Εκπομπή Travelstories 28 - Τοπ 5 bucket list

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Η σημερινή εκπομπή είναι λίγο διαφορετική, και προέκυψε κάπως αυθόρμητα αφού έχει καλεσμένη τη Τζένη Μελιτά, παιδική μου φίλη που απ'όσο ξέρω δεν είναι μέλος στο forum μας (παρότι μου είπε στην εκπομπή ότι είναι!!) και η οποία έχοντας ξεκινήσει καριέρα στην τηλεόραση είπαμε να κάνουμε μια εκπομπή μαζί να συζητήσουμε για το bucket list της.

Περιττό να σας πω ότι η εκπομπή είχε πολύ χαβαλέ καθώς η Τζένη μου παρουσίασε το τοπ-5 της από προορισμούς του εξωτερικού (περίπου ... θα δείτε τι εννοώ:bounce:) αλλά και το τοπ-5 της από προορισμούς της Ελλάδας.

Μέσα σε όλα αυτά πάντως τελικός πρωταγωνιστής της εκπομπής ήταν το... Λουτράκι :hitme:

Ελπίζω να διασκεδάσετε με το σημερινό επεισόδιο όσο διασκεδάσαμε κι'εμείς που το κάναμε.

Αν σας άρεσε η εκπομπή βοηθήστε μας να κάνουμε κι'άλλες με τους δύο παρακάτω τρόπους:
  • μπείτε στο κανάλι μας στο YouTube εδώ και κάντε εγγραφή με το κόκκινο κουμπάκι δεξιά και πατήστε και το καμπανάκι με τις ειδοποιήσεις
  • μοιραστείτε τις εκπομπές στα social media και παρακινείστε φίλους σας να κάνουν εγγραφή στο κανάλι μας

Βεβαίως μη ξεχνάτε ότι όλες οι εκπομπές είναι πια διαθέσιμες και στο Podcast του Travelstories, το οποίο μπορείτε να βρείτε εδώ, ή σε οποιαδήποτε υπηρεσία ακούτε τα podcast σας, όπως το spotify ή το apple podcasts.

Φύγαμε:

 

Bobcat89

Member
Μηνύματα
190
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΚΟΥΝ
Σαν το Λουτράκι κανένα μέρος δεν είναι !!!!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.844
Likes
14.004
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
38 λεπτά εκπομπή, 38 λεπτά την είδα με χαμόγελο στα χείλη. Τι γλυκιά η Τζένη. Αντε να βγούμε από το λοκντάουν να πάμε στο Λουτράκι!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Η εξοικείωση που έχει η Τζένη με την κάμερα είναι ξεκάθαρη. Πολύ ευχάριστη και ωραία παρουσία. Την Τζένη την έμαθα πρόσφατα σε ένα βίντεο που έγινε viral και έχει πολύ γέλιο!


Τελικά τα αυθόρμητα είναι τα καλύτερα. Ωραία εκπομπή! Δίνει ιδέες να έχεις και καλεσμένους που δεν είναι μέλη του τραβελστορις.
 

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ονειρεμένο Ταξίδι
φινλανδια
Οντως, διαφορετικη η εκπομη η σημερινη...συγγνωμη αλλα αυτο δεν ειναι ταξιδιωτικο φορουμ, αυτο ειναι το fashion tv με τοσο ομορφες γυναικες !!! Ειναι η μονη εκπομπη που αφησα το μπασκετ του Ολυμπιακου για να τη δω !
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Αφού θέλει κάτι σε παγετό, να τη στείλουμε στα Svalbard:lol: Πιο κοντά από Ανταρκτική, πιο οικονομικά (θαρρώ) από Γροιλανδία και περισσότερο λευκό τοπίο από Ισλανδία.
373146_601bb6d4f57b1ed9b4fb2c260367be58.jpg
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Τι Μύκονος, τι Ισλανδία. Άσπρα σπιτάκια το ένα νησάκι, άσπρα τοπία το άλλο. Ακόμα πιο φθηνά.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.042
Likes
1.583
Νομίζω πως η παρουσία της καλεσμένης ήταν πολύ ευχάριστη, κράτησε την εκπομπή ως το τέλος, χωρίς κοιλιά, ίσως λίγο υπερέβαλε ο Δευκαλίων με το Λουτράκι. Η Τζένη ως παρουσιάστρια είναι χαρισματική, αν είχε και τις ανάλογες ταξιδιωτικές γνώσεις, θα έτριζε η καρέκλα σου, Δευκαλίωνα:bleh:...
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.000
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Ααααα τωρα την ειδα την εκπομπη, εκτος απο γλυκια και χαμογελαστη ειναι και τρομερα κεφατη σε παρασερνει με την ενεργεια της! Μπραβο παρα πολυ ωραια εκπομπη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.669
Μέλη
38.806
Νεότερο μέλος
xeniagousia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom