Εκπομπή Travelstories - επεισόδιο 3 - Τοπ-5 Αυστραλίας

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Λέω να καθιερώσω την Παρασκευή ως τη μέρα που θα μπαίνουν νέα επεισόδια της εκπομπής.

Θα αντέξετε μέχρι τότε; έχω φρέσκο καλεσμένο στο 4ο επεισόδιο :cool: :bleh:
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.412
Likes
4.501
Λέω να καθιερώσω την Παρασκευή ως τη μέρα που θα μπαίνουν νέα επεισόδια της εκπομπής.

Θα αντέξετε μέχρι τότε; έχω φρέσκο καλεσμένο στο 4ο επεισόδιο :cool: :bleh:
Αφού το έχεις έτοιμο ρίχτο.. Μέχρι τη Παρασκευή προλαβαίνεις και ένα δεύτερο.....
 

evpap

Member
Μηνύματα
25
Likes
108
Θα μας πεθάνεις μέχρι την Παρασκευή. Ο λαός του travelstories θα κάθεται σε αναμμένα κάρβουνα ειδικά τώρα που μας είπες ( έγραψες) δηλαδή ότι έχεις και φρέσκο καλεσμένο....
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.730
Likes
14.337
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Στην εκπομπή των κορυφαίων 5 της Αυστραλίας έχω τη διαφωνία μου όσον αφορά στη γνώμη των ομιλητών για το Κερνς. Εντάξει, δεν είναι σαν τις άλλες πόλεις (εξαιρείται η Καμπέρα που σίγουρα δε βλέπεται) αλλά εμένα μου άρεσε. Έχει πράγματα να δεις κοντά και ως πόλη είναι ήπια. Ίσως εξαρτάται και από το ότι οι μεγάλες πόλεις δε είναι η συμπάθειά μου, ούτε μπαρ και εστιατόρια.
Το ότι δεν άκουσα τίποτα για την περιοχή Uluru δε μου άρεσε. Ένα ιστορικό και μυθικό θα έλεγα μέρος.
Πολύ όμορφες οι εκπομπές αυτές. Μπράβο και καλή συνέχεια.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Κανένας από τους δυο μας δεν έχει πάει Uluru και δε θέλαμε να μιλήσουμε για προορισμούς που δεν έχουμε δει οι ίδιοι από κοντά.
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.730
Likes
14.337
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Κανένας από τους δυο μας δεν έχει πάει Uluru και δε θέλαμε να μιλήσουμε για προορισμούς που δεν έχουμε δει οι ίδιοι από κοντά.
Κατανοητό που δεν το αναφέρατε λοιπόν.
Μια ερώτηση: Ένα-δυο μέρη στην περιοχή της Μελβούρνης, δεν τα έπιασα ηχητικά, για να τα δω στο ίντερνετ. Κάποιο .............. Rock θυμάμαι που είπε νομίζω ο Traveller. Είναι εύκολο να το γράψεις;
Εγώ όταν οργάνωσα το ταξίδι μας στην Αυστραλία, θεώρησα πιο ενδιαφέροντα προορισμό το Uluru από την Τασμανία, αλλά δε θυμάμαι γιατί ακριβώς. Δεν είχαμε χρόνο να πάμε και στα δυο.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.664
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Λέω να καθιερώσω την Παρασκευή ως τη μέρα που θα μπαίνουν νέα επεισόδια της εκπομπής.

Θα αντέξετε μέχρι τότε; έχω φρέσκο καλεσμένο στο 4ο επεισόδιο :cool: :bleh:
Όχι!!!!! :bleh:
 

AERAS

Member
Μηνύματα
759
Likes
1.114
Ο ήχος στο προηγούμενο επεισόδιο ήταν πολύ καλύτερος από το πρώτο επεισόδιο.

Θα βοηθούσε αν είχατε ένα ακόμη παράθυρο και να βλέπαμε πχ έναν χάρτη του μέρους που περιγράφετε.νομίζω γίνεται εύκολα.

Και μια απορία. Ο traveler στο πρώτο επεισόδιο είχε φόντο έναν άδειο τοίχο ενώ στο δεύτερο μια φωτογραφία.. Ε ας μας πει για την φωτογραφία 1 κουβέντα

Υγ μην μας κάνετε όλα τα χατίρια.. Θα ζητήσουμε video wall και μπαλέτα..
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Λέω να καθιερώσω την Παρασκευή ως τη μέρα που θα μπαίνουν νέα επεισόδια της εκπομπής.Θα αντέξετε μέχρι τότε; έχω φρέσκο καλεσμένο στο 4ο επεισόδιο :cool: :bleh:
Καλά πλάκα μας κάνεις? Ρίξε το επεισόδιο μην κάνουμε κατάληψη στο φόρουμ!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Λοιπόν το κανάλι μας στο YouTube έχει 401 συνδρομητές, μόλις φτάσουμε τους 500 θα βάλω το 4ο επεισόδιο. Για κινητοποιηθείτε :bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.663
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom