Κίμωλος Ενοικιαζομενα Δωματια

angryDuck

Member
Μηνύματα
36
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Ελλαδα
Εχετε να προτεινετε καποιο ενοικιαζομενο δωματιο? Ψαχνουμε για Αύγουστο και ότι τιμη έχουμε δει ξεκινάει απο 100...
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.961
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Ξεκίνα να ψάχνεις από τηλεφώνου. Εννοείται ότι κοιτάς για διαμονή στο χωριό, ειδικά αν δεν υπάρχει αυτοκίνητο.
Με τη σειρά: http://www.gokimolos.gr/
 

PheniX

Member
Μηνύματα
62
Likes
4
φτηνό δωμάτιο €50 το τρίκλινο πέρυσι και καλό μπορείς να βρείς στην παραλία Καλαμίτσι
έχουν και την ταβέρνα πολύ καλή και νόστιμα πιάτα στην παραλία
οικογένεια Βεντούρης
 
Last edited:

angryDuck

Member
Μηνύματα
36
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Ελλαδα
αυτο ειναι το sofias apartments? Επειδη δεν θα έχουμε αμαξι, ειναι εύκολη η προσβαση στη χώρα απο το Καλαμίτσι?
ευχαριστώ!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.553
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
ειναι εύκολη η προσβαση στη χώρα απο το Καλαμίτσι?
Καλύτερα να μείνετε στο Χωριό (Χώρα). Υπάρχει λεωφορείο για τις παραλίες, αλλά θα περιοριστείτε πολύ αν μείνετε στο Καλαμίτσι, καθώς δεν έχει τίποτα εκτός από την ταβέρνα που αναφέρθηκε πριν.
 

PheniX

Member
Μηνύματα
62
Likes
4
εφέτος ήταν να πάμε Κίμωλο μέσω Αυγούστου, και είχα κάνει κράτηση και ένα αυτοκίνητο στην Μήλο μέσω sixt.gr για μια εβδομάδα €210,
μπορείς όμως να νοικιάσεις scooter στο νησί.
εμείς πάμε για απλούς σκοπούς:
παράλια, ταβέρνα, παράλια ,ηρεμία , ούτε μπαρ ούτε club
 

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ονειρεμένο Ταξίδι
Los Santos, San Andreas
Επειδή από Αμοργό φάγαμε άκυρο, κάποια καλή πρόταση για διαμονή στο Χωριό Κιμώλου; Μέχρι στιγμής έχω δει ότι γίνεται αναφορά σε Μελτέμι και Σοφία.
 

Joanna1985

New Member
Μηνύματα
1
Likes
1
Καλησπερα παιδια και καλο μηνα σε ολους ... αναρωτιεμαι αν βρεισκετε στη παρεα μας κανεις που να γνωριζει καποιο οικονομικο καταλυμα με πιθανη διαθεσιμοτητα τον Αυγουστο ... Εχω αποφασισει για Μηλο και Κιμωλο αλλα εχω δυσκολευτει πολυ περισσοτερο απο το αναμενομενο μιας και στα δυο νησια φαινεται να υπαρχει πληροτητα !
 

skiadi

Member
Μηνύματα
31
Likes
10
Καλησπερα παιδια και καλο μηνα σε ολους ... αναρωτιεμαι αν βρεισκετε στη παρεα μας κανεις που να γνωριζει καποιο οικονομικο καταλυμα με πιθανη διαθεσιμοτητα τον Αυγουστο ... Εχω αποφασισει για Μηλο και Κιμωλο αλλα εχω δυσκολευτει πολυ περισσοτερο απο το αναμενομενο μιας και στα δυο νησια φαινεται να υπαρχει πληροτητα !
Είχα μείνει κι εγώ στο Μελτέμι στη χώρα. Δες και σε airbnb.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Καλησπερα παιδια και καλο μηνα σε ολους ... αναρωτιεμαι αν βρεισκετε στη παρεα μας κανεις που να γνωριζει καποιο οικονομικο καταλυμα με πιθανη διαθεσιμοτητα τον Αυγουστο ... Εχω αποφασισει για Μηλο και Κιμωλο αλλα εχω δυσκολευτει πολυ περισσοτερο απο το αναμενομενο μιας και στα δυο νησια φαινεται να υπαρχει πληροτητα !
https://www.e-kyklades.gr/travel/tourism/milos_accommodation?lang=el
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom