Ενοικίαση GPS

gone

Member
Μηνύματα
110
Likes
28
Αγαπητοί μου φίλοι καλημέρα
Αυτές τις ημέρες ψάχνω την δυνατότητα που έχει κανείς να ενοικιάσει ένα GPS και όχι να το αγοράσει.
Θέλω λοιπόν να ενοικιάσω για 2 βδομάδες ένα GPS φορτωμένο με χάρτη ευρώπης.Ξέρω ότι ίσως δεν συμφέρει,γιατί με λίγα επι πλέον χρήματα το αγοράζω αλλά σ'αυτή τη φάση θέλω να το ενοικιάσω.
Αν κάποιος γνωρίζει κάτι σχετικά,θα με βοηθήσει πολύ.Ευχαριστώ
 

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Εγώ φίλε μου θα σου πρότεινα να δώσεις λίγα χρήματα παραπάνω και να αγοράσεις ενα gps... οπου στο τέλος θα σου μείνει κι όλας!
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
τα GPS ειναι πλεον απιστευτα φτηνα.δεν εχει νοημα η ενοικιαση.
οποιος θελει τεχνικη βοηθεια σε θεματα πλοηγησης(πλην συστηματων GARMIN!) ευχαριστως να βοηθησω(ειμαι moderator se navigation forum).
 

The Newbie

Member
Μηνύματα
22
Likes
30
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω το Βόρειο Σέλας
ΜΙΟ Moov 500 -HELPPPPPPP

Aγαπητέ mio gps χρειαζομαι την βοηθεια σου

Την επόμενη εβδομαδα ταξιδευώ Ολλανδία Γαλλία, έχω ενα MIO Moov 500 αγορασμένο από Ελλάδα και θέλω να βάλω επάνω χάρτες Δυτικής Ευρώπης (έχει μονό Ελλάδα) και επίσημα η ΜΙο μου ειπε οτι δεν μπορώ πλέον σε αυτο το μοντελο να βάλω νεους χάρτες παρά μονο αναβάθμιση στους παλιούς, σε ερωτηση μου οτι εχω βρει στο ιντερνετ λογισμικο για χαρτες Δυτικής Ευρώπης για το συγκεκριμενο μοντέλο μου απαντησαν οτι το λογισμικό αυτό αφορά συσκευες που εχουν αγοραστεί απο χώρα Δυτικής Ευρώπης και δεν κανουν για το δικό μου ΜΙΟ γιατι απλά θεωρείται μοντελο Ανατολικής Ευρώπης. Εχω μείνει ξεκρέμαστη Ξέρεις αν υπαρχει τρόπος να φορτώσω τους χάρτες που θελω εστω και με σπασμένο λογισμικο;

Ξέρω ότι το θέμα μου ειναι εξειδικευμένο αλλα ειμαι "νεούδι" και δεν μπορω να στειλω ακόμα προσωπικό μήνυμα

Ευχαριστώ εκ των προτερων
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.783
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom