία (που δεν διαφημίζεται ιδιαίτερα) και ο Μεγάλος Κοραλλιογενής Ύφαλος ήταν στα σίγουρα, ενώ ενδιαφέρον μου έχουν κινήσει και τα Whitsunday islands, για τα οποία δεν κάνατε αναφορά. Έχετε κάποια γνώμη (κινούνται προς την τουριστική παγίδα; ) ή ακόμη δεν σας έχει φέρει εκεί ο δρόμος σας. Βέβαια είναι και πανάκριβα, νομίζω.

Πάντως μου αρέσει πολύ αυτή η προσπάθεια με τις εκπομπές, αν υπάρχουν κι άλλα μέρη που να τα έχετε γυρίσει αντίστοιχα θα είχε ενδιαφέρον παρόμοια λίστα (π.χ. έπιασα κάτι για ΗΠΑ, πιθανόν για ευρωπαϊκές χώρες τύπου Ιταλία, Ισπανία, Γαλλία, ακόμη και για Ελλάδα που -αν επιστρέφετε- πλέον θα τη βλέπετε ως τουρίστες) ή λίστες με αγαπημένα μέρη ανά ήπειρο κλπ ή και συνομιλίες και με άλλους πολυταξιδεμένους του φόρουμ. Εννοώ ότι υπάρχει πολύ ζουμί.
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
852
Likes
1.894
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Χιλή, Βολιβία
Πολύ ωραίο το επεισόδιο. Μπράβο!
Μία μικρή παρατήρηση: Ο ήχος του Defkalion ήταν χαμηλός ενώ του Traveller πιο δυνατός, με συνέπεια να ρυθμίζω συνέχεια τον ήχο.
Κατά τα άλλα περιμένουμε τα επόμενα!
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
+1 ψηφος για τοπ/μποτομ 5 απο μερη των ΗΠΑ.
 

evpap

Member
Μηνύματα
25
Likes
108
Μπράβο παιδιά ! Είστε Θεούληδες!!!
Θα ήταν ωραία ιδέα να μας περιγράψετε την καθημερινότητά σας και τον τρόπο ζωής εκεί στα ξένα όπως και τις σκέψεις σας για τα πάτρια εδάφη και για τον νόστο. Ευχαριστούμε πολύ!!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια. Για τον ήχο το ξέρω και προσπαθώ σε κάθε εκπομπή να βελτιώνεται, αλλά νομίζω ότι από το 5ο επεισόδιο και μετά (μιας και το 4ο έχει ήδη γίνει) θα λυθεί εντελώς το πρόβλημα αυτό :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.669
Μέλη
38.806
Νεότερο μέλος
xeniagousia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom