Ελβετία Ελβετία σε λιγότερο απο ενα μηνα και με εχει πιασει αφασία!!

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Νερό προλαβαίνεις να πίνεις:haha:;
Νερο πινωωωω αλλα δεν ξεδιψω! Ανοστο.... μονο αυτο δεν μ αρεσε εδω. Και ακριβό γι αυτο να γεμιζετε μπουκαλακια απο τις κρηνες , που λεει κ ο greco.
 

Attachments

happy_dreamer

Member
Μηνύματα
159
Likes
141
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Δεν φανταζεσε αγαπητε greco τι εχω κανει.
Γραφω επιγραματικα και λεπτομεριες αργοτερα Γενευη ,Ανεσυ, Γενευη, Νυον, Μοργκες, Λωζανη ,oucy_,Evian ,Υβερντον, Vevey,Gruyer,Montreux,Aigle,Villars,Bern,Thun,Interlaken,Bern,Zofinger,Sursee,Luzern, καραβακι στο weggis teleferik sro, Rigi, τραινακι πανω στη κορφή κ επιστροφη κατω στο Vitznau και επιστροφη Λουκερνη,. Σημειωσε οτι ολα αυτα τα εκανα σε 4,5 μερες γιατι τις αλλες δυο ειχα τα μαγειρεματα. Τωρα εχω ακομη το απογευμα σημερα κ αυριο ολη μερα να δω τι αλλο θα κανω:clap:
Όλα αυτά?? Είσαι κομάντο! Μόλις γυρίσεις σου έχω μπόλικες ερωτήσεις γιατί θα περάσω από Ελβετία καταδρομικά για δυο μέρες και θέλω να τα χωρέσω όοολα! Απ ότι βλέπω δεν θα μπορούσα να βρώ καλύτερο άνθρωπο για να ρωτήσω οπότε... Εν αναμονή!!!! Να περνάς τέλεια
 

greco

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
3.320
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Πηγες και στους καταρρακτες βρε θηριο?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ευελπιστω και γω να παω Ελβετια στις 20 Ιουλιου..πιστευω να εχει στανταρ καλο καιρο τοτε.
Απο τις ελβετικες μεγαλουπολεις ποια ειναι κατα τη γνωμη σου η πιο γραφικη και ομορφη?
 

greco

Member
Μηνύματα
1.147
Likes
3.320
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Εχοντας δει Zυριχη,Γενευη,Λουκερνη,Βερνη και Βασιλεια,για μενα η ωραιοτερη πολη ειναι η... Ας απαντησει ομως πρωτα η Vegerazaros που τα χει και πιο προσφατα!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Πείτε, γιατί άρχισα να χαζεύω τιμές και είναι και καλές και καλές οι ώρες για ΠΣΚ. Και πείτε και τιμές για διατροφή, γιατί μου φαίνεται ότι θα ξεφύγει πολύ το πράγμα.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400
Η απουσία απάντησης μέχρι τωρα έχει να κάνει:
Α. Βλέπουμε όλοι μουντιάλ;
Β. Βλέπετε Σουλειμαν;
Γ. Ήταν όντως τόσο ακριβά;
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Πείτε, γιατί άρχισα να χαζεύω τιμές και είναι και καλές και καλές οι ώρες για ΠΣΚ. Και πείτε και τιμές για διατροφή, γιατί μου φαίνεται ότι θα ξεφύγει πολύ το πράγμα.
Στο φαγητό δεν θα πεσεις κατω απο 25 ευρώ το ατομο,για σαλατα κυριως πιατο νερό, τα σαντουιτσακια 8-10 ευρώ εσπρεσακια 3-5 νερο μπουκαλακια 3 ευρώ. Σοκολατες ανεκτιμητη αξια ....
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Η απουσία απάντησης μέχρι τωρα έχει να κάνει:
Α. Βλέπουμε όλοι μουντιάλ;
Β. Βλέπετε Σουλειμαν;
Γ. Ήταν όντως τόσο ακριβά;
Εχει Σουλειμαν?? Που?? Που?:bleh:

Εχοντας δει Zυριχη,Γενευη,Λουκερνη,Βερνη και Βασιλεια,για μενα η ωραιοτερη πολη ειναι η... Ας απαντησει ομως πρωτα η Vegerazaros που τα χει και πιο προσφατα!
Ολες! Δεν μπορω να διαλεξω, αληθεια!

Πείτε, γιατί άρχισα να χαζεύω τιμές και είναι και καλές και καλές οι ώρες για ΠΣΚ. Και πείτε και τιμές για διατροφή, γιατί μου φαίνεται ότι θα ξεφύγει πολύ το πράγμα.
Τι εχεις βρει.? Για Γενευη? Ή Ζυρίχη?
 
Last edited by a moderator:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Επειδή την Παρασκευή η πτήση είναι απογευματινή, έλεγα για Ζυρίχη. Αλλά τώρα το ξανασκέφτομαι γιατί είναι πανάκριβη και η διαμονή και θα μου στοιχίσει σε διαμονή και φαγητό τα διπλά απ' όσο θα ήθελα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.764
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom