Εκπομπή Travelstories 31 - Βόρειο Σέλας - Αρχιπέλαγος Λοφότεν

anlazar

Member
Μηνύματα
134
Likes
917
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού,Γαλλική Πολυνησία
Από τις καλύτερες φωτογραφίες που έχω δει στο φόρουμ! Εξαιρετικό ταξίδι και συμφωνώ ακριβώς σε αυτό που είπε ο Δευκαλίων, θες να κλείσεις επί τόπου εισιτήρια! Το κόστος σύμφωνα με τα λεγόμενα φαντάστηκα ότι θα ξεπερνούσε κατά πολύ τις 2-2.500 χιλ. €!
Η αλήθεια είναι πως κόστισε τελικά κάαατι παραπάνω από 2000Ε... !!! Ωστόσο αν δεν έχεις περισσότερα άτομα στην παρέα για να μοιραστείς τα έξοδα του αυτοκινήτου και τις διαμονές, το κόστος ανεβαίνει επικίνδυνα, δυστυχώς !!!
 

Jose_antonio

Member
Μηνύματα
30
Likes
507
Επόμενο Ταξίδι
Alaska, USA
Ονειρεμένο Ταξίδι
Antarctica
Υπολόγισε και 1-2 μέρες για εξερεύνηση στο ποταμι-φαραγγι του Abisko national park..και αν θέλετε να επισκευτείτε και το Abisko aurora sky station με πολύ όμορφη θέα! εγω λογω covid το πετυχα κλειστο..Αν το αποφασίστες στειλε μου γιατι έκανα γνωστούς πάνω στο Abisko guesthouse και σίγουρα θα σας βοηθήσουν στα διαφόρα τουρ.. <3
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.672
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Πάρα πολύ ωραία εκπομπή για ένα πολύ ωραίο μέρος. Ο @anlazar εξαιρετικός και οι φωτογραφίες υπέροχες.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Aααχ Νορβηγία... Μία από τις καλύτερες εκπομπές της σειράς (αν όχι η καλύτερη), για κάποιον λόγο μου ξέφυγε και την είδα τώρα... Μπράβο παιδιά!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
Μπραβο Αντωνη .. τωρα καταφερα να δω την εκπομπη...καλα ταξιδια ευχομαι ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.794
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom