Εκπομπή Travelstories

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Όλες οι εκπομπές εδώ: https://www.travelstories.gr/community/tags/ekpomp-travelstories/

Εδώ και πάρα πολύ καιρό ήθελα να κάνουμε μια τηλεοπτική εκπομπή, ουσιαστικά απλές συζητήσεις που θα επικεντρώνονται σε θέματα ταξιδιωτικά και σε θέματα του φόρουμ μας. Για διάφορους λόγους δεν είχε γίνει μέχρι τώρα. Μπορεί το διάστημα αυτό να φαίνεται εκ πρώτης όψης το χειρότερο δυνατό με το θέμα του ιού να καλύπτει τα πάντα, αλλά θεώρησα ότι ίσα ίσα που τώρα έχει να προσφέρει μια νότα αισιοδοξίας και χαλαρότητας.

Στο κάτω κάτω είμαστε μέλη αυτής της κοινότητας γιατί μοιραζόμαστε την αγάπη μας για το ίδιο πράγμα, τα ταξίδια.

Με αυτή την λιτή εισαγωγή λοιπόν ορίστε το πρώτο επεισόδιο, δοκιμαστικό και χωρίς ιδιαίτερη προετοιμασία, και σπέσιαλ καλεσμένο τον @Traveller , να μιλάμε περί ανέμων και υδάτων - και κάπου καταφέραμε και είπαμε και δυο κουβέντες και για ταξίδια.


Αν σας αρέσει σας παρακαλώ γράψτε τα σχόλιά σας από κάτω, γιατί έχω σκοπό η εκπομπή να γίνει σε τακτική βάση εάν υπάρχει σχετικό ενδιαφέρον, και μάλιστα κάποια επεισόδια να γίνουν σε ζωντανή μετάδοση ώστε να έχουμε και ένα chat ανοιχτό για ερωτήσεις και συζήτηση live.

Μείνετε ασφαλείς, μείνετε αισιόδοξοι. ;)
 
Last edited:

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κιλιμάντζαρο
Ωραία ιδέα! Ευκαιρία να γνωρίσουμε και κάποιους απο εσάς μέσω βίντεο. Περιμένουμε το βίντεο για εκδρομές γύρω απο Μελβούρνη.
 
Last edited:

depy!!!

Member
Μηνύματα
727
Likes
1.830
Επόμενο Ταξίδι
Λάος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Με βανάκι στη Νορβηγία
Ωραία ιδέα, προχωρήστε την ...
 

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
198
Likes
894
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..
Μπράβο!πολύ μου άρεσε η ιδέα σας,είναι αλλιώς το οπτικοακουστικό ερέθισμα,συν του ότι,σε μια εκπομπή,όπου θα μπορούν πιθανά να συμμετέχουν αρκετά μέλη-ταξιδευτές,η διάδραση και οι διάλογοι που θα αναπτύσσονται,θα κάνουν πιο ζωντανή τη θεματολογία..Θα μου άρεσε να γίνεται η διαδικασία,σε προκαθορισμένη ώρα και ημέρα,που θα γνωρίζουμε τα μέλη εκ των προτέρων,ώστε να μπορούν όσοι επιθυμούν να συμμετέχουν.Χαιρετισμούς από την Πατρίδα:)
 

Aquarius

Member
Μηνύματα
49
Likes
66
Μπράβο!πολύ μου άρεσε η ιδέα σας,είναι αλλιώς το οπτικοακουστικό ερέθισμα,συν του ότι,σε μια εκπομπή,όπου θα μπορούν πιθανά να συμμετέχουν αρκετά μέλη-ταξιδευτές,η διάδραση και οι διάλογοι που θα αναπτύσσονται,θα κάνουν πιο ζωντανή τη θεματολογία..Θα μου άρεσε να γίνεται η διαδικασία,σε προκαθορισμένη ώρα και ημέρα,που θα γνωρίζουμε τα μέλη εκ των προτέρων,ώστε να μπορούν όσοι επιθυμούν να συμμετέχουν.Χαιρετισμούς από την Πατρίδα:)
Συμφωνώ απόλυτα. Live streaming κ με καθορισμένη ώρα κ μέρα.
Ανυπομονώ!!! Εχω κ τη συνέντευξη του yorgos που μπορώ να παρουσιασω.
 

World Nomad

Member
Μηνύματα
142
Likes
208
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπόρα Μπόρα
Πολύ ωραία ιδέα, προχωρήστε και εξελίξτε την!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.046
Likes
1.825
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
3η βραχονησίδα αριστερά
Mια χαρά το demo σας ! Αυτή και αν είναι ανταπόκριση από το εξωτερικό :clap:
Καλή εφαρμογή !!!!!
Χαιρετίσματα στον Νικόλα και σε όλους τους γνωστούς εκεί!! :)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.607
Likes
50.231
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα

paefstra

Member
Μηνύματα
12.889
Likes
40.631

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.073
Μηνύματα
879.669
Μέλη
38.806
Νεότερο μέλος
xeniagousia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom