Επιβραβεύσεις booking.com

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Μήπως πρέπει να κάνεις ενημέρωση της εφαρμογής;
Παρακαλώ, αλλά δεν κατάφερα και τίποτα... 🙄
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Βρήκα αυτό : Booking Wallet is a digital wallet for our guests to store credits. Once your refund has been processed and delivered, you'll be able to access your Booking Wallet in your personal account by clicking on your name on the top right corner and selecting 'My Wallet'.
The Wallet is only accessible from your personal account and will only be visible when there’s credit on it.
 

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
198
Likes
908
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..
Βρήκα αυτό : Booking Wallet is a digital wallet for our guests to store credits. Once your refund has been processed and delivered, you'll be able to access your Booking Wallet in your personal account by clicking on your name on the top right corner and selecting 'My Wallet'.
The Wallet is only accessible from your personal account and will only be visible when there’s credit on it.
Υπήρχε προθεσμία για χρήση του wallet bonus και έληξε στις 20/8,γι'αυτό δεν εμφανίζεται
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Υπήρχε προθεσμία για χρήση του wallet bonus και έληξε στις 20/8,γι'αυτό δεν εμφανίζεται
Αυτο δεν το γνώριζα και εχθές προσπαθούσα να θυμηθώ πως ξεκίνησα να το χρησιμοποιώ...έχει περάσει καιρός που το έχω και δεν θυμόμουν ότι "ανοίγει" με απόκτηση πίστωσης.
 
D

Delmem37668

Guest
ποσα επίπεδα επιβράβευσης έχει η μπουκινγκ? εμένα με έχουν στο δεύτερο, υπάρχει παραπάνω;
 
Μηνύματα
117
Likes
159
Περίεργο θα έλεγα το ότι δεν υπάρχουν περισσότερα επίπεδα...

Από τη στιγμή ειδικά που φθάνεις στο δεύτερο και ανώτατο επίπεδο αρκετά "εύκολα"...
 

connosp

Member
Μηνύματα
377
Likes
812
Σήμερα μετά από 17 ημέρες που είχα την πρώτη επικοινωνία με Booking με έβαλαν την πίστωση προς εξαργύρωση 10% από την καλοκαιρινή προσφορά μέσω app αν και με παίδεψαν λίγο.
2021-09-11 19_22_24-(444 μη αναγνωσμένα) - connosp@yahoo.gr - Ταχυδρομείο Yahoo - CCleaner Bro...png
 

kwstas travel

Member
Μηνύματα
30
Likes
14
Σήμερα μετά από 17 ημέρες που είχα την πρώτη επικοινωνία με Booking με έβαλαν την πίστωση προς εξαργύρωση 10% από την καλοκαιρινή προσφορά μέσω app αν και με παίδεψαν λίγο.
Καλημέρα

εμένα ακόμα δε μου την έβαλαν από τέλη Ιουνίου.

Τι πρέπει να κάνω??

δεν υπάρχει κάπου να στείλω μήνυμα
 

connosp

Member
Μηνύματα
377
Likes
812
Καλημέρα

εμένα ακόμα δε μου την έβαλαν από τέλη Ιουνίου.

Τι πρέπει να κάνω??

δεν υπάρχει κάπου να στείλω μήνυμα
Eμένα αφορούσε την περίοδο 1/7-31/8, θα πας κρατήσεις-Εξυπηρέτηση πελατων/Επικοινωνία-Κάτι άλλο/Περισσότερες επιλογές επικοινωνίας/Περισσότερες επιλογές επικοινωνίας και πάρε τηλ. εγώ μίλησα με Έλληνα γιατί αφορούσε την Ισπανία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.691
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom