Ινδία Εμπόλεμο Κασμίρ σε συνέχειες

Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Νομίζω ότι κατάφερα να μεταφέρω μια φωτογραφία μου αφού την σκάναρα και την μίκρυνα δεν μπορείτε να φανταστείτε τι άθλος ήταν αυτός για μένα, προσπάθησε ο Σταύρος αλλά είχε τραβήξει σλάιτς, η έτερη Ιωάννα που τραβούσε υπέροχες φωτογραφίες είπαμε είναι σε άσραμ, και έμειναν οι δικές μου μετριότητες λυπάμαι.

Πρώτα οι αφιερώσεις, Βαγγέλη ιδικά για σένα ο noproblem στην στεγνή του έκδοση κάνει κουπί, πίσω φαίνεται το λιμνόσπιτο μας.

noproblem.jpg
 
Last edited by a moderator:

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Ιωάννα τώρα που έμαθες να σκανάρεις
περιμένουμε κι άλλες...
χρωστάς κι ένα λοχία:haha:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ωραία φωτο, βρε Ιωάννα :clap: Για ψάξε και για άλλες...;) ...είναι να μην μας δώσεις θάρρος...:bleh:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Νομίζω ότι κατάφερα να μεταφέρω μια φωτογραφία μου αφού την σκάναρα και την μίκρυνα δεν μπορείτε να φανταστείτε τι άθλος ήταν αυτός για μένα, προσπάθησε ο Σταύρος αλλά είχε τραβήξει σλάιτς, η έτερη Ιωάννα που τραβούσε υπέροχες φωτογραφίες είπαμε είναι σε άσραμ, και έμειναν οι δικές μου μετριότητες λυπάμαι.
View attachment 4892
Η φωτογραφία σου δεν είναι καλή . Απλά υπέροχη!! Και τα χρώματα πολύ καλά. Όμορφη εικόνα!!
 
Last edited by a moderator:

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Ευχαριστούμε για τη φωτό, Ιωάννα! Τώρα που πήρες το κολάι, ρίξε καμιά κι από το ορεινό πέρασμα, να δουν και να γλυκαθούν τα ματάκια μας....;)
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Η φωτογραφία σου δεν είναι καλή . Απλά υπέροχη!! Και τα χρώματα πολύ καλά. Όμορφη εικόνα!!
Εβαλα το Δήμο να σου τα πει. Ρίξε κι άλλο " πράμα"
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Ντίνα μου τον λοχία δεν τον στέλνω γιατί τον έχω μαζί με όλη την παρέα και δεν ξέρω πόσοι από μας θέλουν να γίνουν διάσημοι μέσω του travelstories ήδη έχω κόψει κάποια πρόσωπα από τις άλλες φωτογραφίες, μην κοιτάς που εμένα με στριμώξατε στην Πατρινή κοπή πίτας και με έχετε ντοκουμέντο. Μόνο στην Έρση θα τον στείλω που τον φλερτάρει κιόλας. Θα μείνω λίγο στο παραμύθι για χάρη του καπετάνιου και μετά θα πάρω τα βουνά για χάρη της Ρόζας.
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
η λίμνη την ημέρα

kasmir.jpg

Η λίμνη το δειλινό

limnh.jpg

Ο δρόμος παρακαλώ προσέξτε τον παγετώνα στο πλάι, θα πρέπει να ξεπερνούσε τα 4 μέτρα μερικές φορές. Το κολλημένο αμάξι μπροστά είναι των Ιταλών.

pagetonas.jpg

και οι συνοδοιπόροι μας, εμείς ταλαιπωρούμασταν στο βαν και αυτοί πεζή φορτωμένοι και άνετοι

dromos.jpg
 
  • Like
Reactions: Pel

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ωραίες και χαρακτηριστικές οι φωτογραφίες σου Ιωάννα. Μια τεχνική παρατήρηση: Δεν ξέρω τι πρόγραμμα χρησιμοποιείς, φαντάζομαι όμως ότι όλα έχουν τη δυνατότητα να τις βελτιώσεις λιγάκι στο θέμα της ευκρίνειας (sharpen το λένε). Βέβαια χρειάζεται μια μικρή εμπειρία, πειραματίσου λγάκι με κάποια να δεις το αποτέλεσμα και μετά χρησιμοποίησέ το σαν νόρμα και για τις άλλες. Αν, πάλι, δεν τα καταφέρεις, δε χάθηκε ο κόσμος, εμείς πάλι θα γουστάρουμε! :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom