Εορταστικη εξορμηση για τα πενταχρονα του Travelstories!

Ποιο καταλυμμα προτιματε για την εκδρομη στο Ελατοχωρι

  • ΣΕΜΕΛΗ

    Votes: 0 0,0%
  • ΠΙΕΡΙΩΝ ΜΟΥΣΕΣ

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    10
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Καλημέρα και από εμένα!!!Το laptop μου υπέστη ενα format και γι' αυτό δεν έδωσα σημεία ζωής!!!Υπολογίστε και εμένα λοιπόν!!!
Όσο για τα ξενοδοχεία, έχει μείνει κανείς σε κάποια από αυτά για να μας πει ιδία άποψη??Από την άλλη έναν ύπνο θα κάνουμε..
Ακριβώς !!!το πιο σημαντικό ειναι η παρεα και να περασουμε καλά,το ξενοδοχειο ειναι για εναν υπνο (λεμε τωρα.....γιατι μαλλον ξενυχτι μου μυριζει:haha::haha::haha:)
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
τρελλο ξενυχτι προβλεπεται.. αγρυπνες νυχτες στο ελατοχωρι θα περασουμε :haha: :haha:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.908
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Μια ακομη ενδιαφερουσα προταση είναι και το ξενοδοχείο Μυθος ΜΥΘΟΣ - ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΣ ΞΕΝΩΝΑΣ - ΕΛΑΤΟΧΩΡΙ ΠΙΕΡΙΑΣ - MYTHOS - MOUNTAIN RESORT - ELATOCHORI PIERIA (απο τα πρωτα που έγιναν στην περιοχη).Μας δινει τιμή για τα 28 δωματια του στα 50 ευρό και επιδειξη κρασιών στο κελλαρι του ξενοδοχείου.Επισης αν κάνουμε την συνάντηση μας εκεί (το βραδυ του Σαββατου) μας δινει τιμή γευματος 15 ευρο/ατομο και με εμφιαλωμενο κρασι δικό του και 3-4 επιλογες κυριως πιατου (αναμεσα τους και κοτσι).

χωρίς να το έχω επισκεφτεί, Μύθος ψηφίζω,
για να ζήσουμε τον δικό μας Μύθο στα Πιέρια Ορη:haha:
και πως το έγραψε ο μίστερ Μπαμπαντούμα: μπεστ βάλιου φορ μάνεϊ μου φαίνεται!
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.764
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Και γω νομίζω ότι ο Μύθος είναι η καλύτερη λύση για να χωρέσουμε όλοι. Έχει όλα τα δωμάτια στην ίδια τιμή και νομίζω ότι αυτό βολεύει τους περισσότερους.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Αν οι περισσότεροι προτείνουν Μύθο για τους λόγους που αναφέρθηκαν συμφωνώ κι εγώ,απλά να τονίσουμε ότι ο Μύθος δεν είναι μέσα στο χωριό,είναι μερικά; χλμ έξω,έτσι έχω καταλάβει.
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Αν οι περισσότεροι προτείνουν Μύθο για τους λόγους που αναφέρθηκαν συμφωνώ κι εγώ,απλά να τονίσουμε ότι ο Μύθος δεν είναι μέσα στο χωριό,είναι μερικά; χλμ έξω,έτσι έχω καταλάβει.
Ετσι ακριβως είναι ,Ο Μυθος ειναι ερχομενος στο Ελατοχωρι απο Κατερινη 1,5-2 χιλ πριν το χωριό απο εκει και περα αν υπάρξουν μελη που δεν έχουν μεταφορικό μεσο θα χρειαστούν την βοήθεια απο τα μελη που θα εχουν.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.764
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
αν υπάρξουν μελη που δεν έχουν μεταφορικό μεσο θα χρειαστούν την βοήθεια απο τα μελη που θα εχουν.
Εννοείται ότι θα διατεθούν όσες ελευθερες θέσεις υπάρχουν στα οχήματα για να εξυπηρετήσουμε όσους δεν έχουν.
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Ετσι ακριβως είναι ,Ο Μυθος ειναι ερχομενος στο Ελατοχωρι απο Κατερινη 1,5-2 χιλ πριν το χωριό απο εκει και περα αν υπάρξουν μελη που δεν έχουν μεταφορικό μεσο θα χρειαστούν την βοήθεια απο τα μελη που θα εχουν.
Τι τις ήθελες τις πολλές επιλογές ρε συ toumpioti, δώσε μία να πάει μονοκούκι και να τελειώνουμε...
Εγώ πάντως εμπιστεύομαι απόλυτα την κρίση σου και θα πάω όπου πεις χωρίς να μας ενδιαφέρει καθόλου το που θα είναι μιας και εκεί μαζευόμαστε για την παρέα και όχι για τη διαμονή.
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Τι τις ήθελες τις πολλές επιλογές ρε συ toumpioti, δώσε μία να πάει μονοκούκι και να τελειώνουμε...
Εγώ πάντως εμπιστεύομαι απόλυτα την κρίση σου και θα πάω όπου πεις χωρίς να μας ενδιαφέρει καθόλου το που θα είναι μιας και εκεί μαζευόμαστε για την παρέα και όχι για τη διαμονή.
Μαρκο το θεμα του ξενοδοχειου ειναι καθαρα υποκειμενικο.Για μενα η μεγαλυτερη ικανοποιησει ειναι που θα μαζευτουμε ολοι μαζι σε ενα μερος και θα εχουμε περισσοτερο χρονο να μιλησουμε .Απο εκει και περα το που θελει να κοιμηθει ο καθενας ειναι δικια του επιλογη και δεν μπορω να προτεινω κατι συγκεκριμενο γιατι σιγουρα δεν θα καλυψει η προταση ολα τα γουστα.Έκανα μια επιλογη απο ξενοδοχεια της περιοχης και αφηνω τα μελη να επεξεργαστουν τις ιστοσελιδες τους και να αποφασισουν και οποια επιλογη συγκεντρώση τις περισσοτερες προτιμησεις θα ειναι και αυτη της συναντησης.Την Τριτη θα βαλει και η Ερση την δημοσκοπηση (μεχρι τοτε κραταω και μια σχετικη λιστα)και το Σαββατοκυριακο πιστευω θα εχει γυρει η πλαστιγγα προς καποιο ξενοδοχειο (αν και ο Μυθος βλεπω έχει παρει κεφαλη).Ακομη ομως υπαρχει πολυς κοσμος που ειναι υπο σκεψη,οποτε βλεπουμε.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Eπιδειξη κρασιων γραφεις? δηλαδη θα βαλουν τα καλα τους και θα τα δουμε? Και μετα???
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Eπιδειξη κρασιων γραφεις? δηλαδη θα βαλουν τα καλα τους και θα τα δουμε? Και μετα???
Μετα θα τα βγαλουν και θα γνωριστουμε μαζι τους ......:haha::haha::haha:
Σωκρατη σε περιμενω να ερθεισ οποσδηποτε (εστω και ημερησιο)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.239
Μηνύματα
884.566
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom