Εορταστικη εξορμηση για τα πενταχρονα του Travelstories!

Ποιο καταλυμμα προτιματε για την εκδρομη στο Ελατοχωρι

  • ΣΕΜΕΛΗ

    Votes: 0 0,0%
  • ΠΙΕΡΙΩΝ ΜΟΥΣΕΣ

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    10
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
:D Καταβάλλουμε φιλότιμες προσπάθειες, να μην καταφθάσει μόνο η αφεντιά μου, αλλά να μοιραστεί η παρέα σε αυτοκίνητα και να έρθουμε όλοι μαζί:D:clap:
Δεν μας αρκεί πια το τηλέφωνο...;) θα παίξουμε "φιλιούνται-αγκαλιάζονται" επιτέλους:haha::haha::haha:
Αυτο θα ειναι θαυμασιο ,:clap::clap::clap:,
αρχίζω αμεσως ιδιαίτερα Γιαπωνεζικα.......
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.908
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
:D Καταβάλλουμε φιλότιμες προσπάθειες, να μην καταφθάσει μόνο η αφεντιά μου, αλλά να μοιραστεί η παρέα σε αυτοκίνητα και να έρθουμε όλοι μαζί:D:clap:
θα χαρούμε να σας υποδεχτούμε,
με φιλιά, σούσια και κίμονα (σημ. πληθυντικός του κιμονό)!:haha:

Χαρά 125 θα χαρούμε πάρα πολύ να υποδεχτούμε και εσένα, πίστψε, δεν θα χάσεις! Αρκεί να τα καταφέρεις να έρθεις!
:cool:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.908
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:haha:Έχουμε μια βαθειά συγκίνηση...αφ ενός για την άμεση εκμάθηση των γιαπωνέζικων (πετάει η ομάδα !:lol:) αφ ετέρου με την υποδοχή που μας τάζετε με σούσια και κιμονά :haha: (δηλαδή κοψίδια δεν θα φάμε ?:bleh:)
Όσο για την παρέα...για χάρη σας να ξαναμεταμφιεστούμε...;) δεν χαλάμε χατήρια στα φιλαράκια :haha::clap:
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Σχετικά με τα ξενοδοχεία έχω να ανφερω τα εξης:
Τα περισσότερα είναι με χωρητικότητα 10-16 δωματίων.Έχω επικοινωνήσει με 3 που έχουν πάνω απο 25.Οι τιμές όμως δεν είναι για όλα τα δωμάτια τους οι ίδιες.Όλα πάντως εφόσουν κλειστουν πάνω απο 10 δωμάτια μας δίνουν διαφορετική τιμή.Αυτο προυποθέτει όμως οτι θα πάμε ή σε ένα ξενοδοχείο με πολλά δωμάτια η σε 2 με πάνω απο 10 συμμετοχές.Εκεινο που μπορεί να γίνει είναι να σας πω τις τιμες που μου ανέφεραν αναλυτικά και εφόσον υπάρχει ενδιαφέρον για ενδιαφέρον για καποιο/α συγκεκριμένα να κλείνει ο καθένας απο μόνος του δηλώνοντας οτι είναι για την συνάντηση.Η ποιο ενδιαφέρουσα τιμή είναι τα 45 ευρό για το ΑΡΚΩ Ξενώνας Αρκώ - Ελατοχώρι Πιερίας , ΕΛΑΤΟΧΩΡΙ, Elatohori, Elatoxori, Elatochori, elatohori, Pieria, Ελατοχώρι Ξενοδοχεία - Δωμάτια το οποιο έχει 8 δικλινα και 2 τετρακλινα και βρισκεται 150 μέτρα απο το κέντρο(ολα σχεδον τ ξενοδοχεία πλην του Σεμελη βρισκονατι σε ακτινα 150μετρων).Δυο ξενοδοχεια που βρισκονται διπλα το ενα στο αλλα είναι το Atrion ATRION - HIGHLAND HOTEL - ΕΛΑΤΟΧΩΡΙ ΠΙΕΡΙΑΣ και το Αμαδρυας Αρχοντικό Αμαδρυάς με 16 και 10 δωματια αντιστοιχα και τιμες (για 10 και πανω δωματια )το μεν Atrion:5 δικλινα προς 70,4 super δικλινα 80,1 deluxe δικλινο 90 ,1 suite 110 ,2 μινι σουιτες χωρις τζακι 80,1 suite deluxe 130,2 δικλινα με υδρομασαζ 80 το δε Αμαδρυας (το οποιο δεχεται κατοικιδια Ολυμπια):5 δικλινα με 70 ,3 σουιτες 75,2 σουιτες 85.
Το Σεμελη ΣΕΜΕΛΗ - Ελατοχώρι Πιερίας που βρισκεται στον δρομο για το χιονοδρομικο και εχει 32 δωματια δινει τις εξης τιμες :6 δωματια με 60,5 σουιτες με 130 εως 180 ,και τα υπολοιπα δωματια με 80 ,επισης μου ανεφερε πως αν κλεισουμε πάνω απο 20 δωμάτια θα κανει και μια εκπτωση επιπλεον 10% (και δεχεται κατοικιδια).
Το Πιεριων μουσες που έχει και αυτο αρκετα δωματια(26) μας το δινει απο τις τιμες καταλογου -10%( Πιερίων Μούσες - Παραδοσιακοί Ξενώνες - Ελατοχώρι Πιερίας )και δεχεται στα αυτονομα δωματια κατοικιδια ).
Για το βραδυ του Σαββατου (που θα γινει η συναντηση ) μια καλή επιλογή είναι και το Τζιβαερι ΕΛΑΤΟΧΩΡΙ - ΠΙΕΡΙΑ - ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΣ ΟΔΗΓΟΣ - Hotel- ΞΕΝΩΝΕΣ-ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ELATOCHORI-ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ-ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ-ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙ που δινει τιμή 15 ευρο το ατομο για μενου 3 πιατων και χυμα κρασι.
Οι συμμετεχοντες μεχρι στιγμής είναι (αρχική λιστα):
1)Toumpiotis
2)M-stam
3)Babaduma
4)Ερση +Αφεντης + Celebrities
5)Romantic Woman
6)Mariath + Dimpanayio (κατα 90%)
7)Thanosth
8)Lida (περιμενω επιβεβαιιωση)
9)Erminathess
10)GKCAPO (απο Βολο ,περιμενω επιβεβαιωση)
11)Pandora (απο Αθηνα ,περιμενω με αγωνια να την γνωρισω απο κοντα)
12)?????????????

Αυτα μεχρι στιγμής .Περιμένω αποψεις και προτασεις και.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.598
Μέλη
38.929
Νεότερο μέλος
thanasisgr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom