Ιταλία Εξευρενώντας την Ιταλία με πτήσεις 5 ευρώ!

azoria

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Περάσαμε και εμείς πέρυσι από το Μπάρι για να πάρουμε την πτήση της επιστροφής για Αθήνα και μείναμε και ένα βράδυ. Ουσιαστικά είχαμε στην διάθεσή μας μισή ημέρα για να δούμε την πόλη.
Αντίθετα με όσα γράφει ο φίλος @sif..... εμάς το Μπάρι μας άρεσε και ειδικά η παλαιά πόλη μας ενθουσίασε!
Προσωπικά θα ήθελα μία ακόμη ημέρα για να το γυρίσω καλύτερα.
Σε ευχαριστώ και σένα για την απάντηση, τελικά μου βγαίνει να μείνω 2 βράδια εκεί και άλλα 2 στο Αλμπερομπέλλο, οπότε θα πω κι εγώ την εμπειρία μου. :)
 
Last edited by a moderator:

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
567
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια!
@sif..... φιλε κ εγω εχω κανει like στο φβ εδω κ λιγες μερες , τρομερα ταξιδια εχετε κανει 0.0 ...καλα αυτες τις τιμες στις πτησεις..πως κ ποτε xD ?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλημέρα!
Σκέφτομαι κι εγώ να κάνω παρόμοιο ταξίδι και είσαι η μόνη πρόσφατη αναφορά που βρήκα για ταξίδι στο Μπάρι, οπότε ήθελα να ρωτήσω πόσες μέρες πιστεύετε πως είναι αρκετές για να το δεις/ζήσεις και αν η παλιά πόλη είναι καλό σημείο να κοιτάξω για διαμονή ή προτείνεις κάποιο άλλο;
Ευχαριστώ πολύ!
Ένα πολύ αναλυτικό και πρόσφατο θέμα είναι αυτό: https://www.travelstories.gr/community/posts/653874/
Και εμένα μου άρεσε πολύ το Μπάρι. Διαμονή σίγουρα κοντά στην παλιά πόλη και γιατί όχι μέσα. Η παλιά πόλη έχει στενά σοκάκια και πολύ couler local, αυθεντικό. Aπλά δεν ξέρω τι θα βρείτε από διαμονή. Δεν πρόσεξα ξενοδοχεία, μπορεί να έχει airbnb.
 

azoria

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Ένα πολύ αναλυτικό και πρόσφατο θέμα είναι αυτό: https://www.travelstories.gr/community/posts/653874/
Και εμένα μου άρεσε πολύ το Μπάρι. Διαμονή σίγουρα κοντά στην παλιά πόλη και γιατί όχι μέσα. Η παλιά πόλη έχει στενά σοκάκια και πολύ couler local, αυθεντικό. Aπλά δεν ξέρω τι θα βρείτε από διαμονή. Δεν πρόσεξα ξενοδοχεία, μπορεί να έχει airbnb.
Ξενοδοχεία σπάνια κοιτάω, airbnb που έχω τσεκάρει, έχει αρκετά, αλλά θέλω να τους πιάσω κουβέντα για το πού ακριβώς βρίσκονται κτλ.
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
@sif..... φιλε κ εγω εχω κανει like στο φβ εδω κ λιγες μερες , τρομερα ταξιδια εχετε κανει 0.0 ...καλα αυτες τις τιμες στις πτησεις..πως κ ποτε xD ?
Να'σαι καλά φίλε. ...όσον αφορά τα εισιτήρια όλα είναι θέμα καθημερινής αναζήτησης και κάποιες φορές και τύχη.Πέρυσι το καλοκαίρι είχε προσφορά η Volotea και το εκμεταλλευτήκαμε!
Αν χρειαστείς οτιδήποτε στείλε μου μήνυμα και ευχαρίστως να βοηθήσω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.279
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom