Εορταστικη εξορμηση για τα πενταχρονα του Travelstories!

Ποιο καταλυμμα προτιματε για την εκδρομη στο Ελατοχωρι

  • ΣΕΜΕΛΗ

    Votes: 0 0,0%
  • ΠΙΕΡΙΩΝ ΜΟΥΣΕΣ

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    10
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
εσυ ευαγγελία ασε τον σαίτα και πες μας αν θα πάς στο ελατοχώρι ?????
εκτός αν θες να σου ταξουνε και σενα κανα μωρό για παρέα :haha:
Αν εχει και μωρο στην παρεα ...ακομα καλυτερα....
 

taver

Member
Μηνύματα
12.506
Likes
29.171
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
εσυ ευαγγελία ασε τον σαίτα και πες μας αν θα πάς στο ελατοχώρι ?????
εκτός αν θες να σου ταξουνε και σενα κανα μωρό για παρέα :haha:
Εσυ που τα γράφεις αυτά, θα φροντίσεις να έχεις καμμιά βάφτιση κατά ελατοχώρι μεριά εκείνο το Σ/Κ ? :haha:
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Εσυ που τα γράφεις αυτά, θα φροντίσεις να έχεις καμμιά βάφτιση κατά ελατοχώρι μεριά εκείνο το Σ/Κ ? :haha:
Taver ,τι λέει ? θα σε έχουμε στην παρέα μας στο Ελατοχώρι ?Άντε και έχουμε πολλά να πουμε για California ...........
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.380
Likes
6.938
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Την Τριτη θα βαλει και η Ερση την δημοσκοπηση (μεχρι τοτε κραταω και μια σχετικη λιστα)
η λίστα έχει μπει και απ οσο φαίνεται μόνο 2 κουκιά μέχρι στιγμής εχουν καταμετρηθεί!

για να ρίξουν και οι υπόλοιπο το κουκί τους με την ξενοδοχειακή προτίμησή τους!:haha:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.506
Likes
29.171
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Taver ,τι λέει ? θα σε έχουμε στην παρέα μας στο Ελατοχώρι ?Άντε και έχουμε πολλά να πουμε για California ...........
Θέλω να έρθω. Και θα βρίσκομαι και στην Ελλάδα.
Αλλά την Κυριακή 10/10 στις 13:00 παντρεύεται ένας καλός μου φίλος εδώ στην Αθήνα (το είχα στο calendar μήνες τώρα για να μην κλείσω κανένα ταξίδι εκείνες τις μέρες....). Οπότε τα πράγματα περιπλέκονται....
 
Μηνύματα
2.492
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Θέλω να έρθω. Και θα βρίσκομαι και στην Ελλάδα.
Αλλά την Κυριακή 10/10 στις 13:00 παντρεύεται ένας καλός μου φίλος εδώ στην Αθήνα (το είχα στο calendar μήνες τώρα για να μην κλείσω κανένα ταξίδι εκείνες τις μέρες....). Οπότε τα πράγματα περιπλέκονται....
μα καλά κι εσύ "θ'αφήσεις τα πουρνάρια να πάς για γάμο;:haha:"ε ας πούμε μια φορά την παροιμία από την ανάποδη...όλο οι γάμοι θα προηγούνται;

Πλάκα πλάκα μπορείς να φύγεις κατ ευθείαν με τη λήξη του γλεντιού:bleh:για να προλάβεις και το γάμο.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.506
Likes
29.171
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πλάκα πλάκα μπορείς να φύγεις κατ ευθείαν με τη λήξη του γλεντιού:bleh:για να προλάβεις και το γάμο.
E, υπάρχει ένα επιπλέον πρόβλημα: Οι οδηγικές μου ικανότητες είναι χειρότερες κι από αυτές του Yorgos... Ούτε καν παπάκι!
 
Μηνύματα
2.492
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
E, υπάρχει ένα επιπλέον πρόβλημα: Οι οδηγικές μου ικανότητες είναι χειρότερες κι από αυτές του Yorgos... Ούτε καν παπάκι!
:shock::shock:καλά αυτό πρέπει κανονικά να ανακοινωθεί στα επίκαιρα!ένας taver που δεν τούχει ξεφύγει αεροπλανικό για αεροπλανικό και ΔΕΝ οδηγεί;;
βγάλαμε είδηση:haha:,ε πάρε κανένα αεροπλάνο τι να πω:bleh:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
E, υπάρχει ένα επιπλέον πρόβλημα: Οι οδηγικές μου ικανότητες είναι χειρότερες κι από αυτές του Yorgos... Ούτε καν παπάκι!

Να ερθω για σοφερ?????:bleh:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.506
Likes
29.171
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
:shock::shock:καλά αυτό πρέπει κανονικά να ανακοινωθεί στα επίκαιρα!ένας taver που δεν τούχει ξεφύγει αεροπλανικό για αεροπλανικό και ΔΕΝ οδηγεί;;
βγάλαμε είδηση:haha:,ε πάρε κανένα αεροπλάνο τι να πω:bleh:
Το έψαξα κι αυτό, αλλά δεν έχει πτήσεις που να με βολεύουν... Για να προλάβω, πρέπει να είμαι στο αεροδρόμιο Μακεδονία 08:30-09:00 το πρωί, και πρέπει και κάποιος να με πάει εκεί.... (δύσκολο πράγμα για να το ζητήσεις αυτό από κάποιο, μετά από ξενύχτι...)
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Αγαπητοί Θεσσαλονικείς και λοιποί. I'm booked. Θα έρθω....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.311
Μηνύματα
887.586
Μέλη
38.976
Νεότερο μέλος
Aspalath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom