Ιορδανία Ενοικίαση αυτοκινήτου στην Ιορδανία

Zorz59

Member
Μηνύματα
233
Likes
1.640
Να σε ρωτήσω κάτι ακόμα.


Να σε ρωτήσω και κάτι τελευταίο. Η χρεωστική είχε ανάγλυφους χαρακτήρες ?γιατί με όποια εταιρεία έχω μιλήσει που δέχονται debit θέλουν αυτή την χρεωστική.
οχι δεν ειχε... H debit visa της Πειραιως ηταν...
 

EleoBlackMamba

New Member
Μηνύματα
3
Likes
11
Καλησπέρα! Θέλω να νοικιάσω αυτοκίνητο στην Ιορδανία, αλλά έχω το παλιό ελληνικό ροζ χαρτινο δίπλωμα. Το δέχονται; Δυστυχώς δεν προλαβαίνω να εκδώσω το νέο.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Καλησπέρα! Θέλω να νοικιάσω αυτοκίνητο στην Ιορδανία, αλλά έχω το παλιό ελληνικό ροζ χαρτινο δίπλωμα. Το δέχονται; Δυστυχώς δεν προλαβαίνω να εκδώσω το νέο.
Δες μήνυμα 16 στο παρόν θέμα
 

EleoBlackMamba

New Member
Μηνύματα
3
Likes
11
Δες μήνυμα 16 στο παρόν θέμα
Νομίζω τη πατήσαμε..... Έχουμε τα παλιά χάρτινα, ροζ διπλώματα, που έχουν μόνο ελληνικά, δυστυχώς. Σε άλλη χώρα (Ιρλανδία) με τα χίλια ζόρια δέχτηκε η κοπέλα να μας δώσει το αυτοκίνητο και αυτό μόνο και μόνο επειδή το είχαμε προπληρώσει.
 

nickogreco

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Χρόνια πολλά κ καλή χρονιά. Υπάρχει πρόβλημα να νοκιάσω αυτοκίνητο όταν φτάσω αεροδρόμιο; ( Aqaba)
 

Katialondon

Member
Μηνύματα
97
Likes
217
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Σρι Λάνκα
Καλημέρα! Να σας ενημερώσω ότι η εταιρεία dollar έχει πολύ καλές προσφορές για ενοικίαση αυτοκινήτου. Ειχα ξανακοίταξει αλλά τώρα οι τιμές είναι πολύ χαμηλές. Έκλεισα για 7 μέρες 43€ . Όποιος ενδιαφέρεται, ας ρίξει μια ματιά
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Καλημέρα! Να σας ενημερώσω ότι η εταιρεία dollar έχει πολύ καλές προσφορές για ενοικίαση αυτοκινήτου. Ειχα ξανακοίταξει αλλά τώρα οι τιμές είναι πολύ χαμηλές. Έκλεισα για 7 μέρες 43€ . Όποιος ενδιαφέρεται, ας ρίξει μια ματιά
Με την ιδια εταιρεια και για τις ιδιες μερες εκλεισα και εγω στα 49€ !!
Με εφαγες
 
Μηνύματα
109
Likes
58
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
Με την ιδια εταιρεια και για τις ιδιες μερες εκλεισα και εγω στα 49€ !!
Με εφαγες
καλημέρα,

βασικά η τιμή δεν υπάρχει!!! Επειδή έκλεισα και εγώ με την Dollar πριν λίγες βδομάδες (από αεροδρόμιο Aqaba) για 7 μέρες (16-23 /03) το έκλεισα με 204€ (με ασφάλιση). Από που την βρήκατε αυτήν την τιμή μπας και προλάβω να ακυρώσω;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.776
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom